• Mlađi referent
    12.3k
    Sad će opet krenut osporavanja igrača, kao i svakog, ali Kent bi bio ozbiljan posao, vjerojatno i previše ozbiljan za klub s ovakvom upravom i bez SD-a.
  • Orc123
    7.9k
    vidjet cemo...igrac istog plateznog ranga ko Breks, samo lakse pregovarati sa Fenerom nego sa Talijanima. Budemo vidjeli....bio bi top pojacanje.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mozda se Kent uplasi Hoxhe pa ne dodje.. Neka posudba zvuci realno, ako se to i ostvari puno toga cemo moci zakljuciti i do koga je bio problem u pregovorima s Fiorentinom. Ako ovo ostvarimo znaci da smo mogli i Brekala ali..
  • Jurki
    11.7k
    jbg mi smo takvi.. da se pocne pricati o Garnachu i Mbappeu rekli bi da su u kurcu i da ne valjaju i da se nek gone tam odakle su i dosli.
  • Laugreano
    2.5k
    Kad sam ga gledao u Rengersima nekoliko utakmica pitao sam se kako to da ovaj jos nije u nekom top klubu iz premier lige
  • Nino Bule
    13.7k
    Vi vec pricate ko da je gotov posao a ne da postoji interes, vjerovatno se 5 ovakvih igraca kontaktiralo sad je pitanje jel nasa uprava sposobna jednog od 5 zavrsit ili cemo ostat na 0/5
  • scooniepenn
    3.3k
    Mislim ne mogu vjerovati da neki ovdje dovode u pitanje je li Kent dovoljno dobar za Dinamo. Isto tako, mnogi očito previđaju da Celtic i Rangers nisu škotska liga kvalitetom, kao što ni Dinamo nije hrvatska. I Celtic i Rangers i Dinamo u dvije utakmice mogu izbaciti Fiorentinu, Torino ili Wolfsburg, tako da potcjenjivati njegovo igranje tamo u odnosu na Brekalovo u Italiji je apsurd.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Sumnjam da smo mi sposobni zgotoviti jedno ovakvo ime.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ako je TM točan, čudno mi je malo da je iz Rangersa otišao badave, a oni su ga Liverpoolu platili 7,2 milje eura. Što je bilo?
  • sport
    3.3k
    Ako je interes Dinama za Kenta istinit moja bi poruka upravi bila:Isprsite se i dovedite igrača jer me njegovi bjegovi i golovi podsjećaju na Oršića.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Dobro, to mi je jasno, ali kako im se to dogodilo da nisu potpisali novi?
  • Nino Bule
    13.7k
    To nemam pojma al 98% takvih slucajeva je razlog da se nisu nasli financijski pa je ceko istek da uzme poduplani ugovor a rangersima je bio dovoljno bitan da ga ne potjeraju na tribine
  • sanjinlego
    3k
    Ima mnogo bolje i unosnije ponude. Za sad, od dolaska u Dinamo nema ništa.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Dobro, to mi je jasno, ali kako im se to dogodilo da nisu potpisali novi?Mr Anderson

    Tako se i nama dogodilo da nismo KTC produzili kad je trebalo odmah napravit sta je trebalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions