• Gelipter
    3.4k
    Tek me danas, kako se to popularno kaže, "dan poslije" udarila realnost i baš sam sjeban. Ona razina bolikurčine i nemoći u završnici je stvarno nova razina jada ove sezone.
    Čestitke Čabraji i Čopu, žao mi je Thea i Kaneka jedino i meni je neugodno u ime domaćih manekena na terenu jučer.
    "Stojim uz tebe i kada ti ne ide i kada je teško s tobom sam ja..." Problem je u tome kaj se jučer apsolutno nije vidio kod većine trud, e to je nedopustivo.

    Špikiću potraži pomoć, nije sramota!
  • Kepec
    4.6k
    vise asistencija nego nastupa.Miro Vugrinec

    Jučer na primjer jedna jako dobra predasistencija za treći gol.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Špikiću potraži pomoćGelipter

    Stvarno nejasno da ono ide dodavati, jel samopouzdanje ili sta u pitanju
  • bongo
    636
    Ništa novo, sjetite se samo gola na Rujevici kako je zabio i što je probao s loptom umjesto udarca po golu
  • Juznjak
    3k

    Ili je retardiran ili odbija upotrebljavati mozak dok radi ono za što prima jebene pare. Nek sam izabere što je od to dvoje, čega ga je manje sram.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Iskreno volio bi upoznati tog lika od kog smo popusili foru da je Spikic igrac za Dinamo.
  • Mandelinho
    330
    Ajmo kolege, novi je dan, dosta kukanja.
    Mobilizacija! Za četiri dana je nova tekma.

    @Krizy zatvori nam temu i otvori nam Istru, i za vikend svi invazija na Pulu!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Nije grijeh dovesti igrača koji će se pokazati kao flop, ali flopa nagraditi novim ugovorom, e za to trebaš biti javno bičevan
  • Mali dioničar
    14.2k
    Pitanje Čabraji: “jel vam ovo najveća pobjeda u karijeri?”

    “Nije, Istru smo svladali 4:0.”
  • rioda
    2.4k
    Sve o jučerašnjoj utakmici govori prizor pri kraju tekme kad Čop uzima loptu Mišiću koji pada na koljena, onako u očaju, baš sam se osjećao jadno u tom trenu.
  • Kepec
    4.6k
    Ne znam je li netko napisao već, ali jučer dok su igrači dolazili prema Sjeveru Zagorac je podigao ruke kao znak ispričavanja.
    Zeznuo je jučer, kako on tako i svi ostali, koliko god netko loše odigrao lijepo je za vidjet taj način poštovanja prema navijačima iako to naravno ne mijenja igru i rezultat.
  • Keyser Soze
    8.1k
    A Rile prvi otišao u svlačionicu, nek se zna.
  • i more je plavo
    891
    Super sport vise vjeruje Dinamu nego mi.
    I nakon jucerasnje tekme nisu dali prednost Hajduku za prvaka.
  • Nogo
    1.3k

    Možda spavaju još pa nisu stigli ažurirati.

    Ovo sa Špikićem je ajme majko:fear:
  • BornaPŽ1986
    1k
    A Rile prvi otišao u svlačionicu, nek se zna.Keyser Soze

    Znas da je Ristovski prosao dosta toga zadnjih mjesec dana, ne mozes mu zamjerit takve stvari, nije ni njemu lako a zna i on kakva su ocekivanja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.