• db-izbjeglica
    15.4k
    Jebem ti raspalu Španjolsku.. izbili nam 1 bod iz ruku :vomit:Jurki

    A nisu si ga naši sami izbili x-om sa austrijom?
  • Jurki
    11.7k
    ma ovisi..bolje imat 2 boda nego 1.. kakvo je ovo prvenstvo moze biti svacega.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Jurki ma neka su ispali. Mi bismo svakako morali dobiti madjare, Island, i njemačku minimalno za prolaz dalje. Drago mi je što su cigani ispali. Austrijanci odigrali fenomenalnom i zasluženo prosli. Ko nam je kriv što nismo dobili
  • Nino Bule
    13.8k
    Austrijance se ocito podcjenilo, pricalo se o najlaksem zdrijebu iz drugog pota a na kraju prosli ispred spanjolaca
  • Jurki
    11.7k
    ma jesu da.. al ovo je jebeno iznenađenje da Austrija nije izgubila od Spanjolaca.
    I racunal sam da ce odigrat neki k na ovom prvenstvu..
    Imali smo 10 sekundi do kraja 2 boda.. heh
  • Chess96
    194
    Prvu odmah igramo sa Francuzima u četvrtak, a onda nakon toga svaka odlučujuća.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Bio sam veliki optimist, al nekako mi djeluje da baš nemamo mentalitet za sve četiri pobjede. I tri pobjede nas možebitno vode dalje, ipak imamo bod.

    Mađari isto moraju igrati s Francuzima, Švabama, nama i Austrijom pa ne vjerujem da će i oni lako do polufinala, iako su im tri pobjede u grupi dojmljive.

    Još mi bode oči da igramo i s domaćinima, a znamo koliko nam je to domaćinsko suđenje bilo alibi za neuspjeh posljednjih godina.

    Baš šteta one utakmice s Austrijom, da izbornik nije glumio Putina i držao Cindrića na klupi 20 i nešto minuta, mislim da bi to slomili. Ali idemo dalje, što Bog da i sreća junačka.
  • Jaro
    7.3k
    Prvu odmah igramo sa Francuzima u četvrtak,Chess96

    Samo da ih ne dobijemo 10 razlike :rofl:
  • Jurki
    11.7k
    Još mi bode oči da igramo i s domaćinima, a znamo koliko nam je to domaćinsko suđenje bilo alibi za neuspjeh posljednjih godina.Tongo Doumbia

    Bio alibi ili ne ali je cinjenica da se domacine i pogura ako treba za polufinale.. sjetimo se Srbije, Slovenije, Katra.. to je par njih kaj su mi pali napamet.
    Nist treba sve dobit i to je to.
  • mosad
    436
    Još mi bode oči da igramo i s domaćinima, a znamo koliko nam je to domaćinsko suđenje bilo alibi za neuspjeh posljednjih godina.Tongo Doumbia

    I još u zadnjem kolu. Bit će veselo
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Biseri na rtl direktu napravili prilog u kojem se pitaju zašto osvajač sp u nogometu zaradi oko 28 milijuna, a vaterpolski prvak 40 tisuća. Hm,pitam se zašto je tako :chin:
  • Jurki
    11.7k
    Bit će veselomosad

    Heh dobro si napisal..
  • Jurki
    11.7k
    Biseri na rtl direktu napravili prilog u kojem se pitaju zašto osvajač sp u nogometu zaradi oko 28 milijuna, a vaterpolski prvak 40 tisuća. Hm,pitam se zašto je tako :chin:Sibirski plavac

    Bolje da su postavili pitanje zasto oni novinarska smeca imaju vece place nego medicinske sestre. Budale.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    da, činjenica je. Ali je i činjenica da si mi volimo stavit taj krimen da smo najglasniji oko suđenja. Ali mislim da Nijemce možemo dobit, ovo ostalo ne znam, Island je razočaran sigurno, imali su velike najave jer imaju dobru generaciju. Dakle, Mađarska, Island i Švabe, trebalo bi biti dovoljno za prolazak. Kad se sjetim Eura 2016. S dva poraza ( i to teška) smo ušli u polufinale, tako da je sve otvoreno.

    Bi li bilo lakše s dva boda? Malo da, ali ne značajno, opet bi si mogli dopustit max poraz.
  • Jurki
    11.7k
    ma jasno al kad je zajeb da ti nekad gol fali za prolaz a kamoli onda bod..
    nema druge borit se pa kaj bu Bogek dal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.