• Mali Zeus
    12.7k
    Recimo Krama da se vrati na sezonu, dvije, to bi bio posao.
  • Facke
    3.6k


    Ma nema sanse. Njemu se jos najmanje nadam da bi mogel dojti u Dinamo.
  • Probirštift
    335
    "Dinamov fan javio se na Hajdukovu objavu o Perišiću: Ja dinamovac pustio sam suzu"

    Može se fan napušit nečega
  • Neki tip
    21.3k
    Screenshot-20240119-192329-Chrome.jpg

    :eyes:
  • jedan u nizu
    8.2k


    tako nekako Perišić i Kalinić zbrajaju bonuse na kraju ove sezone
  • bbb medimurje
    3.2k
    Znaci opce poznato za cijeli svijet da tvrdi pregovarac Levy rijetko kad kupuje ili prodaje igraci ispod/iznad cijene a sad prvo kupi igraca za 11 miljuna kojega bude imao tek za 2 godine od transfera i onda jos pusti na posudbu drugog igraca besplatno i jos bude mu placao punu placu makar igra u drugom klubu
    Nitko ne uspjeva slomiti Levya osim dubrovackog gospara i to u 2 navrata u kratko vrijeme. Mos mislit!
    Pitanje koje su sve tu cifre i igre u pozadini
  • Zagi
    7.6k
    Mora ga Levy plaćati, koje god toplice izabrao.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Zaboravljate da je onaj klinac kak se zove otišao k njima, vjerovatno ima tu neke poveznice
  • rioda
    4.8k
    Klinac kojeg skrivaju da se ne vidi kakvo je drvo :lol: Najjače mi je bilo kad su juniori Mladosti iz Ždralova dobili juniore tovara, i trener Mladosti izjavi da im je taktika bila igrati na Vuškovića jer je spor :sweat:
  • Jurki
    11.7k
    Znaci opce poznato za cijeli svijet da tvrdi pregovarac Levy rijetko kad kupuje ili prodaje igraci ispod/iznad cijenebbb medimurje

    Meni ovo mirise na klasicno pranje love. Di bus ti zidova zajebal
  • Facke
    3.6k


    Ma nekak mi on tak djeluje. Imam dojam da bu on zavrsil karijeru v Hoffenheimu. Kad god da mu se spomenul neki povratak nije djeloval bas zaintereserane.
    A po mene je to steta. Dosel je i jeden Simunic , Robert Kovac a nisu bili nit juniori nit ikad prije igrali za Dinamo.
    I dobre su odigrali. Jos je Simunic i tri sezone dosta dobre odigral. Nadam se da se varam kaj se Krame tice. Covek je klasa i smeker.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    jo baš mislim da bi on prvi mogel prijahat nazad v zagreb
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tak se i meni čini. On je dinamov dečec i jedva bi dočekal da se vrne.
  • Sajla
    5.1k
    slažem se. baš od Krame bih prvog očekival da se vrne. prije su neki ljudi bili u klubu pa mu možda ta ideja nije pasala, ali sad se stvari mijenjaju pa....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.