• marcio amoroso
    36.7k

    Ja sam uvjeren da je Perić prva opcija na stoperu.
  • mali M
    5.2k
    iskreno, koliko su neki plakali za tim pripremama, očekivao sam neko čudo.. sve ok, maloprije napišeš da se nebude uigravao, a post prije da zašto bi koristio Mikića i Perkovića. Pa ako se ne uigrava niti išta pokušava, neznam što sam krivo rekao.. zašto ne povuće špikića na desnog beka da vidimo dal ima šta u tome? to smo već spominjali da bi se moglo vidjeti... između ostalog jedno od najvažnijih uigravanja u momčadi je kod stopera, a nama se stopere i bekove i neke veznjake vrti po obrani ko luda Marta... sve ok... ponavljam, ako mu je bilo bitno da samo istrče mogao je ostaviti i da igraju međusobno.. po meni trošenje vremena... ali opet kažem, to sve pod pretpostavkom da je netko pogodio kako je složio momčad, možda istrči deseta
  • Orc123
    8.2k
    A ovo je tak samo za rastrcati se....
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Ima prijenos negdi, dal prenosi max sport?
  • Orc123
    8.2k
    Max sport1
  • San Lorenzo
    16k
    Meni je ovo već smiješno, doveo si dečka za poziciju stopera, koristi ga na stoperu...ako nekoga želiš isprobavati, isprobavaj Bernauera.
  • Fićo1986
    1.1k
    Jel netko možda išao u Rovinj,moze li se nekako pogledati uzivo tekma?
  • mali M
    5.2k
    hjooooo.. gledam ovog Špikića i mislim si kaj je njemu u glavi. s obzirom da su ovi došli igrati bunkericu, bolje da je stavio Špikića na desnog beka a Živkovića da bude stoper i razigrava. Ovako Teofil glavu dolje i rokaj buraz. Ljubo klasika na beku... Ovako na prvu mi se čini da je Teofil zvijer kad treba visit na nekom ozbiljnom napadaču, a u ovakvim tekmama kao da se ne snađe...
  • din
    448
    dugo naši nisu odigrali tako dobru akciju, stvarno šteta
  • austrijanac
    4.2k
    Tim Kruljac kao Tim Krul
  • San Lorenzo
    16k
    hjooooo.. gledam ovog Špikića i mislim si kaj je njemu u glavi. s obzirom da su ovi došli igrati bunkericu, bolje da je stavio Špikića na desnog beka a Živkovića da bude stoper i razigravamali M

    Zašto kad možemo gledati Žileta kako se sapliće i muči na beku?
    Tri mjeseca frajer trubi o pripremama i onda već drugu utakmicu baci u bunar sa svojim fix idejama.
  • mali M
    5.2k
    i još ću sad slušati da ovo nije ništ, pa samo razigravanje... a onda će čarobno u 2 utakmice sve posložiti i uigrati..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.