• Mr Anderson
    8.1k
    Svaka čast Zrinka. Bravo.
  • Deleted User
    3
    Istok preuzima vodstvo s 0.63 prednosti . sve je bolji u slalomu bravo !!
  • Tom Hanks
    3k
    Ne mogu slušat kolko u nekim situacijama Kaleb i Brkić bespotrebno seru po sucimakinfa95

    Zato jer se prosječnog gledatelja kroz sve godine i sportove uvjerilo da su nam suci najveći neprijatelji i glavni krivci neuspjeha/poraza.I u svakom prijenosu je to najlakse prodat onda,suci suci suci...
    Zašto bit objektivan i profesionalan pa objasnit ljudima zašto nešto ne štima kad možeš oplest po sucima i riješen problem.Hrvati vječne žrtve sudaca iz sporta u sport,iz godine u godinu.Tako se ne napreduje i tako se nikada neće napravit korak na sljedeću višu razinu.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Zrinka druga, Istok 11. nakon kaj je započeo drugu vožnju kao 24 :strong: . Dobar dan za hrvatsko skijanje. Šteta jedino za Zubčića i Kolegu...
  • Jurki
    11.7k
    Zato jer se prosječnog gledatelja kroz sve godine i sportove uvjerilo da su nam suci najveći neprijatelji i glavni krivci neuspjeha/porazaTom Hanks

    Gdje je jos takav nacin razmisljanja jako uvrijezen?
    Koriste istu terminologiju koju si ti spomenul a nama ide na k..
    Ukralo pokralo kmee
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kako je Germanijaku potvrđeno, zdravstveno stanje u našoj reprezentaciji znatno je bolje i sutra će izbornik Goran Perkovac vrlo vjerojatno na raspolaganju imati sve igrače koji su proteklih dana imali problema s temperaturom. Ponajprije, to se odnosi na Domagoja Duvnjaka koji će sutra konačno zaigrati u lovu na prvu pobjedu u drugom krugu.

    Od kvarteta kojeg je temperatura uhvatila nakon dvoboja protiv Mađarske, Zvonimir Srna, Mateo Maraš i Marko Mamić oporavili su se, dok je Igor Karačić u nešto lošijem stanju, ali postoji dobra šansa da se i on sutra nađe u sastavu za Island. Kod Srne, Maraša i Mamića ne bi smjelo biti dvojbi, osim ako se u preostalih nešto više od 17 sati do utakmice njihovo zdravstveno stanje ne pogorša.
  • Mali Zeus
    13.1k
    Čak bi i Duvnjak mogao biti spreman!
  • Krizy
    43.4k
    Tako je, crveni karton.

    Ajmo po gol razliku, Island je dobio Austriju dva puta prije 10 dana u prijateljskoj (+7, +5).

    Možda ima neke nade haha
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ja mislim da smo mi jedina ekipa koja se muči kad ima igraca vise, sve nesto pokušavamo spustit na pivota a ovi skupili sredinu
  • 1986-Pl
    192
    Samo se nadam da do kraja utakmice nećemo igrat sa igračem vise, ovo je katastrofalno kako ga koristimo
  • Petar86
    887
    Karabatic s 39.god igra obranu i napad, Duvnjak prisidija cilo prvenstvo ovaj mu neda da igra

    Znam da u Kielu igra samo obranu al brate on da s nogama dodaje nebi ovoliko lopti izgubija ko Cindric, Lucin i ostali
  • Petar86
    887
    Lucin mi na skolskom natjecanju nebi igra
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    buraz igrao je protiv Austrije i bio užasan, poslije je bio bolestan pa nije bio u roster. Sad sam na poslu pa ne gledam. A jbg neznam šta bi rekao. Duvnjak od kako znam za sebe ili bolestan, ili ledja ili rame. Uvijek nešto fali. Za njih obojicu, i cindric i njega trenutno je karačić doktor rukometa. A i njemu daje na kapaljku da igra. Bio je jedan od najboljih protiv madjara on ga vadi kad se tekma lomi i ubacuje indisponirani cindric koji nam zabija čavao u ljes
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Najviše mi žao Kuzmanovića. Nemre on obranit kolko naši mogu zasrat u napadu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.