• Nogo
    1.3k
    Nas neće ni Guardiola spasiti.
    Treba Jakiru pedala da netko igrače podigne.
    Poslije Istre bi moglo biti kasno!
  • Peškaman
    2.4k

    Kroz noge Čavline autoput otvoren,strašno.
  • Sixthway
    241
    Ako je sezona izgubljena nek stavi vrbančića ,mikića pa nek se dečki treniraju . Ivankovic je nekad rušio rekorde po pobjedama I onda imao kiks ili dva I dobio otkaz , ovaj mislim već rekorder po porazima I još je tu
  • Nevo7
    570
    ako trebas stopera za polusezonu onda uzimas gotovog igraca i pouzdanog sad sam za primejr uzeo Kalaicu. Koji je bolji stoper, mirniji, bolja skok igra, zna igrat nogomet. Puno bolje bi nam doso i uklopio u ekipu nego ZivkovicMiro Vugrinec

    Kalaica je sve samo ne pouzdan igrač, a nije niti bolji i mirniji stoper od Živkovića. Pa upravo ga je Živković izbacio iz prve momčadi Lokomotive! Jer je bolji od njega.
    I dobro je Čabi rekao, da je bolje da je Živković ostao u Lokomotivi. Popušiti ćemo još jednog igrača. A mogli smo dovesti Benkovića. Ali da stručnjaci u klubu...
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa veliki trenerski mag je inzistirao na Žikoviću koji je na jesen odigrao 12 seniorskih utakmica u 1.HNL da bi ga nakon 45 minuta ostavio u svlačioni.

    Napunio ga je samopouzdanjem do maksimuma za sljedeću utakmicu.
  • IstokKa96
    556
    Sreca pa iduce sezone nece biti odgadjanja utakmica.
  • Juznjak
    2.9k
    Jebale vas zasluge!!NitkoBitan

    !!!!!! Gledaju se zasluge samo u dva slučaja:
    1. kad se neki sitniš stavlja u blagajnu jer našoj upravi zine guzica čim netko pomisli kupit nekog našeg igrača
    2. kad nam igraju poluigrači ali su tu već dugo pa nema veze što nisu ni za drugu ligu
    Volio bi da znaju sebi odredit zasluge ti koji ih već jedno predugo vrijeme određuju. Da mi je znat što Jakir zaslužuje kad ne zna beknut strani jezik pa ne smijemo ni razmišljat o dovođenju igrača koji priča engleski. Što Jakir zaslužuje kad ga Lokomotiva rasturi 3-0? Što Jakir zaslužuje kad je najveća pička u svlačionici i kad mu očito igrači više odlučuju o svemu nego on? Što Jakir zaslužuje kad odluči prebacit Kaneka na lijevo krilo da veliki igrač Špikić može igrat na poziciji na kojoj se (kao) bolje snalazi? Što Špikić zaslužuje kad je ovako glup? Drugačije se nemoguće izrazit, jednostavno je dečko savršen za neku treću ligu gdje će bit brz, jak i može onda slobodno mozak na pašu i igrat. Što Petković zaslužuje kad se odluči zajebavat cijele pripreme pa i danas bezbroj pokušaja nekih “atraktivnih” poteza koji i da prođu mi nikakve koristi od njih nemamo? Što zaslužuju ljudi u našoj upravi koji se smiju dok nas Lokomotiva gazi? Što zaslužuju ljudi u našoj upravi koji nakon transfer roka od 60-70 milijuna eura kažu da klub nema para? Što zaslužuju ljudi u našoj upravi koji pojma nemaju o nogometu i koji vjerojatno misle da danas samo nije bio naš dan?
    Bolje da ne govorim što ja mislim da oni zaslužuju. Svi nabrojani. Slabo mi je kad vidim kolike novce svi oni dobijaju. Ja se ko budala živciram (također spremam ispit kao neki kolega), posvađan s curom jer ona ne razumije kako se mogu nervirat zbog poraza Dinama, roditeljima se ne javljam jer bi vjerojatno i na njih ispalio, a oni u klubu, koji imaju nešto od svega toga, sjede prekrštenih ruku, Jakirović čeka da mu igrači odrede kad će i hoće li sutra bit treninga, a ovi retardi u upravi misle da su napravili vrhunski posao dovođenjem igrača koji želi doma iz 3 druga razloga a Dinamo mu je tek tamo negdje na 4. mjestu. Fale Dinamu ljudi koji imaju obraza, nadam se da će se to ove godine promijenit!
    BSN
    VAMA ON NE PRIPADA!
  • Ban
    698
    I dobro je Čabi rekao, da je bolje da je Živković ostao u Lokomotivi. Popušiti ćemo još jednog igrača. A mogli smo dovesti Benkovića. Ali da stručnjaci u klubu...Nevo7

    Benković bi vjerojatno bio najsporiji stoper u HNL-u da smo ga doveli, on nije stoper za Dinamo.

    Trebali smo dovesti onog Brekala za 3m eura i biti mirni sa njim i Perkovićem u paru. Iz HNL-a se nikoga nije moglo dovesti na stoperu.
  • Nevo7
    570
    Benković koji je bio jako dobar u 2. Bundesligi i sada je solidan u Turskoj, da ne bi uspio ponovno u HNL-u?
    Pa nama obranom dominira čovjek kojeg smo otpisali, koji je doslovno meditirao i tako dizao formu za svoj ponovni dolazak. U prvoj još imamo ljevonogog i desnonogog stopera sklonog ozljedama. Lijevi je dominirao, čak je bio u momčadi kola LP i stranci su se raspitivali za njega, da bi ga Bišćan ugušio i ugasio, a desni je pehist sa ozljedama kojeg smo bez ikakvog postepenog dizanja forme bacili u vatru, tolerirali greške da bi ga onda odstranili i kad je ponovno zaigrao i bio fakat dobar, ponovno doživio peh sa ozljedom. Četvrti nam je stoper ignoriran bio godinu dana, da bi sada postao neizostavni član momčadi na svojoj neprirodnoj poziciji. Peti stoper nam je francuski anonimac na kojem je šarlatan Bišćan inzistirao nakon kaj je išao gledati jednog igrača, a ovaj mu je zbog nekog poteza pao za oko. Šesti stoper nam je golobradi junior koji je na posudbi u Lokomotivi izbacio Kalaicu iz prve i pokazao da može i zna, da bi ga trener sada bacio u vatru, proglasio za nositelja obrane u klubu u kojem se greške ne praštaju. Bolje bi mu bilo u Lokomotivi provesti sezonu. Bezbrižno se razvijaš. A ako te momčad u kojoj si na posudbi fakat stavlja u prvu, ind znači vrijediš jer od tebe nemaju ikakve financijske koristi. A sada se boriš za dah u velikoj konkurenciji.
    I sada tu jedan Benković ne bi imao mjesta? Nudio se ispod svih cijena, čak bi ga i pustili jer nije bio u planovima momčadi nakon Bjelice. Ali dečko šuti i radi i izborio se opet za prvu ekipu.
  • San Lorenzo
    11k
    Sa ovakvom igrom, sa ovakvim trenerom i atmosferom u svlačionici mi zaista nismo favoriti na onakvom terenu u Puli.
  • Ban
    698

    Dobar je branič, ali za ono što bismo mi trebali igrati on je jednostavno prespor.
  • BornaPŽ1986
    1k
    mi zaista nismo favoriti na onakvom terenu u Puli.San Lorenzo

    Toliko se pisalo kako je dobra stvar sto smo prebacili ovu utakmicu na Maksimir pa vidimo ishod. Sad cemo vidjet da nam prije odgovara igra na onakvom terenu u ovakvom stanju. Teren usput nije kritican toliko koliko se pise, nije na nasoj razini ali proci ce.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Čisti mazohizam od smjene Belog do dan danas, Jakir bahat u intervjuima što nam najmanje treba a u praksi manji od makova zrna.

    U momčadi ne vidim kemiju a ni karakter, čast izuzecima.

    Ne znam šta si je Petkovic umislio, al ovo što on izvodi vec duže vrijeme si nisu mogli priuštiti ni Cico Kranjčar ni Silvio Marić.

    Nije mi problem biti drugi ili treći, nas dosta navijača Dinama je to doživjelo x puta al ne na ovakav način.
  • Crusades1986
    9.5k
    Bitno je da smo standardizirali obranu (zadnjih ne znam koliko utakmica nismo primili gol), prema naprijed ćemo lako.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    slazem se, ako vec nista od ove sezone onda za iducu treba napraviti kompletan remont kluba, pocevsi od mumije i vlatke pa trenera i onda tek dolaze igraci na red. Da se mene osobno pita, pola njih bi vec sad letilo iz kluba ali necu o imenima jer bi me tu razapeli u komentarima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.