• Ban
    698
    Mislim da je Miro stavio, pogledaj kroz njegove postove.

    Iz glave mislim da su bili Mikić, Košćević, Rukavina, Graonić, Kujundžić, Šunta, Brkljača, Cvetko i možda još netko. Možda Miljak, ne mogu se sjetiti. Mislim da je i golman Klarin na popisu.
  • Zagi
    7.8k
    Je, imaš praf.
    Powered by @Miro Vugrinec
    1. Zagorac
    2. Nevistić
    3. Krkalić
    4. Klarin
    5. Mikić
    6. Ristovski
    7. Živković
    8. Theophile
    9. Perić
    10. Bernauer
    11. Cvetko
    12. Ogiwara
    13. Perković
    14. Graonić
    15. Mišić
    16. Sučić
    17. Brkljača
    18. Ademi
    19. Bulat
    20. Ljubičić
    21. Baturina
    22. Šunta
    23. Halilović
    24. Špikić
    25. Kaneko
    26. Miljak
    27. Rukavina
    28. Vidović
    29. Petković
    30. Kulenović
    31. Kačavenda
    32. Koščević
    33. Šutalo
    34. Stojković
    35. Brodić
  • Ban
    698
    Skoro savršeno, Kujundžića sam jedino ubacio iz nekog razloga.
  • din
    448


    Popis igrača za pripreme u Rovinju; Nevistić, Zagorac, Krkalić, Klarin, Ristovski, Mikić, Živković, Perić, Theophile, Bernauer, Cvetko, Ogiwara, Perković, Graonić, Mišić, Sučić, Brkljača, Ademi, Bulat, Ljubičić, Baturina, Šunta, Halilović, Špikić, Kaneko, Miljak, Rukavina, Vidović, Petković, Kulenović, Brodić i Koščević. A u Rovinju će biti s momčadi i oporavljati se od ozljeda i Šutalo, Stojković i Kačavenda.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/jakirovic-skratio-popis-tri-juniora-ostaju-u-zagrebu-jedna-stvar-postaje-veliki-dinamov-problem/123748
  • Joza
    455
    Emreli je out 6mjeseci
  • Joza
    455
    Potonji se teško ozlijedio na prijateljskoj utakmici protiv Rogaške te ga neće biti šest mjeseci, a Moharramija pak čega nastupa na Azijskom kupu s iranskom nogometnom reprezentacijom.
    Ovak sam procitao jebiga moja greska ak su tjedni u pitanju
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ne kuzim koja tocno ozljeda misica moze trajati 6 mjeseci
  • Sajla
    5.1k
    Samo da se jedan vezni spusti Mišiću kad ga stišću i izbace odma 3-4 igrača. Dok Baturini i Bulatu na jesen to nije padalo na pamet jer su kampirali u napadau i zato je Miš imao tolko problema.mali M

    kad primjetim takve stvari uvijek se prvo zapitam je li to do igrača ili do trenera. ali kad vidim da se ponavlja iz utakmice u utakmicu, a taj igrač i dalje igra i nije preseljen na klupu, zaključim da igrač jednostavno sluša što mu trener govori kako se treba pozicionirati. može tu i tamo ispasti ili ga lopta odvuče u nekoj akciji, ali kad je konstantno na krivom mjestu...
  • Zagi
    7.8k
    Moja teorija je da je to do Petka i njegovog povlačenja u sredinu.
    Onda 8ica ide na špicu olfo tražiti dubinu ili na skok.

    Ademi je to isto radio i zato smo ga kritizirali zbog premalog sudjelovanja u igri.
    S druge strane, riješio je par tekmi tim "ulascima iz drugog plana".

    Ne znam točno tko je to prvi uveo pa se zadržalo, Krznar?
  • Patak
    2.9k
    Kulenović zabio, drugih 30 nisu. Imam osjećaj da će ovo biti njegovo proljeće, samo da dobije malo veću minutažu.
  • mali M
    5.2k
    da ti je ostala prva jedanajstorica na terenu završilo bi deset nula. Slovenci više nisu mogli držat tempo nakon 20 min.
  • Patak
    2.9k
    Sve Ok, samo prije svakog prvenstva ili proljetnog dijela volim se igrati prognoze tko će od manje istaknutih igrača iskočiti. Za ovo proljeće mislim da će to biti Kulenović Možda sam u krivu.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Triglava*
    10.1.*
    Ostalo je točno :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.