• Captain America
    17.6k
    Rukavinu fino na tribinu do 2028. pa nek si Andy kmeči Lesičkom i sličnima.

    Brzo će Belinho u Kustošiju, nema sumnje.
  • Crni86
    3.5k
    Samo me cudi sta veliki AL nije prvi prenio tu vijest
  • Olmic
    3.6k
    Brekala zelim sve manje u Dinamu a Baru sto dalje od Dinama
  • Mlađi referent
    12.3k
    Sad me zanima kako ćemo potrošit tu lovu koju smo planirali na Brekala

    Možemo dodati kvalitetu na nekim drugim mjestima
  • plavac173
    2.6k
    Nema ovo veze sa Brekalom.
  • Crni86
    3.5k
    mozda ce se krenut sad po gazibegovica, jer to je otprilike taj iznos.
  • Noel
    5.9k
    Svakim danom svog života se sve više divim Anti Čačiću.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Brzo će Belinho u Kustošiju, nema sumnje.Captain America

    Ode li Belinho tamo treba Bari zatvorit sva vrata okolo Maksimira.

    Samo ne znam ima li tu ikakav sukob interesa da ga DORH goni, jer ovo sta on radi s Kustosijom je zlocin
  • Jurki
    11.6k
    bude, ne brini.. cekaj da se najede glavinih govana pa dobio instrukcije kaj da napise.
  • Crni86
    3.5k
    znam da nije valjana tema, ali nadam se da ce to bit jedna od tocaka kod nase liste na izborima. Da se svim tim mrziteljima kluba ogranici pristup informacijama, sve je to jedna struja koja gleda prema susjednoj drzavi.
  • Facke
    3.6k
    Bravo Bara. Brekala mi na kraju male i zal el nebi bile prvi put da ga Bara zajebe...
  • Ban
    698
    Daj sad preusmjerite pare na slovenskog Brekala, hvala unaprijed.
  • plavac173
    2.6k
    Joj kako bi mu se naj*** svega sta postoji da ga vidim... Ne samo zbog ovog vec jer je cigan kao covjek i gleda samo svoj supak, cupavi klaun
  • Mlađi referent
    12.3k


    Prodat Rukavinu, možda nakapat još lovu od neke prodaje i to kaj je ostalo od Brekala.

    Gazibegović bi se trebao moći dovest bez problema, ako Jakirović još nešto smatra deficitarnim, možda i to. Ja bih svakako imao pozicija gdje bi razmislio o novom igraču.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Sad mi se već ova priča pomalo i gadi, pa mi onda i nije hype ako Brekalo uopće dođe.

    Jedino će mi teško sjest iduća bljuvotina Lesičkog u kojoj će cinično srat za nekim boljim (znamo i kojim) vremenima. Nisam nikada opravdavao Šimića, ali mi je drago da sad taj bradati Druid nema koga označiti kao krivca, jer je ipak Vlatka Peras = Marija Propetog Isusa Petković.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions