• Crni86
    3.9k
    Po meni posudba i da se stavi klauzula o otkupu pa neka ona bude i 3.5,4 milijuna eura. Ako cemo osvojit titulu aktivirat klauzulu i napast LP. Ako pak ne osvojimo ( sta ne vjerujem) istek posudbe i to je to.
  • Orc123
    8.2k
    Moramo imati klauzulu o otkupu jer bez nje je glupo dovoditi igraca i razvijat ga za nekoga. Bolje da ostanemo onda na aktualnom kadru....ako jbg bude samo solidan vratit ga i gotovo, ali ako eksčodira moramo imati mogucnost otkupa.
  • Jurki
    11.8k
    ako ga je moguce dovesti uz klauzulu otkupa super.
    Ali isto tak ga treba dovesti ako je i suha posudba. Jer ako nam povecava sanse i samo za 10 posto treba ga dovesti ako je moguce.
    Itekak i suha posudba ima smisla jer dobivamo dodatnu sirinu u napadackim opcijama.
    Kaj bu na ljeto se bu onda razmisljalo.
  • Kaktus Car
    578


    Naravno da je bolje dovesti takvog igrača koji može raditi razliku u HNLu makar i samo na posudbu do kraja sezone, nego ne dovesti uopće, jer je naslov ozbiljno ugrožen, a lijevo krilo prijeko potrebno. Naslov mora biti prioritet, a ako se pojačanja trenutno može dovesti samo na posudbu, onda se mora pojačanja dovesti samo na posudbu.
  • Str1nger Bell
    1.3k


    Nakon 20 god. nemamo +15 na tablici i moramo napravit sve da budemo prvaci. Glupo je uopce pricat sta to znaci klubu financijski, ali prije svega sportski s obzirom da su tovari konkurenti.

    Što se mene tice mogu dopeljat 3 vrhunska igrača koja ce nam donjet titulu i ne moraju vise nikad obuc dres Dinama. Da je situacija kao zadnjih godina onda naravno da neces pristat nekome razvijat igraca za dzabe.
  • Kujtim Shalla
    3k
    Pišu da nam je puno 4 milje. Daj da se jednom isprsimo jbt. Kako smo prije na škart ove bacali pare, ovdje imaš provjereno igrača
    Ako uzmemo naslov love će bit kao u priči, ako ne svakako smo u kurcu. A kad brod tone dubina nije bitna
  • Kaktus Car
    578
    Ako se navodno imalo 3-4 milijuna za jednog Miereza, onda je apsurdno da nema za nekog poput Kenta.
  • Droljo
    8.2k
    Mali je isti oršić. Naježio sam se. Sa time da dere s obje noge rakete u rašlje!

    Jedino ne želim englezera imperialistu! Ima neki tamnoputi crnac a da tako zabija?
  • Orc123
    8.2k

    I ta logika je ispravna, vidjet cemo. Ako gledamo Kenta onda vjerojatno gledamo jos takvih igraca, meni jos zao da se ne gleda prem Grullu iz Rapida ali ne znamo ustvari kaj oni gledaju. Ocito se ceka 1.2. da zavrse rokovi drugdje. Nadam se jos jednom kapitalnom pojacanju ala Kent.
  • Droljo
    8.2k

    Imalo se i 4 za boška, double combo nevistić-štefulj i čabraja-špikić za toliko svaki par...
  • Jurki
    11.8k
    meni je drago da su konacno teletabisi u upravi shvatili da sa Menalom i Marinom (nista osobno protiv njih) ne moze osvojiti titula jer ovo vise nije hnl ko prije 10 godina. I da se treba gledati i ozbiljna imena a ne imena za popunu kadra.
  • Bosskovitz
    12.1k
    Ja sam uvijek optimist, ali da mi dovedemo Engleza koji vrijedi 7 milijuna prema Transfermarktu i prije godinu i pol je igrao finale EL te bio stožerni igrač Rangersa s gotovo 4.000 minuta na terenu unatoč ozlijedi - to je previše i za mene :D Ali držim fige, naravno.

    Ako ga je netko pratio, kaj se desilo s njim? Na ljeto 2022. vrijedio je skoro 18 milijuna eura, zakaj je u nepune dvije godine izgubio 60% vrijednost? Jasno mi je da ove jeseni nije praktično igrao u Feneru izuzev utakmica u ECL, ali 22/23 mu je bila prilično pristojna sezona, skoro 3.700 minuta na terenu, Liga prvaka (ok, osramotili su se ali ipak) - kako je uspio od početka do kraja te sezone pasti sa 17,5 na 8 milijuna eura vrijednosti?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Godine i pad u igri pretpostavljam, plus mislim da je izašo iz "ekosistema" otočkog nogometa koji ti pumpa cijenu do maxa...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Mislim da je to poznata britanska formula.. kao Englezi kad dodu na EP/SP pa naslovnice vriste o najskupljoj momcadi.
  • sport
    3.4k
    Prije četri sata sam napisao isto,ali uz poruku upravi da se "ISPRSI" ili u prijevodu vadi pare i ne škrtari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions