• Izet Hajrović
    2k
    ako smo mogli dati za Šutala 4 mil., onda bih istu cifru rekao i za Brekala. Konkretno za transfer, znači maksimalno 4 mil., ali s obzirom da financijska situacij trenutno nije tako dobra, onda bih bio zadovoljan s posudbom s opcijom otkupa na ljeto pa makar platili tu posudbu pod ovim uvjetima koje traži Fiorentina i onda tipa otkup da bude 3 mil. Ako Fiorentina ne želi ugraditi opciju otkupa, onda nema smisla da dajemo toliki novac za posudbu od 5 mjeseci.
  • Sixthway
    462
    3 miljuna max


    Ademi će sad u drugom dijelu biti najveće pojačanje ,
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k

    Pričamo o financijama i mogućnosti/nemogućnosti transfera i politike te dovođenja odluka u klubu te tko dovodi te odluke. Ademi nema nikakve veze s tim, on će dati sve od sebe i to je neupitno, samo treba znati čitati i shvaćati poatnu iza napisanoga
    Nema veze sa seruckanjem već zdravorazunskim razmišljanjem
    Koliko svi skupa mislite o Ademiju i njegovom doprinosu govori izbor za najboljeg igrača jesenskog dijela , odnosno jedan bod
    Zato mi ne diži tlak i ne piši gluposti kao da netko nešto osobno ima protiv jedne od legende kluba
  • Krizy
    43.2k
    a gdje će jeftino pojačanje Ademi i zaboravljeni Bulat igrati ?Gražvydas Mikulėnas

    Ademi u posljednjih 20 mjeseci ima 4 gola i asistenciju u europskim natjecanjima, dok krilo Brekalo ima gol i 2 asistencije u svim natjecanjima.
    Jeftino pojačanje Ademi i je jeftino pojačanje, dok bi Brekalo jadan imao 660 tisuća za polusezonu + 100 tisuća za eventualni naslov.

    Bulat će biti zamjena Mišiću, Ljubičić i Sučić zadnji vezni a Ademi uskakati po potrebi, kao i otkako se vratio, pa je tako odigrao samo 629 minuta, odnosno nije u prvih 11.
    Dok bi Brekalo morao biti u prvih 11, ali tu je Hoxha pa ne žele riskirati.

    Malo više poštovanja prema Ademiju, sramotno je stavljati ga u istu rečenicu sa bilo kime.


    Pričamo o financijama i mogućnosti/nemogućnosti transfera i politike te dovođenja odluka u klubu te tko dovodi te odlukeGražvydas Mikulėnas

    Odštetu od 2.6 milijuna i preuzimanje 70% plaće Brekala Fiorentina je odbila. Ne znam šta nije jasno, trebamo ponuditi 5 milijuna za krilo koje ne zabija i ne asistira već dvije sezone?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Odštetu od 2.6 milijuna i preuzimanje 70% plaće Brekala Fiorentina je odbila. Ne znam šta nije jasno, trebamo ponuditi 5 milijuna za krilo koje ne zabija i ne asistira već dvije sezone?Krizy

    Pjaca vani nevidljiv, dođe u Rijeku, radi razliku, čak su ga neki ovdje prizivali, Dalić ga pozove na okupljanje, ali jebiga čovjek hodajuće staklo, Brekalo po meni puno veći potencijal i radio bi još veću razliku, posudba i plaća kao što sam napisao 1.3m po meni no brainer za povećanje šanse osvajanja bitne titule. Samo ako se stavi u kontekst što je učinjeno posljednjhi 6 mjeseci. Ne znam koga to možemo dovesti u zimskom periodu jer se uglavnom klubovi pojačavaju
  • NitkoBitan
    17k
    Imamo novu Glavu :cool:
  • Orc123
    7.8k
    fala kurcu vise....
  • San Lorenzo
    15.4k
    Dobro Gražvidas govori, Ademi sumnjam da ima puno manju plaću od one koju je imao prije odlaska, osim toga financijski detalji tog povratka isto nisu najjasniji, dok je njegov utjecaj na igru minimalan, doveli smo Halilovića bez ikakvog razloga, Sosu je netko isto odobrio i dovukao u klub.
    Štedimo tako da dovedemo 10 igrača za na klupu za po 200k eura, a racionalnost nas opali u glavu kad treba odvojit milijun za jedno pojačanje.
  • Krizy
    43.2k
    Jebenu razliku radi Pjaca, toliku da su bekovi Goda i Grgić ispred njega po broju golova. Toliku da je po zbroju G/A DESETI igrač u Rijeci i 38. u HNL-u, gdje to mjesto dijeli s još 26 igrača.

    Opet, ponudili smo 2.6M i preuzimanje plaće za Brekala, krilo koje ne zabija i ne asistira, koje je sedmi izbor u Fiorentini. Odbili su jer misle da mogu dobiti više i sve pet. Pametno od uprave da ne žele ponuditi više.
  • Orc123
    7.8k
    Pjaca i dalje nije igrac za Dinamo, a Brekalo nek mijenja agenta jer je ovo deja vu od prosle zime...isti kurac samo drugacije pakiran...
    Ako si toliko zeljan repke i dokazivanja nakon kaj zaradis vec u karijeri sigurno blizu 10mil eura onda se ako treba odreknes i 3/4 polugodisnje place i odes u klub koji zelis i koji ti da svoje resurse da uspijes u svojem naumu. Sta nije dosao za 150tis odigrati polusezonu plus bonus ako osvojiđo prvenstvo jos pola milje pa bi rizik za Dinamo bio manji....uvijek postoji rjesenje ali Brekalo imao i veci interes da mu uspije transfer u Dinamo nego sam Dinamo.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Opet, ponudili smo 2.6M i preuzimanje plaće za Brekala, krilo koje ne zabija i ne asistira, koje je sedmi izbor u Fiorentini. Odbili su jer misle da mogu dobiti više i sve pet. Pametno od uprave da ne žele ponuditi više.Krizy

    Apsolutno, poduzelo se što se moglo. Ne žele ga prodat, ne daju klauzulu, ne daju nam ništa. Dati skoro milju i dvjesto da bi ti igrač igrao malo više od 4 mjeseca je debilizam ko i podržavanje takvih poslova. Najlakše tuđim k...em po koprivama mlatiti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jebenu razliku radi PjacaKrizy

    nije Pjaca igrač za dinamo, niti sam ga zazivao kod nas, koliko vidim na sofi 11 utakmica, 2 puta u momčadi kola, 3 gola i dobio poziv od Dalića. Napravio sam usporedbu jer se vani doslovno igra teži i bolji nogomet nego kod nas i smatram da bi Brekalo bio pojačanje. Naravno da se može desiti ozljeda i jebiga odoše pare. Ali opet mislim da je bolje investirati u 3,4 bolja skuplja igrača nego nakrcati svlačionicu sa 10 igrača, pa ako koji upali super.
  • Krizy
    43.2k
    2.6 milijuna je i više nego dovoljno za igrača u takvoj situaciji. Više ne treba nuditi, za taj novac dobiješ igrača u formi. Za mene kristalno jasno.
    Toliko od mene na temu Josip Brekalo.
  • dd29
    536
    Najozbljnije mislim da nam je Hoxha barem jednako potreban kao i Brekalo, ako ne i potrebniji od njega. Brekalo je kompletno gledano (vjerojatno) bolji igrač, ali ekipi kronično nedostaju neke sposobnosti koje su Hoxhin forte, prije svega dobar šut izvana, okomitost na gol...
  • Orc123
    7.8k

    Sve to stoji ali ovaj posao je fakat bio prevelik rizik za Dinamo. Dalo se to mozda ispregovarati sa manjim fiksnim iznosom a sa bonusima za Fiorentinu i za Brekala ali ocito bi Bara, Fiorentina, Breksi i ovce i novce.....jbg....idemo dalje...mozda se jos kaj promjeni ili se nađe neki drugi igrac...ovo za Pjacu i repku, koliko smo deficitarni na tim pozicijama govori nam to da bi Kaneko bio nam standardan u repki...nema krila ni za lijek...trebalo bi Kaneka pohrvatiti heh....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions