• Ivdzo11
    3k
    Nema ništa novo, nema novih informacija oko Brekala.", rekao je kratko Jakirović. Ali, osjetili smo u njegovim riječima i izrazu lica skepsu oko završetka tog posla. Kao da u Dinamu sve manje vjeruju u Brekalov povratak, kako vrijeme odmiče, optimizam je zamijenio pesimizam. Jer, ako razgovori u utorak nisu donijeli očekivani pomak, što se može očekivati ovih dana? Gdje je zapelo? Dinamo i Brekalo, kao što smo pisali, odavno su sve dogovorili, ali Fiorentina je ta koja koči realizaciju Brekalove posudbe. Pisali smo već da je Dinamo želio i 15 posto sljedećeg transfera, ali ta se opcija Fiorentini uopće nije svidjela i Viole ne pristaju na takav 'deal'. Štoviše, Fiorentina inzistira da Dinamo plati i posudbu, oko 500 tisuća eura. Josip Brekalo, pak, u Dinamu bi zaradio oko 600 tisuća eura netto do kraja sezone, za, praktički, pet mjeseci, a još uvijek nije jasno što bi Dinamo od čitavog tog paketa imao.

    Ničota :sweat:
  • Maximo
    279
    Arber:

    Njegove najjače igračke karakteristike?

    "Jedan na jedan, dribling, to je moja najveća snaga, mislim da time radim razliku na terenu."

    Zvuči ko takuro na lijevoj strani :D :D

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/hoxha-za-germanijak-od-prvog-dana-u-hrvatskoj-htio-sam-jedino-u-dinamo-zelim-igrati-protiv-vatenih-na-euru/123897
  • Joza
    348
    Ali, osjetili smo u njegovim riječima i izrazu lica skepsu oko završetka tog posla.Ivdzo11
    Nicota prati zlocinacke umove i mindhuntera
  • Mr Anderson
    5.4k

    Osobno, od prvog dana sam za dolazak Brekala i mislim da bi nam bio top pojačanje za lov na titulu. Ali ako ima istine u ovome što Ničota piše onda podržavam naše pregovarače. Mislim, 500.000 Fiorentini plus 660.000 Brekalu i da nemamo pravo otkupa ni postotak od prodaje je van svake pameti. Pa nismo ovce.
  • Ivdzo11
    3k
    Evo i SN su objavile isto... Znaci to je bruto 1,5 mil eura za pola godine... :cheer:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ali, osjetili smo u njegovim riječima i izrazu lica skepsu oko završetka tog poslaIvdzo11

    Je li on napisao jednom da je iz izraza lica Petkovog menadžera stekao dojam da odlazi?
  • Nino Bule
    11.6k

    Bild rekao da je klapija placen 1.5 mil eura, ovo 5 bi moglo bit s nekim optimisticnim bonusima
  • striko
    1.2k
    Ako nam on povećava šansu za naslov i na kraju i donese, sve će opravdati. U poziciji smo da moramo riskirati.
  • dinon7
    462
    "Od prvog dana kad sam došao u Hrvatsku moja je jedina želja bila Dinamo, sad je taj dan došao. To mi je bio san i cilj! Presretan sam što sam došao, još ne mogu ni zamisliti da sam ovdje. Maksimalno sam fokusiran na ono što je preda mnom. Svi znaju što Dinamo znači u Hrvatskoj i kakvi su nam ciljevi, želimo pobijediti u svakoj utakmici.", priča Hoxha i priznaje da je bilo i drugih ponuda, ali još jednom ponovio da ih on uopće nije razmatrao.
    "Bilo je dosta interesa drugih klubova, ali kad se pojavio Dinamo, svima sam rekao da želim samo u Dinamo, da me ništa drugo ne zanima. Čekao sam dosta dugo, bilo je malo stresno, ali sad sam potpisao i sad se mogu malo opustiti."
    Ovo treba Dinamu
  • sport
    2.3k
    Ako Brekalo dođe dobro došao,ako ne široko mu polje.Nitko nije veći i važniji od kluba.
  • Orc123
    5.2k
    1,5 m eura za 5mj bez mogucnosti otkupa? Pa normalno je onda da se koci to....zasto ne daju mogucnost otkupa za cca 3mil eura i zadrze rebuy opciju u 2g od cca 6mil eura ili ako ne iskoriste opciju tu ako ga dinamo proda npr. Stavi se izlazna klauzla 8mil eura cca i ako ga ne zele za 6 dobe postotak od cca 15%....mi cemo razvijati igraca i imati korist od njega a oni ga nece placati i mogu ga otkupiti opet za 2g za onaj iznos koji su ustedili na ugoru jer ima 1,7mil eura po sezoni ili samo uzmu procent, bolje i to nego da im grije klupu gdje mu vrijednost pada a moraju ga placati....mi bi od toga deala imali korist jer bi igrao za nas i jos bi nesto sitno i zaradili ako ga prodamo dalje...
  • Time
    532

    Špikiceva prirodna pozicija je lijevo krilo,ali kod nas igra desno...podjednako je prosjecan na oba krila.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ako je se spremno dati milijun i pol eura za pola godine nađe se i jačih igrača od Brekala.
  • Nino Bule
    11.6k

    Spikiceva prirodna pozicija u mlađim kategorijama je bila lijevo krilo ali cijelu seniorsku karijeru igra desno i ocito je bolji desno, ja sam isto mislio da mi mogao proigrat ljevo ali on je bezopasniji lijevo nego desno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.