• Mr Blue
    4k
    Za izbornika bih htio Elvisa FatovićaNolifer

Nisam od onih koji zaziva smjenu Tucka, mislim da čovjek ima jako dobre rezultate s Hrvatskom i ako bude vodio reprezentaciju na Svjetskom želim mu puno sreće, ali slažem se da bi Elvis Fatović bio jako zanimljiv izbor za izbornika s obzirom na odlične rezultate s Australijom. I vjerujem da je pitanje vremena kad će Sandro Sukno postati izbornik, tome se veselim.
  • Georg Koch
    4.6k
    duvnjak ne igra nikako ajmo rec. Cindra je igro isto jako malo protiv austrijanaca. A kara igra i lijevog vanjskog...
  • Nolifer
    8.1k

Ma ako dodje do promjene, nemam ništa ni ja protiv Tucka, ali fali ono nešto da bi bili prvaci. Možda nije ni ovo loše, pa da budemo top opet na SP i tako izborimo plasman na igre
  • reziser
    6.8k
    meni nije jasno. Napadi na Tucaka, covjek je osvojio srebro na evroskom prvenstvu, ali nama to naravno nije dovoljno? Naravno, svi smo se nadali zlatu, pogotovo do zadnje četvrtine i odlične igre, i sad je čovjek kriv kaj nismo dali gol u zanjoj četvrtini?

isto je s napadima na Perkovca...ni on nam nije dobar, ni Červar, ljudi, pa tko je vama dobar?!
    a mi sjedimo u fotelji i pametujemo na forumu...a ljudi svaki dan treniraju te igrače, znaju tko je u kakvom trenažnom procesu, tko je u kakvoj formi, tko je jak u glavi

ali ne...mi tu znamo najbolje..OK, idemo sve smjeniti...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ni meni, po svemu treba biti ispred duvnjaka. A nemoguće je dobiti kontinuitet sa mrvicama
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Moja pretpostavka da nakon sljedećeg spa će se Tucak sam povući, zbog radi najviše srčanih problema. On je legenda našeg sporta. Toliko sportskih medalja ali i onih životnih. Kapa dolje majstore!
  • Facke
    3.6k

Najbolje mi je kaj napadaju Tucaka a v zivotu vaterpolo igrali nisu niti nebudu. Nemas kaj napadati coveka.
  • Jaro
    7.3k
    a v zivotu vaterpolo igrali nisu niti nebuduFacke

probao jednom i nikad vise. Svaka cast toj ekipi - ja sam nakon jednog i pol napada mislio da umirem...
  • Nolifer
    8.1k

Haha. Baš..Prvi put kad sam bil u bazenu i zaigro vaterpolo, potonul sam ko kruška iz rakije u brentaču, bilo je drž nedaj, a kad vidim kak se oni s nogama odupru da bi pukli šraubicu ili neki drugi potez, vrag me jebi neam kaj kenjati.
  • Guinness
    2.2k
    Odmaknuti ću se od napada na izbornika pa uputiti napad na savez, obzirom da je i sinoć ostalo cca 200-250 ljudi sa ulaznicama ispred Mladosti.
    3.4k
    kako ne, kad vidiš Davora Bernardića u prvom redu, možda sam neupućen al kakve on veze ima sa vaterpolom? Onda zamisli kolko je još takvih tamo dobilo povlastice.
  • mlinchica
    1.8k
    i još zadnja utakmica dana, u 20:30h :roll:
  • Eduardo
    20.2k
    Koliko ih prolazi iz ove sljedece skupine? 2?plavac173

Da, po najbolje dvije reprezentacije idu u polufinale. Osobno nisam pobornik ovakvog sustava. Sad ispada da u prvom krugu igraš tri utakmice, a u drugom četiri. Daj odmah nakon skupina eliminacijski sustav natjecanja. Bilo bi puno zanimljivije i bilo bi znatno više prostora za iznenađenja. Evo, baš je Austrija kao autsajder odličan primjer. Ljudi su prošli skupinu s Hrvatskom i Španjolskom, a sad ih još čekaju Francuzi, Nijemci, Islanđani, Mađari... To je brutalno. Teško da se mogu izboriti za dalje baš sa svima dok bi u direktnoj eliminaciji imali na jednu tekmu puno više šanse za proći dalje.

Al kakav je to raspored da je za 2 tjedna svjetsko?
    To još nikad nisam čuo ni u jednom sportu...
    reziser

Mislim da sam pročitao negdje da ih je korona sjebala oko kalendara natjecanja pa su morali pomicat vrijeme održavanja nekih natjecanja i onda je ispao ovaj kupus da je svako malo neki turnir. Ak sam dobro vidio iduće godine je samo 1 prvenstvo i tako će biti nadalje,osim ako opet genijalci ne nađu razlog za 2 prvenstva u istoj godini.Sibirski plavac

Da, ovo SP je prvotno bilo zakazano za ljeto 2023. godine, međutim zbog pandemije je SP Japanu pomaknuto za godinu dana (trebalo se igrati 2022), pa su morali promijeniti termin natjecanja u Dohi.
  • Krizy
    43.4k
    Biseri na rtl direktu napravili prilog u kojem se pitaju zašto osvajač sp u nogometu zaradi oko 28 milijuna, a vaterpolski prvak 40 tisuća. Hm,pitam se zašto je tako :chin:Sibirski plavac

Može li pametna Mojmira s RTL-a objasniti zašto ima veću plaću od voditelja vijesti s lokalnih programa?
  • Droljo
    8.1k
    Tucak je kriv za poraz sinoć. Nemreš imat 6 napada za tri razlike u zadnje 4 minute i sve fulat a neke i ne opalit po golu. Minutu odmora je lik pozvao kad su nas stigli i kad je bilo gotovo. Pa 2 i pol minute prije kraja smo imali 2 razlike i napad. Ako to nije vrijeme za timeout i složit akcijju za osvajanje naslova ne znam kad je. Tak nam se i vratilo da lik zabije čudo za pobjedu.