• Sunja86
    1.2k
    To kaljuža njima i nama ne drži vodu, normalno je da loš teren više odgovora slabijoj ekipi koja će se braniti, nego ekipi koja napada i ima veći posjed tokom utakmice
  • scooniepenn
    3.3k

    Daj mi samo reci kako si točno došao do konstatacije da u nekoj idealnoj jedanaestorki igrača Dinama i Hajduka bi od Dinamovih igrača bi igrali samo Mišić, Baturina, Takuro i Petković. Dakle, Hoxha je lošiji od Dajakua, Ristovski od Moufija i Sigura, Teophille od Šarlije, Nevistić i Zagorac od Lučića. Mogu tu dodati i odnos Ogiware i Melnjaka da sam 100 posto siguran kako će Ogi biti bolji, ali ovo sve ostalo je prema pokazanom, ne što bi trebalo biti. Stvarno si lupio i ostao živ.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Top, onda smo prvaci do trećeg mjeseca
  • scooniepenn
    3.3k
    Ti zaista pored zdravih očiju ove nabrojane Tovare smatraš boljima? Onda kolega mi ne gledamo isti sport.
  • eol12
    600
    Sarlija i Uremovic su bolji stoperi od naših, a za ostale pozicije, eventualno Pukstas, njega bi dobro bilo imat u sredini. Ostalo je manje vise sve tu negdje; mislim da smo bolji po krilima, tu je najveća razlika trenutno dok im Perisic ne dođe.
  • Izet Hajrović
    2k
    ja se isto nadam i vjerujem da će Ogi biti bolji od melnjaka, ali još ga nismo vidjeli na djelu pa ne možemo uspoređivati. Po mojem sudu bi kombinirana postava Dinama i Hajduka izgledala ovako: Zagorac- Melnjak, Uremović, Šarlija, Ristovski- Mišić, Pukštas, Baturina- Hoxha, Petković, Kaneko
  • scooniepenn
    3.3k

    Praktički isto gledamo, s tim da je meni Teophille bolji od Šarlije i to je to.
  • Izet Hajrović
    2k
    kako bi rekao Mihovil Topić, to je u 10 deka haha.
  • Ban
    698
    Teofil je na ljeto bio opravdano otpisan koliko je dobar. Trenutno izgleda dobro jer su svi drugi još gori. Hajduk nas dere u obrani i zato sam toliko razočaran što se nije išlo po stopera.
  • Droljo
    8k

    Teo nije bio otpisan nego mu je ugovor istekao.
    Bez ljutnje, ali, ti nisi relevantan za procjenu igrača starijih od 20 godina :lol:
    A ovo da nas hajduk dere u obrani je ludo. Pa nebumo igrali 4 na 4 samo zadnje linije
  • Krizy
    43.2k
    Pošto pola lige sudjeluje na Arena kupu u Medulinu, jedinom turniru pripremnih utakmica u Hrvatskoj, evo i rezultata:

    Grupa Ceja
    Slaven Belupo - Kapfenberger 1:0
    (Štrkalj)

    Lokomotiva - Rudar Pljevlja 4:0
    (Čop, Goričan, Canjuga, Vranjković)

    Slaven Belupo - Rudar Pljevlja 9:1
    (Štrkalj x2, Mioč x2, Šakota, Nongoh, Qestaj, Caimacov, Vlašić - Čepić)

    Lokomotiva - Kapfenberger 3:2
    (Marić, Canjuga, Krivak - Murza, Kone)

    Kapfenberger - Rudar Pljevlja 5:0
    (Leimhofer, Kone, Jus, Kavaz, Murza)

    Slaven Belupo - Lokomotiva 0:0

    1. Slaven Belupo 2-1-0 10-1 7
    2. Lokomotiva 2-1-0 7-2 7
    3. Kapfenberger 1-0-2 7-4 3
    4. Rudar Pljevlja 0-0-3 1-18 0


    Grupa Finera
    Varaždin - Istra 1:3
    (Poldrugač - Erceg, Ekong, Filet)

    Gorica - Radnički Novi Beograd 5:0
    (Jurić x3, Fall, Jug)

    Varaždin - Radnički Novi Beograd 2:2
    (Jelenić, Mitrovski - Matejević, Nuredini)

    Gorica - Istra 0:2
    (Lawal, Čuić)

    Istra - Radnički Novi Beograd 9:0
    (Vuk x3, Lawal x2, Filet, Kadušić, Maurić i Ekong)

    Varaždin - Gorica 0:0

    1. Istra 3-0-0 14-1 9
    2. Gorica 1-1-1 5-2 4
    3. Varaždin 0-2-1 3-5 2
    4. Radnički 0-1-2 2-16 0


    Završnica
    Za 7. mjesto: Rudar Pljevlja - Radnički NB (odgođeno)
    Za 5. mjesto: Kapfenberger - Varaždin (odgođeno)
    Za 3. mjesto: Lokomotiva - Gorica (odgođeno)

    Finale: Slaven Belupo - Istra 1:2
    (Mioč - Erceg, Ćalušić)


    Arena kup Medulin - konačni plasman
    1. Istra
    2. Slaven Belupo
    3. Lokomotiva
    4. Gorica
    5. Kapfenberger
    6. Varaždin
    7. Radnički NB
    8. Rudar Pljevlja


    Najbolji strijelci:
    3 - Jurić (Gorica), Štrkalj, Mioč (Slaven), Vuk, Lawal (Istra)
    2 - Canjuga (Lokomotiva), Murza, Kone (Kapfenberger), Ekong, Erceg, Filet (Istra)
  • Juznjak
    3.8k
    Slaven Belupo - Rudar Pljevlja 9:1
    (Štrkalj x2, Mioč x2, Šakota, Nongoh, Qestaj, Caimacov, Vlašić)
    Krizy

    Neozbiljan si stari. Nemoj nam stavljat ove nepotpune statistike i krnje podatke. Sad sami moramo tražit tko je zabio za Rudar iz Pljevlje protiv Slaven Belupa.
    Sad šalu na stranu, još jednom sve pohvale od mene za sve ove kvalitetne podatke koje nam šalješ. Iznimno cijenim tvoj trud koji nesebično dijeliš sa svima koje zanima.
  • Krizy
    43.2k
    Arsenije Čepić :razz:
    Hvala kolega :smile:
  • Riot
    1.9k
    Neozbiljan si stari. Nemoj nam stavljat ove nepotpune statistike i krnje podatke. Sad sami moramo tražit tko je zabio za Rudar iz Pljevlje protiv Slaven Belupa.
    Sad šalu na stranu, još jednom sve pohvale od mene za sve ove kvalitetne podatke koje nam šalješ. Iznimno cijenim tvoj trud koji nesebično dijeliš sa svima koje zanima.
    Juznjak

    Ja imam potrebu tebe pohvalit što si em pročitao nego i primjetio da jedan strijelac fali. Barem Krizy ne piše ovo za džabe, ja npr ne bi mogao pročitat sve i to detaljno da mi daješ 10 maraka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.