• Peškaman
    4.5k
    Čovjek je bio jedan od boljih igrača Rangersa u pohodu na europsku tutulu.
    Stoga,ako ga uspiju dovest veliki plus.
  • Thompson
    52


    A sta bi ti doveo svjetsku klasu u Dinamo? Sad vam i Kent ne valja
  • Nolifer
    8.2k


    Samo jednog Kenta poznajem.. :joke:

    Screenshot-20240117-144136-Instagram.jpg
  • marcio amoroso
    36.8k

    Šta ti glumiš sa ovom slikom? Nije dosta jedan ban danas.?
  • Nolifer
    8.2k


    A kaj ti mene napadaš opet? Skačeš nepotrebno.
    Malo satire ne škodi. Viš da svi očekuju kapitalce i palce. Treba bit realan i opušten

    Edit: s moje strane je sve u skladu i ne skačem na nikog, dapače. :wink:
  • Peškaman
    4.5k
    Ne razumijem zašto odmah napadanje jer je postavio sliku koju je okačio određeni lik.
    Skroz nepotrebno.
  • Sbkbbb
    203
    sta je ovo niko ne smije ni na zajebanciju baciti, baniraj i mene, al pretjerujete sa tom stegom i glumom.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Kao prvo ne miješaj se u posao moderatora, a kao drugo nikome nije potreban odvjetnik.

    Pravila foruma su jasna. To što ne želite poštovati ista i što se ponašate kao tinejdžeri željni pažnje je vaš problem. Jura ovo se odnosi i na tebe. Svaki sljedeći odgovor letite. Naučite se jednom ponašati na običnom forumu.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Želja ti je ispunjena.
  • crohnl
    29
    Ako nam je konkurencija Saudijska Arabija ja sam ovog Kenta vec prekrizio da nece doci
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kad će bit love i stadiona bit će i kapitalca.Nolifer

    :rofl:

    Igraci igraju u pustinji, a igrali bi i na stadionu sa jednom tribinom, samo ih treba platit. Mi sami sebe lazemo da cemo postat atraktivniji igracima zbog boljeg stadiona. Valjda u podsvijesti smisljamo sto vise razloga samo da se taj prokleti stadion izgradi...
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Kent je Rangersima bio ono što je nama bio Oršić. Vjerujem da može u svaki klub iz donjeg dijela Premiershipa.
  • CastAway1986
    1.5k
    Kent je kapitalac čak i u vidu posudbe do ljeta..
    Ali po meni poprilično nerealno , djeluje kao medijska izmišljotina kad uz imena stranih klubova neki Twitter novinar ubaci i ime Dinamo a nasi portali se upecaju i objave a i da nije ne vidim način kako da prihvati ponudu Dinama pored engleskih klubova i ostalih koji se povezuju s njim.. Isto tako danas zadnja utakmica priprema sumnjam da će neko ime još doći bar ne neko ozbiljnije...
  • Ivdzo11
    4.2k
    U prijevodu, Dinamo čeka 1. veljače - kraj prijelaznog roka u većini euroliga, i ako do tada Kent ne pronađe novi klub, Dinamo bi ponudio isključivo opciju posudbe do kraja sezone, uz preuzimanje dijela plaće (Kent zarađuje dva milijuna eura godišnje), čime bi dobio željenog igrača u službi kratkoročnog rezultata, nakon čega bi se vratio u Tursku, gdje bi ga Fener, ako Kent u Dinamu ostvari dobre partije i brojke, lakše prodao.

    SN
  • Kujtim Shalla
    3k
    Patka ili ne, ja sam radostan što se polako spominju ovakvi igrači povezani sa Dinamom. Pa šta god da bude. Bolje ovako probati, ponuditi koliko možemo i vidjeti šta se može. A ne dovoditi daj šta daš, samo natrpavat svlačionicu. Imamo dovoljno za uzeti titulu. Ili borit se za istu. A trebaju nam samo pojačanja, ne popuna kadra. Kent je jebem igrač i bio bi svakom pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions