• Time
    855

    Nista,zahvalit se žabarima i brekalu i to je to...ko im jebe/e (bary) mater cigansku
  • Marcinko
    595
    Bara pederu
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ma gluposti vjerojatno, ne znaju ni oni sta vise pisu
  • austrijanac
    4k
    Pa dobro.

    Neće doć, u Firenci će mu isplaćivat punu plaću, a on sigurno neće igrat.

    Definitivno veći gubitak imaju on i Andy, nego Dinamo.


    A budite sigurni da u cijeloj toj igri je i Rukavina bio uključen. Jer to je Modus Operandi Andrije iz Kusošije.


    Kao da je on prodao ove igrače do sad u Barcu i Leipzig bez razloga.
  • Nogo
    3.6k
    Smiješno je to više i čitati i komentirati.
    Ja bih zamolio samo Sanjina i Mirota (najvjerojatnije je riječ o istoj osobi) da se ne javljaju s neprovjerenim informacijama. I sam nešto čujem, saznam ali ne pišem više jer vidim da to nema nikakvog smisla. I osvrtnik i ostali ubodu jednom od 10 ali čemu.
    Ako već netko sazna nešto neka naznači da je rekla kazala a ne urgirao Dalić, Lovren...ja sam saznao, ovaj je rekao...
  • Crni86
    3.5k
    svatko ovdje valjda zna da dok se neke stvari ne objave sluzbeno nista nije sigurno. Mislim da se svi sjecaju Tomasova, ima friski primjer Bakara itd. Na kraju krajeva to je i naziv teme.
  • plavac173
    2.6k
    A budite sigurni da u cijeloj toj igri je i Rukavina bio uključen. Jer to je Modus Operandi Andrije iz Kusošije.austrijanac

    DaBog da mu i on i svi ostali igraci zavrsili u kustosiju mater mu ruznu j***
  • Izet Hajrović
    2k
    ne treba gledati koliko su ga oni platili, nije isto kad dovodiš igrača 6 mjeseci prije isteka ugovora ili kad igrač ima ugovor još 2 godine. Iz njihove perspektive shvaćam da žele na ljeto uzeti što je više moguće jer će vjerojatno biti na EURU. Po mojem bi Dinamo trebao pristati na 500k za posudbu plus tih 600k plaće te mogućnost otkupa za 2.5 mil. ako Fiorentina pristane na to. Realno, teško je pronaći pravo lijevo krilo i ako osvojimo naslov, onda ćemo moći dati 2.5 mil. i samo mu damo Drmićevu plaću te bi ukupan posao u tom slučaju koštao 3 mil. za odštetu plus Drmićeva plaća tako da troškovi na plaće ostaju na razini ove zime, a teško da ćemo dovesti općenito boljeg igrača za takve novce. Naravno, to sve vrijedi ako se on pokaže u dobrom svjetlu u skladu s renomeom, a ako se ne pokaže, onda ne treba ići u otkup i gotovo. Također, ako kojim slučajem ne osvojimo naslov, onda možemo samo maštati o takvom otkupu jer svakako ide drastično rezanje troškova.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kakvog li šoka :rofl:
  • Crni86
    3.5k
    mozda je ovo i bolje za nas… Hoxha po intervju i natpisima vidi koja je velicina dinama, ponizan je i spreman za borbu sa svima. Dobro je netko napisao da ako se Breks boji Hoxhe, a ne obrnuto da to dovoljno govori o formi igraca. Pa jos da Hoxha grije klupu dok neko “mora” igrat.
  • Nogo
    3.6k

    Vidio je čovjek s kim ima posla i odmah to stjerao u 3.p.m.
    Ja bih nakon ovoga Rukavina na tribinu do ljeta pa neka se neki pitaju tko mu je menađer i šta radi.
  • Krizy
    43.1k
    ne treba gledati koliko su ga oni platili, nije isto kad dovodiš igrača 6 mjeseci prije isteka ugovora ili kad igrač ima ugovor još 2 godineIzet Hajrović

    Zato treba gledati da ne igra godinu i pol i da su na krilnim pozicijama osim 4 krila, ispred njega i 2 beka.
  • plavac173
    2.6k
    Ja bi ga drzao do kraja ugovora na tribini, ne ljeta.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Iz ovog svega možemo samo reći da je ovim raspletom više Brekalo na gubitku zbog naravi svoga menadžera nego Dinamo :)
    Dosta je bilo posla s takvim facama, samo nek se drže što dalje!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions