• Jurki
    11.7k
    Kuzma obrani 10 lopti a natrpaju te do čepa. Kaj reci..
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nama na klupi treba neki skandinavac, nijemac, neko ko kuži moderan rukomet. Talenta imamo ali dok se izredaju legende kao izbornici i to će proći...Droljo

    A da možda, ali samo možda...ipak nije sve do trenera i ovoj momčadi fali nešto kvalitete?
  • Noel
    6.3k

    Ne nego odma sad ,zadnju tekmu protiv Švaba nek ih vodi Duvnjak.
  • Jurki
    11.7k
    nek ih vodi DuvnjakNoel

    Ako nebu imal virozu.
  • rioda
    4.8k
    Najviše me nervira ono nabijanje na obrambene igrače i onda u skoku poklanjanje lopte za kontru. I tako 6-7 lopti po tekmi...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kaže perkovac da smo ovo napravili kao zalog za budućnost. Pa prvo klarica i Srna nikad nebi ni po jednom kriteriju trebali bit u krugu repke a kamoli starteri. Šarac, Stipanvic da ne nabrajam su miljama ispred njih. Nama već generacijama jel napuni neko 30 više ga ne pozivaju. Kao star, a kod svih evo reprezentacija što su prošli najiskusniji su okosnice momčadi. Francuzima mahe i karabatići nisu stari? Jbt mi na završnim smotrama eksperimentiramo. Debakl na svjetskom smo doživi li jer smo igrali prijateljske sa saudijskom arabijom i nekakvim australijama. Sad sa Makedoncima, Crnogorcima. Respekt za objavu momčadi ali to nije više svjetski vrh. Da možeš isprobati momčad. Zna se okosnica, ali mlade možeš testirati samo u jakim utakmicama. Pripreme kao da ne postoje. I ovaj je papak, a niko in zna kriterij po kome je on postao trener repke. Cv jednako 0
  • Petar86
    887
    Kaleb nabraja sa suzom u oku nase igrace od 22-26 god. i usporeduje sa onom zlatnom generacijom

    Nacinovic, Martinovic i mozda Klarica OK ovo ostale potirat ca
  • Petar86
    887
    Msm da san vise volija Omeyera od Stepancica i Kopljara ali ocito moze debelo gore od njih
  • Nolifer
    8.1k
    Mogo bi Šoštarić uletit na mjesto izbornika
  • Sibirski plavac
    1.8k
    A čujte,uvijek može gore. Kolko Nijemci ulažu u taj rukomet,svako malo domaćini nekog prvenstva,najjača liga na svijetu,a zadnja reprezentativna medalja 2016.,prije 8 godina.
  • Jurki
    11.7k
    Mogo bi Šoštarić uletit na mjesto izbornikaNolifer

    I za godinu dana traziti novog izbornika.
    Ako hoces neki rezultat u ovakvoj situaciji moras odrijesiti kesu i dovesti trenercinu da nas izvuce iz govana. Ne mislim na ovo prvenstvo vec opcenito jer rukomet tone ko titanic.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Predvidam da ce Perkovac nakon prvenstva ili sam otici ili dobiti pedalu a novi izbornik ce biti Goluza ili Balic iako mi nikako nije jasno zasto nikad nismo dali priliku Veselinu Vujovicu koji nam je uzeo broncu sa prosjecnom Slovenijom.
  • Nolifer
    8.1k


    Pa kaj Šoštarić od naših nema znanje neko rukometno? Nije li napravio neki dobar i kvalitetan rad sa ženskom reprezentacijom? Pa je sad preuzeo Zagreb? Po meni on je taj, ali ko bude odriješio kesu u savezu? Vidiš da im gori sve pod nogama...
  • Jurki
    11.7k
    s obzirom kakve smo trenere instalirali zadnjih godina ne ocekujem nist spektakularno.. vec reciklazu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    golmani su za 10,i krila su vrhunska samo što na žalost nismo ih uopće koristili jer srna jednostavno ne zna i ne vidi lijevo od sebe a tako ni klarica niti jednom nije proturio loptu na krilo šoštaricu. Frajer nije fulao uopće u prva tri kola. Špikića se trebalo više koristiti u napadu kad su ga već doveli. Mamić dovedena da bude trojka u obrani on nije igrao skupa 5 minuta. Šta reći, bruka jednostavno. Play mora imati brkove da im namješta slobodne šutove. Kako da cindra igra sa srnom jbt. Ovo je kraj lagano. Svi su nas prestigli, treba se ili početi raditi ozbiljno ili prihvatit činjenicu da mi više jednostavno nemamo šta tražiti u vrhu europskog rukometa. Bit će uspjeh plasirati se u buduće. Ovoliko grešaka da jedna ozbiljna reprezentacija pravi, osnove rukometa. Sramota i nije slučajno da se iste ponavljaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.