• Nogo
    1.8k


    Ja bih iskreno par igrača počevši od Baturine dao na prvu ponudu ća.
    Baturinu, Petka, Špikića, a Ademi, Mišić i Ristovski na klupu.

    Igrali bi mi mladi i oni koji žele "krv". Netko ko se trudi.

    Koliko god smješno zvučalo ja bih doveo Miereza jer taj trči kao navijen i znaš da hoće i želi, Selahia koji naš vezni red trenutno pojede i u obranu jednoga jer ovo s Živkovićem bi moglo biti veselo do kraja.

    Od toga da nismo zadnjih 4-5 utakmica dobili gol, do toga da nam Čop da het-trik :sweat:
  • Zagi
    5.9k
    a i Ogiwara može igrati desno.Nogo

    a Ljubo lijevo.
    Da, to mi izgleda izgledno.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Postoje razne solucije od ishitrenih odlukaNogo

    Ma nije ishitreno, ishitreno bi bilo gurnut Mikića u vatru i mislit da si napravio nešto.

    Nama treba prvi desni bek, i Ristovski u rotaciji. Dovest zamjenskog beka ili gurnut Mikića, nisi napravio ništa, možda eventualno štetu.
  • Laugreano
    1.8k
    Jos jednog japanca i Vahu koji je 3 godine bio izbornik Japana.
  • Orc123
    6.1k
    tko normalan bi Kaneka vratio iza? Ajde volio ni da mi to objasni netko, nabolje krilo bi stavili na beka?...tko bi god to napravio zreo je za ludaru! Ogiwara nece desno jer za Isusa Boga damo i njega imamo za lijevo kako ce igrat i lijevo i desno? Perkovic ce biti stoper i svi su toga svijesni. Ako Mohe nema do kraja ove sezone onda se mora dovoditi bek i to bek za duge staze jer risto je tu jos godinu dana i treba nam bek uz malog Mikica.
  • Laugreano
    1.8k
    pa u 352 wing back prakticki i je krilo
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    istina al mislim da kaneko fizicki ne moze pokrit tu poziciju. Ovo sta je pokazo nebi reko da je two-way krilo. Napadacki vrhunski a u obrani nista nije pokazo
  • Orc123
    6.1k
    Jakir moze igrati 352 kao sto Drmic moze igrat za Real....nit smo trenirali tu formaciju nit nam je to prirodna formacija nit cemo je dugorocno igrati.
  • Nogo
    1.8k

    Samo sam se nadovezao da postoje razne rotacije osim ishitrenih transfera, a nemamo SD-a a Jakir moguće da broji minute ili sate do otkaza!
  • Ban
    698

    Ti bi nas unazadio više i od aktualne uprave.

    Petko i Baturina igraju loše, ali za njih barem znamo da su igrači za Dinamo. Trojac kojeg bi ti posjeo na klupu je dao svoje. Mišić bi još mogao da nije propao od izostanka sa popisa za SP, ali on nikada nije bio ekstra kvaliteta. Mišić je vezni za donji dio Prem tablice ili Championship, ima taj dugi pas i van toga ništa.

    Miereza da ni ne spominjemo.
  • Orc123
    6.1k

    Jakir nit trazi igrace nit je SD. Nemamo SD ali postoje ljudi koji skautiraju i dovode igrace, Jakir samo daje blagoslov ako mu se svidi tako da....
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    hahaha Misic za premier ligu? Nebi mogo trenig tamo odradit a ne da igra za osrednju ekipu
  • Ban
    698

    Igra tamo i puno veći odron od Mišića, a Championship da ne spominjem.
  • Nogo
    1.8k

    Vjeruj da nebi. Ja šetuckanja nebi dozvolio. Ako svi kažu, a Jakir isto da Petko mora biti u 16m, onda mora biti tamo i amen. Ovako igramo kao prime Barcelona s Xaviem, Iniestom i Messijem bez napadača i naravno bez rezultata.
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    fizicki Misic nebi mogo trening odradit. Jer nije ni priblizno spreman za taj nivo pogotovo trke sta se tice. Misic da dode u bilo koju ekipu daleko najsporiji bi bio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions