• San Lorenzo
    11k
    Prvi je njegov sto postomarcio amoroso

    Ma nije ni ispružio ruke, gledam šta se događa jel neki faul sviran
  • Teofil Kateran
    818
    Mišić je počeo previše griješit, a i Rile je u slobodnom padu. Petka ne moram ni komentirat. Ademi ništa ne pridonosi. Mislim da nam je potrebno osvježenje u sredini i Petko isto mora van jer nam treba Brodić ili Kule koji će gledat prema golu i koji se neće libit gledat gol a ne lude kombinacije. Također Ogiwara ako je čitav treba ući, treba riskirati, ofenzivniji je od Perkovića, možda čak Perkovića na beka a Žileta van jer činilo mi se u par situacija kao da bi mogao pocrvenit.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Gladan sam, hladno je, ljut sam...ako ne budu barem 2 zamjene na poluvremenu, razmislit ću o odlasku doma.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    kak je krenulo i 3 mjesto ce bit dobro
  • Droljo
    4.7k
    Treba se dokopat mjesta za europu pa makar i preko kupa..
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Ubaciti ogiwaru sa jednom nogom nek igra, daje gol

    Blago čovjeku @neki tip koji sad negdje leti i ne dobiva ćir na želudcu

    Bože pomozi
  • Orc123
    5k
    Nemojte pojacanja ocjenjivati na osnovu 45min jer da je tako i Zivkovic i Hoxha katastrofa....dati im vremena ali ocito je problem taj trenerski rukopis kojeg ja ne vidim i nakon pola pola godine ..
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Poznavajuci Jakira istrcat cemo u skoro identicnom sastavu sa minimalnim brojem zamjena.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Što je profi u glavi pa da krene s Ademijem u sredini ne znam. Nije to jedini problem, al jedan od. Plus kaj odmah Morena pustiti od prve i to protiv ekipe za koju je donedavno igrao isto nije pretjerano mudro.
  • Facke
    2k
    Jos se zajebavam na poslu...svaba me celi dan pili , zurim doma i onda dobim ove....
  • i more je plavo
    891
    Jbga, puno toga se skupilo, jel netko probal zaustavit auto rukama na maloj nizbrdici........ak ga ne zaustavis prva dva-tri metra, odeeee u kuruzu jer dobije zalet.
    Tak je i ovo, krivi potezi na koje se prekasno reagiralo, i sad se vec zalaufalo u kontra smjeru, i svaka sljedeca tekma je s jos utega na nogama igraca.
  • Praskaton
    1.8k
    Da smo dali jedan do poluvremena vjerovao bi u preokret.Ne vjerujem da jakir ima muda izbacit ademija i petka na poluvremenu..
  • Kaktus Car
    341
    Gdje je sad ekipa koja je zagovarala da se "profi" da još vremena? Prema kojima nekoliko reprezentativnih stanki, mjeseci s ekipom i dvoznamenkasti broj utakmica nisu dovoljni nego da mu se treba dati zimske pripreme i prijelazni rok da sastavi i pripremi ekipu po svojem guštu?

    Evo, dobio je vremena kao rijetko tko i koji je rezultat?! Nova sramota.

    Trebao je dobiti otkaz najkasnije nakon one sramote protiv Ballkanija. Ovako se samo nastavlja slavenizacija Dinama.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Razlika između prije i sad je sljedeća, prije smo dovodili igrače sa mudima, a danas bez muda. A na to kad dodaš petka koji igra kad želi, što zna cnači uglavnom igrač manje. Mišić Ko da je 5 godina ostario odjednom, a one koji ginu oni ne igraju, tipa ljubo
    Moj Jakire odlazi prevaro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.