• keppi
    208
    Kao prvo podržavam sanjina jer nam je u tom trenutku vjerujem prenio ono što je znao i sto se tako tada činilo.
    Problem po meni stvarno je transfer Hoxhe, ali na drugačiji način. Očito je to Baru totalno pogodilo. Doveden je igrač koji direktno gura malog Rukavinu, pa odmah drugi dan kao neće više na posudbu, nego u klub stižu konkretne i jake ponude za njega te odlazi.
    Pošto je sada potencijalna konkurencija i drugom njegovom igraču ....odmah ne dolazi niti Brekalo .
    Toliko je bio ljut na Hoxhu da ga nije niti nazvao imenom, nego "doveli su tog igrača".
    Sada mi je Hoxha još draži, baš bi mi bilo drago da uspije.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Jednu stvar se ne može poreći Brekalu, pogurao je ogromnu podršku plavog puka Arberu Hoxhi :smile:
  • emilperska
    5.4k

    Bio sam i ja protiv decka, tvrdio da je to klasican "Profin" transfer i da ce doprinijeti manje ili jednako kao Spikic..
    Sad zelim da ima Orsiceve brojke i da unakazi HNL..Sretno Arbere od srca
    Malom od Tome zelim ugodnu karijeru u Zeljeznicaru za 3 godine i jos ugodnija gostovanja u tovarskim podcastima..
  • Sbkbbb
    203
    Klosaru Bari sve najgore zelim, sto on misli ako ovaj balavac ode u Besiktas da ce imati neku vaznu ulogu? Pogotovo bude li se druzio sa tovarom Rebicem.
    Trebalo bi dovesti orsica i benkovica pa kud puklo
  • plavac173
    2.6k
    Sad zelim da ima Orsiceve brojke i da unakazi HNLemilperska

    A prije nisi zelio cisto jer je "neciji" transfer ili sam krivo shvatio?
  • emilperska
    5.4k
    Ustvari nevezano je uz temu, ali boli me k jer pricamo o Rukavini cijeli dan..
    U mojoj glavi sam se zbrojio da je mali propuh kao Halilovic kad sam ga vidio da se na Superkupu presetava u bijeloj majici.
    Znaci momak, ili ti opako fali socijalne inteligencije ili si provokator. Na stranu sto svaki put kad netko kihne ti dobijes upalu aduktora, ali bar imaj minimum postavanja i ne nosi bijelo na tekme s tovarima..
  • sanjinlego
    3k
    Ono što je Mali Dioničar napisao, apsolutna istina.

    Taj isti Andy se nigdje nije pojavljivao ranije, jedino u Magazin In-u kao “modni mačak”. I odjedanput, eto ti ga u svim mogućim emisijama, medijima, novinama. Pljuvačina žestoka, a hvala Bogu lesi i čotija to jedva čekaju.
  • Purger
    360
    Ok lijevo krilo nam je hoxha,

    za 10 sad imamo i baturinu i Vidovića, s obzirom na to da baturina odlazi vrlo vjerojatno ovo ljeto, nije loše da sad imamo 5-6 mjeseci i Vidovića na toj poziciji koja mu je prirodna pa i da njega tamo vidimo

    Ako ne proradi, imamo Kačavendu i Stojkovića koji mogu tamo igrat od iduće sezone

    Desno krilo kaneko, ako bude u krizi ili zadobije ozljedu Špikić

    Špica Petković Kulenović i Brodić

    Nije smak svijeta ako Brekalo ode u Tursku, imamo dovoljno kvalitete u napadu za titulu, ključno je da nam onaj Japanac bude dobar lb jer time otključavamo Ljubičića u sredini
  • keppi
    208
    Koliko god je za sve ovo ipak popriličan šok, ovo je ujedno i sjajna prilika za ljude u klubu da dodaju gas i nađu neko drugo rješenje te pokažu da možemo naći prave igrače i bez toga lika.
  • emilperska
    5.4k

    Ocekivao sam nekog Japanca ili Brekala kao startere iskreno. Hoxha malo jaci backup za probit bunker kad ne ide i to je to..
  • Slush
    622
    Ako breks ne dode, i dalje nam ostaje lova za jos jedno pojacanje.

    Zoni dajem 1m eura da dovede nekog. Moze trajno, moze posudba na 6 mjeseci.

    Koga Zona uzima?
  • Sbkbbb
    203
    smolcic pick No1
  • NitkoBitan
    17k
    Hoxha malo jaci backup za probit bunker kad ne ide i to je to..emilperska

    Neki pilaju po tome da je Hoxha dobar samo za kontre kao sto je u Slavenu bio, drugi kazu da je dobar za probijanje bunkera. Odlucite se :brow:
  • emilperska
    5.4k

    Ovo sta sam ga ja gledao 4-5 puta, brz je i ima solidan 1 na 1. Sut me nije toliko odusevio, defanziva isto, a kombinatorika tako tako.
    Neki na Zoni ga vide drukcije, ja vidim kroz ovo sto sam gledao.
    Bumo vidjeli..
    U svakom slucaju bit ce starter..
    Sad sam se sjetio da je njega htio i Čač Mač prosle godine. Valjda ima nesto..
  • emilperska
    5.4k

    Nama treba jos 1 ubojito krilo. Hoxha, Spikic i Kaneko nije dovoljno. Vidovic nije krilo, blokirat cu ( znam ne moze se) onog tko mi njega kao krilo navede..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions