• Goran86
    85
    Čavlina je dvije razine iznad naših golmana, ne uzeti ga na polusezoni je velika greška Jakirovića i uprave.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Volim Petkovića skoro ko ćaću svog i brata mi rođenog, al kad vidim ovu nonšalanciju,nezainteresiranost i narodni rečeno bolikurčinu, igrač je manje više je pomoćno smetalo i strano tijelo nego od koristi ikakve, poslo bi ga ne u svlačionicu, nego kuć i to nogom u dupe.

    A Hoxha mi se za sad čini jedino za vodit dzenaze na mezarjima, ako i toliko
  • Praskaton
    1.8k
    Uzasno je ovo.Znas da je svaka utakmica biti il ne biti i igras ovako.
  • Orc123
    5.1k
    Jos stignemo uzet Cavlinu....
  • DrawTube
    3k
    Zubcic jedino od Dinama kaj trenutno valja
  • Georg Koch
    3.5k
    Jedina nada mi je 5.2 kvota uzivo na Dinamu.
    Mozda kladionice znaju nesto sto mi ne znamo jer kvota je mala....
    Cime se i ja tjesim to je strasno

    Edit: 3minute poslje kvota je pala na 5.
    1 je ovo, ide crveni i penal.
  • Mihaljević
    8.1k
    Kakav god da je Brekalo i u kakvoj god da je formi, bolji je od 90% ekipe trenutno 1/1.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Čavlina je dvije razine iznad naših golmana, ne uzeti ga na polusezoni je velika greška Jakirovića i uprave.Goran86

    Ali mi imamo Zagorca koji je ratnik, vojnik kluba i simpatičan lik.

    To što loše brani, a još gore igra nogom, nema veze.
  • Infinity
    15.2k
    Jel konacno vidimo trenerov rukopis ili trebaju jos jedne pripreme?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Što se prije pomirimo s činjenicom da ove godine ne uzimamo naslov to bolje.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sve isto kao i u prvoj polusezoni
    Svaki ubacaj je opca opasnost
    Prema naprijed sve isto
    Puno zujimo i dodajemo a malo meda dajemo
    Hoxha nista, zivkovic bas nesiguran
  • Patrik11
    120
    Ne treba nam Brekalo hoxha je pokazao da je sretan sto je u dinamu i da ce dati sve od sebe
  • San Lorenzo
    11.5k
    Kad se zajebavaš na pripremama, onda je teško prešlatati se na natjecateljski ritam u kratkoj fazi...Petkoviću tebi govorim.
    Igra očekivano isti kurac kao i dosad, neznam koliko zaluđen netko mora biti da vjeruje budalaštinama o tome da će 15 dana priprema donijeti revoluciju u igri.
  • Laugreano
    1.3k
    Nisu mi ta dva gola toliko problem, koliko mi OPET nismo sposobni ni polupriliku napravit cijelo poluvrijeme.
  • Probirštift
    286
    Ma dolazi preokret stoljeća
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.