• Noel
    6.3k
    Ma sve je to sport. Treba bit realan i reć zasluženo. Nismo zaslužili nakon predstave protiv Austrije da prenesemo 2 boda i danas nam se to vratilo. Ima drugi krug da se iskupe momci i odigraju kao protiv Španjolaca. Rekao bi da se danas pokazalo da nismo tolko mi močni kolko su Španjolci ipak slabi ovo prvenstvo. Dobro spuštanje na zemlju i idemo po medalju.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Da se razumijemo, ništa protiv izbornika. Palac gore za dosljednost. Držao se (nakon dugo godina lutanja) baze sastavljene od istih igrača u ovih 10- ak mjeseci otkad je na čelu repke i to se jasno vidi. Ideja u napadu itekako postoji, radimo višak na krilo redovito, trčimo kontru, nema više dosadnog kruženja 7 na 6 i " taktike " s dva srednjaka, odnosno s Duvnjakom lijevo, bez pravog šutera cijelu utakmicu. Obrana se dobrano podigla, konačno je pokretljiva i gusta.


    Ono što ja zamjeram, i zbog čega sam ga apostrofirao kao Rusa/Putina, je ta tvrdoglavost. Jebeno podsjeća na Čačkea u repki. Vidiš da se mučimo sa Austrijom a pobjedu trebamo ko zoru straža noćna, ti ideš vadit glavu ekipe ( Cindrić) i ne vraćaš ga barem 20 minuta, sve dok se nije zalilo za uši i nisu poveli.

    S druge strane, umjesto da baš u ta zadnja dva napada daš povjerenje Duvnjaku i Cindriću u tandemu, tebi dva zadnja napada završavaju bekovi Zagreba ( Klarica je bio primoran). Naravno da Duvnjak ne može igrat kao nekad 60 minuta, ali njegov lucidan pas, mirnoća ili šut mogu odlučiti onakve utakmice. Nadodao bi još i gušenje najpotentnijeg napadača ( Lučin) u korist tek solidnog Srne.

    Kažem ovo je moj stav, Perkovac mi je veliki upgrade u odnosu na klauna prije, s kojim se potratilo dvije godine rada, uspio je biti veći zločin od vraćanja Lina nakon prilično uspješnog i 20 godina mlađeg Babića.

    Bilo kako bilo, opet nam trebaju tri pobjede. Zovi, samo zovi...
  • Noel
    6.3k

    Meni se isto sviđa, lupa svoje i ide to nekako i sve 5 zasad. Vide se pomaci ,pozvao je igrače koji mu odgovaraju i smisao igre obrana napad. Ima ideju a ne po imenima samo da idu. Ono kaj ne shvaćam je isto tvrdoglavost nekad i ne pozivanje time outa u 57 minuti protiv Austrije. Ali veliko ALI su njegove izjave poslje tekme. Danas samouvjereno uvjerava Ines da Španjolci bez problema tuku Austriju i da dalje idemo sa 2 boda. Spusti se prijatelju vidiš kaj ti jezik može napravit.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    ma čovjek je zarobljen u nekom davnom sportu. Moja ti je teorija kad netko sa 60 godina nema grama viška i izgleda onako utegnuto, da je lud ko kupus hahahaahahaha. Već ga vidim kako ustaje u 5 ujutro, pije ko Rocky sirovo jaje i onda ide radit 200 sklekova.

    Zajebanciju na stranu, ni meni se to ne sviđa. Lik nakon ustoličenja da izjavu : " u svinjcu se zna tko je glavni pa če se tako znat i u Hrvatskoj dok sam ja izbornik ". Daj ono, nije da je baš nasušna potreba hrvatskog rukometa bila da ih pošamaraš na treningu i odrediš tko nosi vodu a koga se pita nešto. To se zna i bez tebe.
  • ksapi
    2.8k
    Vjerujte mi, Perkovac ne zna di udara. Kao sto sam rekao i nakon Spanjolske - to je sve samo ne njegova zasluga :lol:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Tako je...čovjek koji je cijeli život u rukometu, čovjek koji je osvajač zlatne olimpijske medalje u rukometu, čovjek koji je bio kapetan hrvatske rukometne reprezentacije ne zna gdje udara... vjerujte ljudima sa internetskih foruma! :ok:
  • Nolifer
    8.1k
    49 sekundi prije kraja. Hrvatska je imala napad s igračem više za izjednačenje, ali je šut Lorena Fatovića blokiran... Ovo im mora bit u svlačioni kao podsjetnik da nema raspada sistema u zadnjim sekundama i igra se dok nije gotovo...

    A ne znam kaj više na tu temu napisati... Po meni su odigrali vrhunski cijeli turnir i dokazali da spadaju u sam vrh svjetskog i europskog vaterpola. Nažalost naš proračun nam i tu odigrava ključnu ulogu da bi se okrunili zlatom na kraju. Kad vidim zapravo kog smo sve iza sebe ostavili, srebro je baš zlatnog sjaja...

    Za izbornika bih htio Elvisa Fatovića, jer radi dobro i provjeren je, zato kaj sa njim Barceloneta ima sjajnu sezonu...

    Glavu gore i svaka čast na srebru :clap:
  • Facke
    3.6k
    Mene je Perkovac za sad dober. Znaci ekipa mora biti u stanju da zadrzi to vodstve od 3 razlika par minot prije kraja. Al sme protiv Austrije jednostavne bili pre brzi v neki odluka, pre nervozni. Iste kak i u prvem djelu protiv Rumunjske. Nekad nam treba i mir. Imame jasnu ideju, golmani nam neke braniju. Sad protiv Francuske v cetrtek nam treba jos jedan dan ko protiv Spanjolske. Da ih lepe s par razlike pobedime. Teske bude , ali ova nasa momcad ima ogromen potencijal. Pogotove ti mladi decki. I Dule bu moral potegnuti v drugem krugu. Pogotove protiv Francuske. Za sad nisme imeli crne rupe od 10 minuta bez gola. Ne treba ni nepotrebne izjave dati. Austrija je iznenadenje. A da bu Spanjolske jake teske protiv njih mi je bile jasne cem sam videl kak igraju. S dosta brzine, bez pimplanja koj Spanjolske ne pase. Oni vise voli malr sporiju igru.
  • Jaro
    7.3k
    Tako je...čovjek koji je cijeli život u rukometu, čovjek koji je osvajač zlatne olimpijske medalje u rukometu, čovjek koji je bio kapetan hrvatske rukometne reprezentacije ne zna gdje udara... vjerujte ljudima sa internetskih foruma! :ok:db-izbjeglica

    Yep, ekipu "Smajlagic je napravio sve, a Cervar je samo klaun" ekipa. Smajlagic se bome dokazao bez Cervara...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Šteta za dva boda a još više plus 10 gol razlika. To bi donijelo ogromnu prednost. Ali šta je tu je, idemo tekmu po tekmu. Mane su nam forsiranje srne i klarice, ali više mi se svidja to, nego promjene u obrani kao prije, tranzicija obrana napad na je dosad najveća snaga. A ne Ko prije mijenjaš dva, tri, svaki napad. Imamo igrače koji igraju u oba smjera. Klarica već mora naučiti davati lopte na krilo i pivota. Jer će biti lako postavit zonu na njega i usvajati ga. A ima fenomenalne predispozicije za postati vrhunski igrač. Idemo se bacati na glavu. I nek igraju najbolji. Cindric mora igrati više
  • Mr Anderson
    8.1k
    ako je...čovjek koji je cijeli život u rukometu, čovjek koji je osvajač zlatne olimpijske medalje u rukometu, čovjek koji je bio kapetan hrvatske rukometne reprezentacije ne zna gdje udara... vjerujte ljudima sa internetskih foruma! :ok:db-izbjeglica

    Hahahaha...osim što su svi stručnjaci za nogomet, u vrijeme nekakvih prvenstava u drugim sportovima odjednom svi postaju stručnjaci za rukomet, vaterpolo, curling itd,itd.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Mene fascinira ekipa koja misli da hrvatske nacionalne reprezentacije imaju bogom dane igrače i da sve ovisi samo o izborniku i treneru. Ako je on dobar, to je zlato 1/1...ako je loš to su nekakva 1/4 finala, pokoja "medaljica" i tako...

    Istovremeno, ti isti ljudi nisu mogli biti najbolji učenici u 2.osnovne, a vrhunac sportskog uspjeha je par nastupa u kadetskoj konkurenciji 3.županijske lige.
  • Noel
    6.3k
    Meni su ne jasni napadi na Tucka.. Kolko moraš bit jalan i lud da napadaš čovjeka sa europskim i olimpijskim zlatom u bilo kojem sportu..
  • Georg Koch
    4.6k
    Meni nije jasno zasto Karacic dobiva mrvice? U svakom trenutku moze podvalit Balicevsku loptu, za mene je u jednu ruku virtuoz, ima dobar i sut. Mislim dokazan je igrac, ne treba pisati o njegovim vrlinama. Ali eto, trener zna najbolje...
  • Mr Anderson
    8.1k
    Pa ima tri srednja vanjska, Cindrića, Karačića i Duvnjaka. Cindrić je prva opcija svakako. Izgleda da je Karačić druga, igrao je do sada više od Duvnjaka ako se ne varam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.