• marcio amoroso
    36.6k

    Kao rezerva Orši može proći.
  • deda
    32.7k
    Ova fatamorgana na Poljudu je fenomealna :rofl:
  • BlauDivision
    464
    Izgleda kako im se isplatilo pravljenje članske iskaznice Papi Franji
  • reziser
    6.8k
    gorica, gorica :clap:
  • reziser
    6.8k
    Nakon današnjih rezultata, čestitam dinamu na još jednom osvojenom naslovu prvaka :snicker:
  • Neki tip
    21.3k
    Navodno Gorica zabila iz zaleđa.. ako je i 2 milimetra, tko će živjet od njih..
  • reziser
    6.8k

    gledao tekmu, sumnjiva situacija....nebih rekao ni da je ni da nije
    znači, prednost napadaču
    znači gol :razz:
  • MM17
    243
    S ponistre se vidi Šoltaaaaaaaaaa!!!
  • reziser
    6.8k
    postrojavanje

    gledam i ne vjerujem, igrači stoje 3 minute... prave pič...e....
  • cron1ck
    1.7k
    jooj Boze :groan: samo u blitvalandu, najgore od svega sto oni misle da je to normalno
  • Neki tip
    21.3k
    Zbilja je prokletstvo igrati za taj klub.. a šteta je to.
    Sram bi me bilo da sam igrač, da znam da sam dao sve od sebe u utakmici, pa ispalo to dobro ili ne, i da me se ovako poziva na red..dođeš pred njih na poziv, ajd, iz poštovanja.
    Ali da potom mirno stojim i slušam kako me netko proziva, vrijeđa, psuje, tjera i prijeti - nezamislivo. Hvala, doviđenja, gledaj mi leđa.
    Onda bi krenulo dodatno dovikivanje i prijetnje, a onda bih pukao. I radije se zaletio na tu ogradu, zadao jedan i dobio pet udaraca, nego pognute glave slušao ta sranja.
  • reziser
    6.8k
    A tko ih tjera da idu k njima kad znaju kaj ih čeka?
    Nakon onakvog vrijeđanja i prijetnji bilo bi.. Hvala doviđenja.. Meni to ne treba. Ali ti igrači jednostavno nemaju muda ili su u velikom strahu. Njihov problem. Sad ne smiju izać van iz stanova u Splitu.

    Ja bi odavno otišao u neki normalan klub. Jer tamo ništa nije normalno.
  • xavier
    12.1k
    Nije da se baš radi o igračima koji mogu preko noći naći ne znam kakav klub. Dobar dio ih je i stigao u Hajduk na način da ih je klub negdje pronašao i izvukao iz zaborava.

    Želim reći da uz sve mane koje donosi igranje za taj klub, u ovom trenutku imaju ugovore kakve vjerojatno ne mogu dobiti drugdje. Istrpe ovakve trenutke, spreme plaću u džep i ne razmišljaju više o tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.