• plavac173
    2.6k
    Gdje si ti vidio da su se klubovi dogovorili? U istom tom clanku u kojem izvlacis izmisljene recenice je Bara izjavio da Fiorentini nije jasno i da se ona buni.
    Ajde pronadji mi cuvenu recenicu di pise da se on prepao Hoxhe molim te. Znam da ne mislis doslovno ali nije isto "preplasit" se nekoga i da ti ne bude jasno (citaj Fiorentini i Bari)
  • BornaPŽ1986
    1k
    Bojim se da će nam priča s Brekalom i Barom donijeti više štete nego li koristi.keppi

    Ne nuzno, vjerojatno ima i istine o ovom sta pisu ali mi ga izdramatiziramo ovdje zato jer oni objave 30 clanaka cisto da klikamo
  • Mr Anderson
    7.9k
    Opet hiperprodukcija postova.
    Ima li kaj novog u vezi Brekala? Neda mi se čitat sve bedastoće ispisane danas jer bum se morao napit od muke.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Nemoj ti meni objašnjavat kaj da ja čitam, u istom članku koji ti meni objašnjavaš kako da ga ja protumačim piše da je siroče Brekalo pitao “Andy, što je sad ovo” hahahaha

    Ali ajde, rasprava ne vodi nigdje svakako, spamamo temu, držim fige da dođe, ali mislim da će zavlačenje trajat još.
  • plavac173
    2.6k
    Nema, jutros Index objavio kako je sve gotovo i kako je trener Fiorentine rekao "netko ce doci, netko ce otici" naravno referirajuci se na Brekalu o kojem mu je i bilo postavljeno pitanje.
    Zatim su poslije 2 sata objavili opet clanak po 3. put od prije par dana kako im nije jasno zasto je Hoxha doveden blabla pa smo na forumu dobili nezadovoljne ljude :razz:
  • keppi
    208
    Svaka čast Bari na uspjehu, ali smeta me i njegovo podcjenjivanja Hoxhe.
    Kao, da ga Dinamo nije uzeo tko bi i pitao za njega...ili Brekalo je siguran u prvih 11. Ok, možda na početku da, ali zašto Hoxha ne bi imao šansu da se nametne.
    Još nešto...ako Brekalo na kraju dođe pa mu loše krene ili Hoxha zablista pa Brekalo ispadne iz prvih 11 šta mislite kakav će biti pritisak Bare prema Jakiru?
  • plavac173
    2.6k
    piše da je siroče Brekalo pitao “Andy, što je sad ovo” hahahahaMlađi referent

    Stvarno mislis da je to izjavio? Kao sto sam i rekao nije mu jasno kao sto ni nikome u drugom klubu ne bi bilo jasno ( pa ni Fiorentini koja "nema veze" sa Brekalom i Dinamom.

    Ali ajde, rasprava ne vodi nigdje svakako, spamamo temu, držim fige da dođe, ali mislim da će zavlačenje trajat još.Mlađi referent

    Tako je :up:
  • Mr Anderson
    7.9k

    Hahaha...Index...say no more, ali ne zamjeram im na takvim člancima. Dok je ovaca biti će i vune.
  • Orc123
    7.8k
    Rukavina ima 20godina, tj, imat ce za par dana 20g, nije se izborio za minutazu a ono sto je igrao bila je srednja zalost, s druge strane imenjak Vidovic stariji 1mjesec i vec ima u kontinuitetu sezonu i pol sto Nizozemske, sto Hrvatske lige u kojima je bio dobar. Cak je i u dosta utakmica radio razliku, igra van svoje pozicije, zabio je dosta bitnih golova za bodove, a svi se slazemo da je ipak 3,5m eura previse....stoga ako se za Rukavinu dobije bilo kakva ponuda od par milja eura i ako ne zeli on prihvatiti posudbu odmah ga transferirati jer decko se umislio za sto su zasluzni njegov otac i menadzer. Ocito nije karakteran igrac jer puno veci talenti su prosli posudbe iz Dinama i klupu dinama i na kraju uspjeli, a ovaj radi drame vec 2 godine a pokrica za to nema i to vec kod 3 trenera! Nit asistencije, nit gola, nit koje zapazene akcije...doslovno nista. Ili posudba ili prodaja...1,5, 2, 3m...sasvim nebitno, naravno sto vise to bolje!
  • Dinaminjo
    929
    Zakaj se hvatate na izjave menagera?

    Pa Bicanic ke rekao za Marina da bi vrijedio 15m, dok lik u tri posudbe plus vrijeme u Dinamu nije pokazao skoro nista..

    Pustite Baru da prdi u rosu
  • Danko
    1k
    Alen Ljiga Lesički o projektu rukavina;

    "Međutim, projekt nije zaživio kod Ante Čačića, Igora Bišćana ali niti kod Sergeja Jakirovića. Već smo pisali kako je Rukavina zapravo ispao žrtvom organizacijskog kaosa koji u Maksimiru traje više od godinu dana. U tom kaosu nema sportskog direktora niti bilo kakve sportske vizije kluba. Sukladno tome, neće biti niti prihoda na koje su navikli jer nakon Baturine u Maksimiru nemaju koga prodati za ozbiljan novac."
  • YasutoWakizaka
    132
    Ima sigurno puno iza kulisa. Bara je premazan svim mastima.
    Moguće da je i dogovor bio gotov/ pri kraju za Brekala, ali samim potpisom Hoxhe, Dinamo je sigurno dobio više moći za stolom kao pregovarač. Dobili su lijevo krilo koje je sigurno bolje od Marina, Menala, Špikića. Nemoraju ići "All in" na Brekala.
    A ako je istina da bi on samo za pol sezone bio, ne vidim smisao.
    Rugali se Hajduku za Perišića, a postoje šanse da Dinamo isto napravi.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Strpite se sa zaključcima.
  • plavac173
    2.6k
    ako je istina da bi on samo za pol sezone bio, ne vidim smisao.YasutoWakizaka

    -7 smo za hajdukom u krucijalnoj sezoni za buducnost kluba. Kako ne vidis poentu? Vatrogasna rijesenja..

    Strpite se sa zaključcima.marcio amoroso
    E bravo.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pusti Lesija, ali zanimljivo je da Rukavina već kod trećeg trenera ne uspijeva uhvatiti neku minutažu. Valjda je nešto i na njemu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions