• Doktor Kunić
    3.4k
    Kad pomisliš da je gotovo nerviranje oko ovoga nama se stvori nova runda
  • Noel
    6.3k
    Trebamo mi Island prvo dobit za bilo kakve kalkulacije..
  • Juznjak
    3.8k

    To sam i ja promislio isto. Gledam Njemačka-Austrija i jedan mali dio mene navija i da pobijedi Njemačka jer se nemam snage nervirat i nadat više :rofl:
  • Noel
    6.3k
    Kaj je najgore od sveg nabrojanog sve izgleda tolko realno da će se dogoditi osim da ćemo mi dobit i Island i Njemačku.
  • Facke
    3.6k
    Ma cemu se nadate?! Denes nas nije isle , imeli sme golmane i koj sme pokazali? Nis. Ekipa bez muda, bez mentaliteta. Luzerski. To je problem. Golmani su nam dobre branili i ni stim nisme uspeli dici ritam , zelju i volju. Pogledajte si same Austrijance denes i vidli bute ogromnu razliku.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Hrvatska Island 1
    Njemacka Madarska 1
    Francuska Austrija 1


    Island Austrija 1
    Francuska madarska 1
    Hrvatska njemacka za prolaz igraju
  • ksapi
    2.8k
    Island je po imenima napadacki top 3 ekipa svijeta, a na terenu izgledaju losije od nas. Ni smjena izbornika nije pomogla. Bas neobjasnjivo
  • Juznjak
    3.8k
    Još jedna fenomenalna vožnja Zrinke Ljutić. Druga je u prvoj vožnji i još kad se uzme u obzir da treća ima vrijeme koje je 83 stotinke sporije od Zrinkinog onda stvarno treba očekivat postolje. Problem je što je Zrinka izletila na zadnja 4 slaloma i nikako nije mogla povezat dvije dobre vožnje, ali valjda će danas bit sve super pogotovo na krilima jučerašnjeg odličnog rezultata na istom skijalištu.
  • miro
    4.4k
    Bome...čini se da ovaj "mali" fakat zna znanje
  • Brusa
    1.5k
    baš sam čitao o njemu jutros, prvi put čujem za dečka. U Kentuckyu, znači, NBA siguran, ako nastavi ovako.
  • austrijanac
    4.1k
    A i na skupštini je lijepo glasovao za nas Dinamovce se to ne zaboravlja.Noel


    Glasao je tako jer mu je tata tako rekao, to je covjek koji bi za Zokija umro sutra.

    I sam je reko da ne zna kaj radi u skupštini i da ne dolazi ma skupštine već par godina (prije prošle godine).
  • blackbully
    4.5k
    NBA siguranBrusa

    Apsolutno. Pod palicom je Caliparija, ponajboljeg sveučilišnog trenera u SAD-u koji je kroz 14 sezona u Kentuckyju poslao preko 40 igrača u NBA.

    Ima i brata blizanca Tomislava koji igra za crnogorski Studentski centar, razvojnu momčad Budućnosti. Jučer je ubacio 19 poena Mornaru.
  • Kepec
    5.6k
    Zrinka Ljutić na postolju!
  • Keyser Soze
    10k
    Shiffrin je bolesna, da je bilo koja druga bila Zrinka bi uzela prvo mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.