• Miro Vugrinec
    1.5k
    o tome i govorim, ako trebas stopera za polusezonu onda uzimas gotovog igraca i pouzdanog sad sam za primejr uzeo Kalaicu. Koji je bolji stoper, mirniji, bolja skok igra, zna igrat nogomet. Puno bolje bi nam doso i uklopio u ekipu nego Zivkovic
  • Peškaman
    2.6k
    Situacija sa Špikićem u 86oj minuti je cijeli odraz naše današnje utakmice.
    Baturina je imao par prilika za šut s vrha 16m,vraća je, Ademi dva puta u izglednoj poluprilici pogrešno daje zadnja dodavanja,Bruno igra mali nogomet na vrhu 16m,Riletovo dodavnje po crti 5m a Baturina sam na povratnoj,Mišićeva pogrešna dodavanja,jednostavno puno pogrešaka.
    Imali smo 18 šuteva,4 u okvir. Završnica nam je u teškom škripcu,uvijek neka kemijanja,nelogična dodavanja.
  • Nogo
    1.3k
    Ekipo, ovo je sramota. Dolazim doma i žena me pita šta sam otresit i ljut!
    Čekam ovu tekmu, grizem se i oni ovako igraju.
    Nitko ne šutira, a onda Špikić sam i onako nešto napravi iz čega dobijemo gol.

    Ja ne znam zašto nismo Čavlinu vratili?! Pa mali je klasa za sve naše golmane.

    Mišić, Petko a najviše Baturina su sramota za današnji Dinamo. Mogao bi i Ristovski s njima zajedno pod ruku.

    Zamjene mi nisu jasne i nikada neće biti.

    Sljedeću utakmicu moraju igrati Ogiwara, Sučić, Halilović.

    Ademi, žao mi je ali bolje da ti budeš u ekipu i bodriš ih ali na klupi za pričuve.

    Serete svi po Hoxhi a imao je 2,3 dobra prodora i ubačaja i k tome mu je prva tekma.

    Ako Brekalo dođe mi moramo još dovesti desnog beka.

    Ja bi odabir desnog beka i ostale ulazne/izlazne transfere pustio nekome drugome.

    Žao mi je Jakire, ali hvala na svemu i sretno dalje! Ostavka pod hitno!
  • Muka
    344


    Vec 3. Put gledam sažetak i što više gledam to mi više nije jasno :lol:

    Teško mi je povjerovati kako se guraju lopte, a ne gleda uopce gdje su igraci. Ubacuje se samo da se ubaci. Toliko nelogičnosti tjeraju čovjeka na razmišljanje je li to uopće slučajno? Pogotovo kad se uzme kako su jedini koji su se trudili stranci :lol:
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Spikic isto nema kaj trazit na klupi.
  • San Lorenzo
    11.4k
    Teško mi je povjerovati kako se guraju lopte, a ne gleda uopce gdje su igraci. Ubacuje se samo da se ubaci. Toliko nelogičnosti tjeraju čovjeka na razmišljanje je li to uopće slučajno? Pogotovo kad se uzme kako su jedini koji su se trudili stranciMuka

    Zato postoje pripreme gdje se takve situacije drilaju do iznemoglosti, dok nemaš mišićnu memoriju da refleksno odigravaš završnicu...no, naše pripreme su prošle u poluzajebantskom tonu, važno je bilo bacit lažnjak, prodat tunel, bezuspješno lobat golmana itd...i sve to uz izlike da su pripreme, da će biti najbolji kad je najvažnije...
  • Peškaman
    2.6k
    Pripremam ispit dva tjedna,ispit sutra,odlučim se opustiti uz utakmicu. Vraćam se u stan pod kojom pivom,ljut,izritiran.
    I evo 3 sata nakon utakmice,odlučim 'ponoviti' pred ispit, postavim sam sebi pitanje vezan za ispit.10 sekundi tišina u glavi,umjesto odgovora na postavljeno pitanje,u glavi pitanja o utakmici,o volji igrača i kako sam uspjeli izgubiti ovo...

    FB-IMG-1706042617862.jpg
  • über alles
    1.5k
    Nevjerojatan strah od udarca cijelu utakmicu. Konstantno neka polu nabacivanja koda je Jan koller na petercu.
  • Georg Koch
    3.5k
    Nema vam od novog trenera nista, nece Jakir dobit otkaz 1000% sam uvjeren.
    Sad kad je glava malo smirenija i tema se smirila, jedno pitanje.
    Jesam li totalno u krivu ako mi kroz glavu prolazi da smo do gola(da, 4minute) izgledali napaljenije, brze, direktnije nego do sada ove sezone. Meni je do primljenog gola izgledalo da cemo ih dobit 4 razlike.
    Opet ponavljam, znam da su to samo 4 i pol jebene minute.
    Onda taj gol, sjebe te, pa odmah drugi i povratka nema.
    Ne znam uopce jesam li siguran u ovo sto pisem, ali tako mi je djelovalo.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    U te 4 minute apsolutno nista nismo napravili po pitanju sansi, dosli smo 2 puta do 16 i to je bilo to.
  • Nogo
    1.3k
    Jedina prednost za sada će biti da Mišić radi trećeg žutog kartona neće igrati protiv Istre.
    Ja bi ga nakon toga još bar dvije držao na klupi i neka ulazi kao zamjena.
    Neka Sučić počne sve.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    i Halilovic umjesto Ademija
  • db-izbjeglica
    12.8k


    Kako nekom tko nije gledao utakmicu, a vidi ovu sliku, objasniti da ova situacija nije završila ni šutom, a kamoli golom... :lol:
  • bongo
    636


    Mislim da je završilo golom… :chin:
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Špikić nije za 3 ligu a kamoli za Dinamo, pa ono bi valjda deda od 70 godina barem sutnuo a ovaj pametnjakovic dodaje natrag ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.