• ksapi
    2.8k


    Nesto u tom smjeru mi se svidja, u srbiji je dobro krenuo, ali nisu ga dugo istrpili.. ali osobno bih radije skandinavca
  • Jurki
    11.7k
    badava pricati kad i ako se bu islo u promjene na celu repke.. bu vec neko ime novi/stari trener.
    Tuzno ali mi vec 10+ godina nismo naucili lekciju..
    To kaj nasi treneri rade je za saljivi kucni video.. od igre bez golmana, do davanja uputa "ti mali", forsiranja kroz sredinu, nasi su uvijek umorni.. itd..
    edit: Gobac jebo ti pas mater.
  • Noel
    6.3k
    Ja sam za povratak Goluze. Trebao je on bit a ne Perkovac. A i na skupštini je lijepo glasovao za nas Dinamovce se to ne zaboravlja.
  • reziser
    6.8k
    Kod nas je trava uvijek zelenija kod susjeda..strani trener za dinamo,strani trener za repki Hrvatske..
    Treba vise vjerovati u nase trenere,i dati im povjerenje.
    Stvar je da smo mi mala država s malim brojem sportaša, rukometaša. Samim time je ograničena selekcija igrača. Ali mi priznajemo samo zlato.,svim ostalim smo nezadovoljni ..
    Nije trener kriv ako jedan igrač na kraju proda 3 lopte,ako iskusni igrač isto to napravi utakmicu prije...
    Naravno da se uvijek može bolje.samo kaj mi iz fotelja znamo najbolje...
    Lp
  • Jurki
    11.7k
    Nije trener krivreziser

    Trener je kriv ako iz svake situacije igrac vise 2 minute mi izađemo sa vecim rezultatskim manjkom nego kaj je to bilo prije tog iskljucenja tj 6 vs 6. Konstantno guranje u sredinu..ako tome nije trener kriv onda tko je? On postavlja taktiku i igru.
    Nije tu stvar uzeti zlato vec da izgledamo amaterski protiv ekipa kojih do nedavno nije bilo ni na mapi.
    Bljesnuli protiv Spanjolske i dalje mrak.
  • kinfa95
    489
    Još će Austrijanci na kraju lagano proć u polufinale
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Još jednom,svaka čast Austriji,čak i da izgube večeras. Ovako se bori na terenu protiv jačih od sebe :cheer:
  • BBBaranja
    2.5k

    Meni je on skroz okej,ali cini mi se da srpski rukometaši imaju problem kulta reprezentacije kao i naši košarkaši recimo.
  • kinfa95
    489
    S ovim x-om Austrije imamo čak i solidne šanse da nam se poklope rezultati i da ako pobjedimo ove zadnje dvije tekme idemo dalje. Austrija mora izgubiti od francuza i mađara, mađari izgubiti od francuza i švaba
  • kinfa95
    489
    Ako dobro računam?
  • Noel
    6.3k
    Austrija sa Islandom igra ne sa Mađarima. Island nema šanse da dobi Austriju zadnju tekmu ni pod razno.
  • kinfa95
    489
    Da, na to sam mislio, krivo sam napisao. Zašto ne, pa nije Austrija nikakva sila, ova tekma je realno smiješna bila
  • Noel
    6.3k
    Ako dobimo Island mogli bi bit živi u zadnjem kolu.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Island mi nije jasan. Top ekipa po imenima, a rezultati očaj. Kristjansson,Magnusson,Palmarsson,Elisson,Gudjonsson,Hallgrimsson. Kakva imena,a likovi na 0 bodova.
  • Juznjak
    3.8k
    Island nema šanse da dobi Austriju zadnju tekmu ni pod raznoNoel

    Island i Austrija su odigrali dvije utakmice prije ovog prvenstva. Obje utakmice je dobio Island, jednu sa 7 a drugu s 5 golova razlike.
    Sigurno da će sad Austrijanci imat puno veći motiv i da će bit favoriti. Ali pričat kako “Island nema šanse ni pod razno” nema nikakvog smisla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.