• Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    minus za ovo od njega i za upravu, ostatak teksta korektan

    Dinamo već jako dugo nema sportskog direktora. Ta uloga sad je pala na vaša leđa?

    To je odluka Uprave i mislim da trenutno radimo odličan posao i bez imenovanja određene osobe baš na tu poziciju. Ne znam koliko ima smisla nekoga imenovati samo da bi se zadovoljila forma.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Takav stav se trazi, Idemo Jakire :strong:dinamozivivjecno

    I kad je imenovan je imao jake izjave pa je poslije bilo da je jači u izjavama, nego u akciji. Neka ovaj put dokaže da je više walk the walk, a manje talk the talk.
  • Mrvica
    3.1k
    Izjave kako treba, pun je samopouzdanja ali se mrtvi broje na kraju bitke tako da ćemo čekat nastavak a i kraj sezone da vidimo hoće li biti sve kako je rekao. Sve u svemu sretno treneru i dečkima u nastavku!
  • Noel
    4k
    Manje riječi više djela. Puno priča od kad je došao malo toga je pokazao u praksi. Ima eto sad drugi dio sezone nas uvjeri da je on taj.
  • SAS1987
    13.3k
    Trener mora biti samopouzdan ali istodobno imati integritet.

    Integritet je kad radiš to što pričaš. Pa se zato nadam da nece nakon par kola opet raditi pritisak na suca da u 90 i nekoj minuti protiv Rudeša svira kraj.
  • plavi72
    694
    Trener s ovim igračima,uvjetima,plaćama ...mora obraniti naslov,moramo jer imamo bolju,skuplju ekipu ,nema izgovora koji me može uvjeriti u suprotno.
    Dinamo prvak 2024. :heart:
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Po zoni se mjesecima pricalo da zasluzuje priliku i da treba ostati trener barem do priprema pa da poslozi po svome. Sada ce se vidjet je li stvarno trener za Dinamo ili nije, ja ne sumnjam da ce Dinamo jos jednom ubaciti u petu brzinu i zgazit svakoga na putu do jos jednog naslova prvaka.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Na nama je da ostavimo iza sve što je bilo u prvom dijelu i da ga podržimo zajedno u drugom dijelu, kao i momčad. Do titule!
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus Po zoni se mjesecima pricalo da zasluzuje priliku i da treba ostati trener barem do priprema pa da poslozi po svome. Sada ce se vidjet je li stvarno trener za Dinamo ili nije, ja ne sumnjam da ce Dinamo jos jednom ubaciti u petu brzinu i zgazit svakoga na putu do jos jednog naslova prvaka.dinamozivivjecno

    Ja baš sumnjam, al svakako se nadam da si ti, a ne ja, u pravu.
  • Laugreano
    1.3k
    Nije problem pronac i skautirat 100 igraca. Problem je uvjerit te igrace da je dinamo pravi klub za njih. A tu imamo problema jer nas puno igraca odbije. E to je posao pravog SD. Npr. Kad je Rijeka dovodila Mateia, za kojeg su i neki veci klubovi bili zainteresirani.U Rijeci i Kvarneru je 10 dana padala kisa. I Mance je 10 dana odugovlacio, da bi Mateiu pokazao Opatiju po suncanom vremenu. I to su neke cake koje izgledaju glupo, a mogu biti kljucne.
  • Mali dioničar
    14k
    Kad je Rijeka dovodila Mateia, za kojeg su i neki veci klubovi bili zainteresirani.U Rijeci i Kvarneru je 10 dana padala kisa. I Mance je 10 dana odugovlacio, da bi Mateiu pokazao Opatiju po suncanom vremenu. I to su neke cake koje izgledaju glupo, a mogu biti kljucne.Laugreano

    Recimo Belupo ih vodi u Laganini chill room.

    zsibv41er5y7fkzj.jpeg
  • jedan u nizu
    5.7k
    Kaze odradili su 22 treninga i 5 utakmica, vidjet ce se napredak.
    Cisto me zanima zasto se onda ne vidi napredak nakon 4 mjeseca, vjerovatno nekih 100injak treninga i preko 20 utakmica?

    Nadam se da cemo stvarno poceti napadati od prve minute i odmah traziti gol kako je i rekao, sve mi je pozitivno sto je rekao, vidjet cemo kroz prve 2-3 tekme da li prica drzi vodu
  • plavac173
    2.6k
    Cisto me zanima zasto se onda ne vidi napredak nakon 4 mjeseca, vjerovatno nekih 100injak treninga i preko 20 utakmicajedan u nizu

    Zato jer igras utakmicu svaka 3-4 dana i nemas vremena za nikakvo novo uigravanje vec klasicni trening.
  • jedan u nizu
    5.7k

    inace ekipe se sve vise uigravaju sto vise utakmica igraju i kako sezona odmice. Cemu onda sluze treninzi tijekom sezone? Mi u zadnja 4 mjeseca samo padamo u igri, koheziji i rutinama

    Bit ce da smo onda najspreminiji prvih 2 utakmice u sezoni i da nam onda forma pada tijekom sezone ?
  • plavac173
    2.6k
    Sluze da ne ispadnes iz ritma, uostalom neda mi se nabrajati za sta sluze. Onaj tko je igrao nogomet zna za sta sluze kao sto i zna koliko su pripreme vazne u nogometu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.