Prvi gol je nesto sto se dogodi, sa 12 metara glavom na cntimetar od stative.
    A drugi je Zagi izasao, ali jbga Čop ima iskustva i podignul ju je, onak šmekerski.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Užas, vozim se kroz gužvu 40 minuta, ulazim na tribinu u 10. minuti, a na semaforu 0:2. Nije to bitno nego u 35 minuta nakon toga igra i zalaganje nula. Tuga i jad.
  • dd29
    237
    Polako, treba zabit jedan do 89
    Opće poznato da im u nadoknadi dajemo 2
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    kad sam ja to pisao u prvom dijelu sezone onda me se razapinjalo, i evo moram priznat da sam i ja pao na ovu pricu da smo se pojacali i da smo doveli vrhunske igrace.

891
    Nisu mi ta dva gola toliko problem, koliko mi OPET nismo sposobni ni polupriliku napravit cijelo poluvrijeme.Laugreano

Apsolutno tocno.
    I dalje vrtimo i guramo u guzvu.
    A kad krila prodju, nemaju kome ubaciti, pa se zabijaju prema sredini i gube lopte.
  • Benito
    598
    6 mjeseci i pripreme i bit će to kako treba, samo polako
  • San Lorenzo
    11.5k
    Treba pričekat s Brekalom, možda se ne bude uklapao u viziju novog trenera.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nisam mogao gledat prvo poluvrijeme, al po ovom sta citam problem je i u golmanu. Davno sam rekao da Dinamo nema golmana u top5 golmana lige i da se tako ne moze osvojit prvenstvo. Jebale vas zasluge!!NitkoBitan

Prvi je njegov sto posto.
  • Krizy
    36.1k
    Dobar je danas i Štefulj, pa nije igrač za Dinamo.
    Hoxha rijetko sebičan igrač, u top 10 po najmanjem postotku uspješnih driblinga, u top 10 po broju udaraca po utakmici i u top 10 po broju izgubljenih lopti po utakmici.
    Krizy

Hoxha na poluvremenu:
    0/3 driblinzi
    3/11 dueli
    12 posjeda izgubljeno

Sreća imamo odlične skaute pa ga nismo kupili.
    Nije ni fer ocjenjivati ga nakon prvog poluvremena, ali sam očajan zbog loše igre.
    Petković, Baturina, Ademi, Živković također katastrofa.
  • IceMan
    1.5k
    Al nije mi ni problem gubiti 2-0 na poluvremenu.

Zaista nije.

Al kad vidim da ništ al ništ ni p od pomaka igre u odnosu na jesen… a sigurno će nas i sreća napustit jer onako ludo osvojit u zadnjim sekundama 10 bodova kao u jesen..mislim da smo tu lutriju ispucali.

I ne, ne mogu više gledat ovu bolikurčinu Petkovića. Da je 1000 put klasa, da je 2000 put zabio il namjestio gol il odigrao pas… ne može jedan iole ozbiljan klub i ekipa ovisiti isključivo o igraču koji ima velikih velikh očito problema s motivacijom.
  • sport
    2.3k
    :cry:
  • Orc123
    5.1k
    Pitanje je sad jel ovi igraci su fakat toliko limitirani, a ja mislim da nisu ili ima nesto i do trenera....ili se jednostavno ne iskoristava njihov maksimalan potencijal....
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Trenerski potpis je očit. Pojačanja pogođena. Napredak vidljiv.
    Dajte mi jedne pripreme i osvojit ću 3. mjesto - Sergej "Hrvatski Klopp" Jakirević