• Ban
    698
    Zato ga u tom slučaju treba poslati u Rudeš jer ga oni imaju razloga razvijati za ništa. Njima treba svaka ekstra kvaliteta koje se mogu domoći.

    Dinamo ovih godina nije najbolje koristio širinu svog rostera. Trebalo je svim klubovima osim Hajduka posuđivati po nekoliko igrača koji bi njima bili stožerni i tako stvoriti razumijevanje da ako neki klub odbije razvijati našeg talentiranog juniora, isti će biti preusmjeren njihovom prvom konkurentu. Ovako imamo nekolicinu igrača koja samo trune kod nas na klupi i pada im cijena, a drugi klubovi se kokošare s nama za posudbe.
  • Zagi
    7.6k
    Ovo je prvi put da posuđujemo igrača tog kalibra još od Modrića.
    10% može vrlo lagano ispasti 3-4 m.

    Toliko vjerujem u tog dečka.

    Nisam ga htio hajpati dok još nije prešao u seniore ali meni je on u juniorima bolji od Baturine dok je igrao u istoj konkurenciji, a ima sve predispozicije da mu prijelaz u seniore bude potpuno bezbolan.
  • Mrvica
    3.9k
    Nisam primjetio da je objavljeno, nekakav teaser. :lol:
    https://www.instagram.com/reel/C14vfoConyo/?igsh=NTYzOWQzNmJjMA==
  • BornaPŽ1986
    1k
    Momci zar stvarno mislite da je isto razvijati se u Istri i Rudesu, kolikogod to sad zvucalo da usporedjujem klub zacementiran na 9. mjestu kako to volimo reci i Rudes koji valjda nema nijednu pobjedu u HNL i koji potpisuje koga stigne pa cisto da se probaju izvuci? Vrbancic moze postati dobar igrac i recimo neki %-tak bi bio korektan i prema Istri koja se vec pokazala kao pouzdana za razvijanje nekih igraca (na prvu mi samo padaju Sutalo i Beljo, ima ih jos). Vrba u Istri moze lako moguce igrati stalno i igrati za neke pobjede za razliku od Rudesa koji je rang druge lige i po meni je to neusporedivo mala razlika izmedju ta 2 kluba. Sta Vrbancic moze tocno pokazati u Rudesu koji je dao 7 golova do zime u ligi? Nekako mi je logicnije posuditi ga Istri, veci prostor za napredak.
  • Zagi
    7.6k
    Ima klubova, ne moramo ga dati tim tovarskim slugama koji levate.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Tovarske sluge koji im uredno uzimaju bodove svake sezone? Nemojmo pretjerivati. Više mi je Rudeš pro tovarski klub nego Istra.
  • Ban
    698
    Istra je stilom vjerojatno najbolji klub za posudbe naših juniora, ali nikakvi postoci ne bi trebali dolaziti u obzir.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ima klubova, ne moramo ga dati tim tovarskim slugama koji levate.Zagi

    Ima naravno ali ima i dobar uzorak igraca koji su se stvarno pokazali tamo.

    Istra je stilom vjerojatno najbolji klub za posudbe naših juniora, ali nikakvi postoci ne bi trebali dolaziti u obzir.Ban

    To je rizik, nebi ni oni gurali njega ako on ne pokaze da zasluzuje tu poziciju tako da se moze dogoditi da ne dobiju nikakav %-tak na kraju, a moze biti i suprotno.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ovo je prvi put da posuđujemo igrača tog kalibra još od Modrića.
    10% može vrlo lagano ispasti 3-4 m.

    Toliko vjerujem u tog dečka.

    Nisam ga htio hajpati dok još nije prešao u seniore ali meni je on u juniorima bolji od Baturine dok je igrao u istoj konkurenciji, a ima sve predispozicije da mu prijelaz u seniore bude potpuno bezbolan.
    Zagi


    Kolega Zagi tebe bas gotovim i cinis se kao osoba koja jako dobro zna nogomet. Al mislim da si malo precjenio Vrbancica. Vrbancic ove godine igra sa svojom generacijom, odigrao je par dobrih tekm protiv prosječnih protivnika(Basel,Basaksehir uopće nije izdominirao, imao jednu asistenciju centaršutom, ostalo prosječno odigral u te 4 tekme), o je sve nista spektakularno na juniorskoj razini. Po meni za seniorsku razinu još nije spreman, trkački i fizički. Osobno znam da je tako i Cabraja odgovoril, htjeli smo ga u loksu ali cabraja je dal odgovor kako vrba nije spreman trkački za njegovu ekipu. Baturina je trpal u sezoni juniorskoj skoro svaku tekmu gol i to u konkurenciji s godinu dvije starijim igračima, driblao bas se vidjela razlika, a Vrbancic ni ne zabija toliko niti dominira u svojoj generaciji s evo već sada skoro 19 godina. Kazem po meni dečko je veliki talent, al hype oko njega je prevelik po meni
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nek im plate po minutama/utakmicama i to je to.. nek izracunaju koliko bi maksimalno dali/podjele s brojem utakmica/minuta i to je to. Tko hoce hoce, tko nece nek se jebe.
  • Mihaljević
    9.8k
    Prst gore za Hoxhu, za njega su bili zainteresirani Monza , Torino , Fradi , i on je želio samo Dinamo odpočetka, bez obzira na status. Ima šutinu , dribling , lakoću u završnici, Vidovića više nećemo morati na krilu igrati, a Arber je razina iznad Špike i Emrelija, za sada prijelazni rok ide dobro. Ide dobro jer ga ne vodi Mamićeva tajnica, već trener koji je za nju Albert Einstein.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Baturina je trpal u sezoni juniorskoj skoro svaku tekmu gol i to u konkurenciji s godinu dvije starijim igračima, driblao bas se vidjela razlika, a Vrbancic ni ne zabija toliko niti dominira u svojoj generaciji s evo već sada skoro 19 godina. Kazem po meni dečko je veliki talent, al hype oko njega je prevelik po meniMiro Vugrinec

    I opet pitanje kakvu cifru cemo mi izvuci za Baturinu. Sto kaze Zagi 10% moze ispasti 3-4 milijuna a to znaci da ce Vrbancic biti svemirski brod za Baturinu jedan dan. Sad jel to realno ne znam ali i da dobiju neki % trebalo bi cudo da to bude tako neka cifra.
  • Ali
    2.1k
    Ja se slazem, realno je Istra bolja sredina za Vrbancica. Ali ako traze lovu onda bi Dinamo bio win-win slijedeca situacija....
    Sjednu sa pripuzom i dogovore posudbu/transfer (ovisno sto zakon hnl dozvoljava) Vrba, Koscevic, Mikic, Rukavina, Jurić, Brkljača I jos nek pridodaju Ćorića kao slobodnog , a ako mi dovedemo Benkovica onda rudesu spustimo jos i Šutala. Jedna jedinan klauzula a to je da oni nemogu igrati protiv Dinama. Jebes mi sve ak nebi ovakav rudes stigao -14 do istre ili belupa -16 za 17 kola...
    Rudeš nema sto izgubit ionaku su otpisani, a ovi nasi kao 2005 u Inkeru (Modrić, Janjetović, Ćorluka, Čale, Eduardo, Gonžić uz iskusne Krznara, Zekića i Sopić (za njega nisam sigur jeli bio) . Cetiri pobjede (sb, loksa, istra, varazdin) u trecem krugu i da vidis vatre u zadnjih 9 kola... uz neki x protiv gorice , osijeka i hajduka doma...
  • Georg Koch
    4.5k
    jel istina to za monzu, torino i ostale? Provjereno?
  • Zagi
    7.6k
    Po tom pitanju se ne slažem ni s tobom niti s Čabrajom, a jako cijenim Čabraju.
    Živi bili pa vidjeli.

    Odavno nisam bio toliko optimističan oko jednog juniora.

    Loksa ga ne želi jer imaju svoju desetku, Canjugu. Isto sjajan mladi igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions