• Keyser Soze
    10k
    Realno ovo se neće dogoditi iako bi bilo lijepo da nas iznenade nekom bombom.
  • Ban
    698
    Napokon smo povezani sa dobrim igračem. Sve da se i ne ostvari, sretan sam. Neka razmatranje igrača takvog kalibra postane pravilo.
  • Facke
    3.6k
    Ovo je odgovor Lorenza zasto prati Dinamo nakon kaj sam mj rekel da ga mi na zone pratime

    Ohhh good, I didn't know it
    I've always liked the club, I've been in the city when I was a child(not so much time ago haha) and I've bought the Dinamo kit too. I've some sources and that's it

    :)
  • Izet Hajrović
    2k
    očito ima dobre informacije, točno je da postoji interes Dinama, Ničota je maloprije objavio članak na temu Kenta u kojem piše da stvarno postoji interes, ali je konkurencija dosta jaka. Kao što je rekao @sanjinlego, i Kent i Fenerbahče imaju unosnije ponude, ali Dinamo se nada da će ga uspjeti nagovoriti. Uglavnom, nije izmišljotina, interes postoji.
  • Laugreano
    2.5k
    Mozda nam je Livi u ulozi sportskog direktora, pa ga nagovori :D
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kent i Fenerbahče imaju unosnije ponudeIzet Hajrović

    Kad su u pitanju pregovori svi imaju unosnije ponude :grin: , netko stvarno ima a netko samo 'ima'
  • Noel
    6.1k
    Simpatiziram Liverpool pa mogu reć da je Kent apsolutno ispodprosječan igrač bio u tom trenutku za Liverpool. Odlazio bi na svake ljetne pripreme sa prvom momčadi al ozbiljnu minutažu osim par kup utakmica nije dobivao. Kasnije eksplodirao pod Gerrardom u Rangersima. Za HNL bi bio pojačanje,al da je riječ o nekoj svjetskoj klasi i velikom pojačanju to baš i ne.
  • Papastrumf
    12.3k
    svjetskoj klasiNoel

    Jer dinamo si može priuštiti dovoditi svjetske klase?
    Dinamo ih može samo stvoriti, dovesti nikako.
  • Slush
    629
    Kako god ispadne s ovim Kentom, draze mi je da se povezujemo sa igracem koji je bio nositelj igre u klubu koji je igrao finale europskog natjecanja nego s igracem iz druge francuske lige.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Bar možemo bit donekle mirni i znat da se ipak gleda još neko lijevo krilo za pojačat napad. Mogao bi Kent doći, Livi će mu sigurno reći sve najbolje, po meni su jedini faktor ovdje manje-više novci. Sigurno ima ponude gdje će zarađivati dvostruko više nego kaj bi kod nas... Očito se gleda neki igrač sa kvalitetnijim CV-om.
  • Noel
    6.1k

    Pa zato baš. Ne vidim da je Kent vrijedan te plaće. Dinamo ne može dovest svjetsku klasu. Može je samo proizvoditi kak i kažeš pa bi rekao da takav tip igrača kakav je Kent ima jako puno na tržištu a za puno manju plaću..
  • Nolifer
    8.1k
    Dinamo ih može samo stvoriti, dovesti nikako.Papastrumf

    Da se složim, nažalost ili na sreću, to je naša sudbina. Kad će bit love i stadiona bit će i kapitalca. Bar se nadam...

    A kaj se Engleza tiče ne znam zašto mi smrdi na onog Velšanina Burtona isto kao bomba, pa ga nema nigdje na radaru
  • Georg Koch
    4.6k
    Tek sad citam za Kenta. Buduci da uz Dinamo navijam za Liverpool(sada ona izjava za dinamo se zivi, za liverpool navija ;) ) ne znam koliko je realno da dodje bas u Dinamo. Mislim da igrac toga cv-a moze vrlo lako otic u arabiju i slicne zemlje te uzeti puno, puno vise novca. Sad opet pitanje je sto je njemu zelja.
    Bio je ogromna nada Liverpoola, mozda kao u nas Coric/Marin, ali nesto ozbiljno prilike nije ni dobio.
    U Rangersima pod Gerrardom ubijao, mislim da je vrijedio cak oko 20 000 000 tamo. U Feneru vidim nikakva statistika(nisam ga gledao).
    Mislim sa bi se sa HNL-om doslovno nasalio...
    Boze daj pa se ostvari.
  • nemapredaje
    3.2k
    “A kaj se Engleza tiče ne znam zašto mi smrdi na onog Velšanina Burtona isto kao bomba, pa ga nema nigdje na radaru“



    To je neusporedivo, Burton je bio igrač koji nije prismrdio ozbiljnom senirskom nogometu.

    Dok je Kent s druge strane igrao čak i ozbiljne europske utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions