• wolfgang14
    1.6k
    nadam se da je ovo pretpostavka sastava kao što nekad znaju objavit. Jer vidim da dinamo nije ništa objavio na svojim stranicama :lol: inače napišu "evo u kojem sastavu bi dinamo trebao istrčati" pa me zato malo brine, ali vidit ćemo ajde
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Pa jel moguće da sad igramo i bez lijevog i bez desnog beka. Pa kaj nije mogao barem Perkovića onda lijevo stavit, i Mikića desno…
  • mali M
    5.2k
    oplakah na bekove, ali slažem se.. ajmo pričekat da vidimo da li to novinari nagađaju... ako bude tako, bude nam @plavac173 objasnio zašto je to tako u Jakirovoj viziji... :lol:
  • plavac173
    2.6k
    Jos ne mogu sebi doc od smijeha
  • Mr Anderson
    8.3k
    Dobar i logičan sastav. Nema Rileta ni Mohe, Ogiwara još ne može.
  • mali M
    5.2k
    dobro, shvaćaš da je ovo zezancija? di bi @Orc123 došao kad bi se palio svaki put kad ga se spomene na temu transfera :rofl:
  • plavac173
    2.6k
    Ili da kupe nove bekove samo za ovu pripremnu utakmicu cisto da se ne popljuje po svima :rofl:
  • mali M
    5.2k
    ali šta nije jutros negdje izjavljeno da Jakir više neće kombinirati nego odma uigravati momčad?
    i ono, netreba kupovat nove bekove, dobro je napisano maloprije, mogao je to izvesti sa Mikićem i Perkovićem... Ne razumijem što on točno ovako uigrava? al dobro... strpljiv/spašen... idemo pogledat tekmu...
  • plavac173
    2.6k
    Jer ocito koga god da stavi nece igrati to kroz sezonu, Perkovic stoper a Mikic jednostavno jos premlad, dok je Zivkovic znao igrati i desnog beka.
    Svejedno ce to bit Ogiwara i Rile, predpostavljam
  • Mr Anderson
    8.3k
    Zašto da igra s Mikićem ako je on 4. opcija na desnom beku ili s Perkovićem koji je vjerojatno 3. opcija na lijevom? Da Japanac smije igrati, igrao bi. Živković je znao u Loksi odigrati desnog beka, a nama će vjerojatno biti 3. opcija.
  • mali M
    5.2k
    sve ok, zato i kažem.. znači ništa ne uigravamo nego se rastrčavamo.. onda mi je svejedno.. može stavit i nevistića na lijevog što se mene tiče.. na tren sam pomislio da se uigravamo za jedno od bitnijh proljeća u zadnjih 10 godina.. U pravu ste momci, sorkač!
  • Mr Anderson
    8.3k

    Kaj buš se uigravao na prvoj utakmici u Rovinju protiv slovenskog drugoligaša? Ti su još lošiji od Rogaške. Imaš zadnje dvije protiv jačih protivnika za uigravanje. Vjerojatno su zato i te dvije zatvorene i za TV.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Tko je po tome onda 2. opcija lijevo trenutno? Činjenica je da će Ogiwara ako sve bude po planu biti 1. opcija, Perković će uletit umjesto njega kad treba, a Ljubo ako baš obojica neće moći.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Mislim da će prije Ljubo biti 2. opcija za lijevog beka. U vezni red će teško upasti, a ozljedom Šutala, Perković se penje kao opcija za stopera. Po meni, trebao bi biti i ispred Perića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.