• marcio amoroso
    36.6k
    Ja pogledam uvijek HNL ako mi vrijeme dopusti. Jučer nisam uspio ništa gledati ali inače mi je HNL na prvom mjestu.
    I nije uopće los nogomet, dapače.
  • Neki tip
    21.3k
    HNL je za prave muskarceplatini

    Zvuči ko zajebancija, onak, ko Pitralon. :)
    Al zapravo se na neki bizaran način slažem. :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    Pogledao Inter-Osijek, baš dobra tekma.

    Šteta što ju je uživo gledalo valjda 50 gledatelja. :sad:
  • Neki tip
    21.3k
    Dobra :)
    Attachment
    12565039-020c-44dc-a7b0-c3400c8808e2-ssss.webp (70K)
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ovaj Cokaj u Lokomotivi dobar igrač baš
  • reziser
    6.8k
    a gle..uvijek rađe pogledm HNl nego neke engleske, španjolske..ipak smo hrvati jebemu
    recimo, sad mi tv upaljen na lokomotivi..nije da baš gledam...ali bacim pogled..i naravno navijam za lokomotivu... :D
    a da me zaniam inter osijek.. hmmmm ne baš :roll:
  • reziser
    6.8k
    prijatelji s juga...što se bili prvi..bili ste..od sad.... :down:
  • deda
    32.7k
    Loksa je ful na albanski pogon
  • Neki tip
    21.3k
    jeftini, a relativno talentiran narod. Pogotovo Kosovari. I vole doći kod nas. Ono, Zapad. :)
  • reziser
    6.8k
    kod prijatelja s juga nikad dosadno
    citiram index: Brbića vrijeđali, čuvala ga policija: "Što radite od našeg simbola?"
    HAJDUK je u 12. kolu HNL-a odigrao 0:0 protiv Lokomotive i ostao iza prvog Dinama. U očajnom derbiju kola Splićani nisu osvojili tri boda koja su im trebala da preuzmu prvo mjesto HNL-a.

    To je razljutilo dio navijača Hajduka koji je utakmicu u Kranjčevićevoj gledao sa zapadne tribine, suprotne onoj na kojoj je smještena bila Torcida. Nekolicina njih vrijeđala je predsjednika Marina Brbića, a zaštitari su pozvali i policiju koja ga je potom ispratila s tribina.

    S iste tribine nezadovoljstvo navijača osjetio je i trener Damir Burić. Prema njemu je bačena jedna plastična boca te je zatražen njegov odlazak iz Hajduka.

    :rofl:
  • Markelo
    2.6k
    Cirkus dosao opet malo i do Zagreba i Kranjceviceve. Nek se cim prije pokupe nazad odakle su i dosli i tamo nastave svoje okrsaje sa pojedincima iz kluba
  • Dudu
    2.6k
    Hajduk na prvom mjestu je kao slon na drvetu. Nitko ne zna kako je dospio gore ,ali svi znaju da će brzo pasti.
  • vjeko1701
    8.4k
    Nakon utakmice s Varazdinom definitivno navijam za relegaciju Intera, pa jbt ne povezati dva dodavanja cijelo poluvrijeme protiv direktnog konkurenta koji ima igraca manje, sramotno.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ovaj Jiloan Hamad ima klasu definitivno.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ja bi Lovrica volio vidjeti u dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.