• Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Možda sam otišao u prevelike teorije zavjere ali postoji li možda mogućnost da Brekalo uopće ne želi doći u Dinamo jer smatra to korakom unatrag i financijski neisplativim, ali da koristi Dinamo i "želju za povratkom" kao rezervni plan u slučaju da nema niti jednu drugu opciju, pa da se nametne za EURO?

    Postoji li mogućnost da je ovaj cijeli igrokaz oko Hoxhe zapravo samo cirkusiranje Bare jer ima bolju ponudu iz bolje lige pa se sad koristi igrač za kojeg se dva mjeseca zna da dolazi u Dinamo kao izlika?
    Jer iskreno, ne vidim niti jedan drugi razlog da se izjalovi gotova priča u situaciji gdje obje strane žele transfer osim toga da je jedna strana cijelo vrijeme imala figu u džepu.
  • NitkoBitan
    17k
    postoji li možda mogućnost da Brekalo uopće ne želi doći u Dinamo jer smatra to korakom unatrag i financijski neisplativim, ali da koristi Dinamo i "želju za povratkom" kao rezervni planMathiasovi Chageri

    Ne bi bio prvi put.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Stvar je interpretacije, a ne da ju nisam pročitao
  • plavac173
    2.6k
    U prvoj recenici si objasnio sve.
    Zele obe strane, ali ovdje postoje 3 strane. Zna i Brekalo da bi mu puno lakse bilo nametnuti se kroz hnl nego opet neke posudbe po Seriji A. Plus Jakir ti je javno rekao da igrac zeli u Dinamo, a to nije mala stvar da 'prozivas' nekoga bez razloga.
  • sport
    3.3k
    Svaki igrač,pa tako i Rukavina prvo se za status mora izboriti kroz trening a nakon toga kroz minutažu.On je izgleda zapeo već na treningu pa je bespredmetno plakati za nekim tko kod 3 trenera nije uspijevao preskočiti taj prvi korak.
  • Ban
    698




    Možda bi za početak trebao dobiti nekoliko utakmica u kontinuitetu da bi se sudilo koliko može. Nadam se posudbi u Goricu i nadam da ljudi u klubu ipak znaju bolje nego da donose ovakve paušalne prosudbe temeljem toga na koju su se nogu jutros ustali.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Kakvu ćeš ti mentalnu gimnastiku napravit da opravdaš Brekala. Bara je ovdje nebitna strana ako Brekalo želi doći, odluka je na igraču, agent taj transfer ne može blokirat.
  • Georg Koch
    4.5k
    na temelju cega ce dobit 5? Ivanusec otiso za 8, Livi za 6? (Cifre su okvirne).
    Lupate svasta
  • Ivdzo11
    4.2k
    LA Galaxy poslao ponudu za Dinamovog vunderkinda!
    Prošlo ljeto Dinamo je odbio ponudu PSV-a od dva milijuna eura za Gabrijela Rukavinu. U međuvremenu silno talentirani napadač nije dobio priliku te bi sada mogao otići u Los Angeles (GERMANIJAK, AL)
  • plavac173
    2.6k
    Kakvo opravdavanje covjece dragi? Jos jutros si drzao Brekala na profilnoj i svrsavao na njega i njegov dolazak i sad poslije clanka imbexa kojeg vrte u krug vec 4 dana i prepisuju pises neke teorije zavjere.
    Tko ti je rekao da agent zeli blokirat nesto? Govorim da su to igrice menadzera odnosno posao kako izvuci koji procent vise...
    Shvati da Bari puca ona stvar za Dinamo, bitne su mu samo pare...
    Tek sad covjek vidi koliko "novinarstvo" utjece na misljenja ljudi...
  • blue heart 72
    1.7k
    Ova saga sa Brexom je na tragu onoga, kaj sam već napisao čim su vijesti o njegovom transferu počele biti svakodnevne. Ja ovom Bari ne vjerujem koliko je crno pod noktom. Kaj se malog Rukavine tiče, ako je stvarno takav talent kakvim ga smatra, neka Bara "pljune" 3 milijuna Dinamu, i neka ga vodi gdje god hoće i za bilo koji iznos. Ono kaj sam ja videl, od maloga nebu nigdar ozbiljan igrač
  • Mlađi referent
    12.3k


    Je li ti razumiješ da bi ja potpisao Brekala danas da je do mene, ali nije do mene, nego je do Brekala koji igra igrice?

    “Procent više”, nema tog izvlačenja ako Brekalo želi doći. Brekalo kaže, klubovi su se dogovorili, mi smo se dogovorili, Bara - laj na mjesec. Nema to veze s novinarstvom, ima s činjenicom da je predstavnik Brekala rekao da se Brekalo uplašio Hoxhe.
  • keppi
    208
    Bojim se da će nam priča s Brekalom i Barom donijeti više štete nego li koristi.
    Evo samo za primjer novca. Josip već 7 god.igra vani i konto mu je vjerojatno 10-20 milja. Nama kao oprašta znatna sredstva....imati će 110 tisuća/mj. Ukupno će kao izgubiti 200-250 tisuća, a ne pola ili više od svojih primanja.
    Međutim ne računa se prilika da se ovdje dobrim igrama i putem na Euro izbori za novi ugovor negdje dok je u Firenci deseta opcija.
    Za nas je Brekalo možda bingo, a za Fiorentinu je on njihov Antonijo Marin.
  • Ban
    698
    Svaki igrač,pa tako i Rukavina prvo se za status mora izboriti kroz trening a nakon toga kroz minutažu.On je izgleda zapeo već na treningu pa je bespredmetno plakati za nekim tko kod 3 trenera nije uspijevao preskočiti taj prvi korak.sport

    Mali je s nama tek godinu dana. Dobivao je sitnu minutažu u drugom dijelu prošle sezone kada se priključio, ali ove sezone ne dobiva ništa (pogotovo od dolaska Jakira). Temeljem čega je on ikome od vas za otpis?

    Ostavilo ga se u klubu na ljeto jer se valjda računalo na njega, ali ova sezona nam je takva kakva je. Razumijem da je medijski pritisak Bare i starog naporan, ali dečko treba na posudbu i to je to. To je jedina racionalna odluka u ovoj situaciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions