• Ludovic IX
    7.2k
    @droljo, dinamo brekalu može tj smije dati max milju po sezoni a to brekalo neće prihvatiti jer će izgubiti sigurnih 2 milje više koje će dobiti u firenci. Ako mu das željenih 1,5 ili cak 1,7 koje sad ima, pisas po petku ili čak i baturini kojima nikad nećeš dat tu plaću. Uz to, platit ćeš firenci 2-3 milje odstet i doći na nekih 6 milja za igrača u tri godine kojeg ćeš možda prodat a možda će bit flop.

    B.sutalo je upozorenje koje si nažalost dinamo ne može priuštiti svake sezone. Zato je šteta što se nije uzela pjacu za ovu lovu koju ima u rijeci di nemaš što izgubiti. Brekalo je puno "mozda".. posudba je ok i bez otkupa. Stojkovic uz kosovara će bit dovoljno za idući sezonu na lijevom krilu
  • Paggini
    19.6k


    Naravno, ni Brekalu nije baš jasno, dečko pita - Andy, što je sad ovo?

    HAHAHAHAHAH
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Fiorentina se naljutila jer smo im uzeli Hoxhu, Brekalo je bio samo mamac.
  • mali M
    5k
    Ja neznam šta se sad glumata "ako nema klauzulu o otkupu, katastrofa" i takve gluposti. Buraz, do jučer nismo imali niti jedno lijevo krilo! Brekalo, posudba do kraja sezone za moguć naslov! Ma uzimam! Sad već opasno brijemo tu na temi.. Baš kako je netko rekao, imamo na čekanju Hoxhu, Stojketa, ma i malog Rukavinu ako treba.. Ne kužim...
  • sport
    3.3k
    Cilj je osvojiti naslov prvaka i ako Brekalo može pomoći treba ga uzeti na posudbu sa ili bez opcije otkupa.Nakon osvajanja naslova karte se ponovno miješaju.
  • dzis
    807
    Po indexu Brekalo bi trebao imati 100 000 eura mjesecno
  • Facke
    3.6k


    Plus 100.000 bonusa za titulu. Bogme dobri penezi.
    Za to mora bormes dobre igrati. Je se odrekel ogromnih novci...da da. V Fiorentine ima 141 k mjesecne. Znaci 40 k gubi po mjesecu. Sitnis. A miljone vec ima. Odrekel se "ogromnoga" novca ak je te istina :lol:
  • mali M
    5k
    nemoj me Facke povlačit za jezik, to mi je bolna rana.. kada se naši milijunaši odvale od srca i odu van "uzet neku lovu" u Kinu i slične zemlje.. Mislim na računima je "samo 7 mil eura", pa kako da se živi od toga, djeca bi im bila gladna...
    da me se razumije, nemam ništa protiv da ganjaju novce, ali samo mi se uvijek riga od patetike i lažnih emocija... reci brate "nikad dosta" i prodaj prdicu tko da više... samo mi nemoj tugy plaky sa svojih +-10mil eura na računu
  • dzis
    807
    Svatko gleda na sebe i to je normalno u zivotu. Brekalo ce iskorisitit Dinamo za vracanje karijere i transfer,a Dinamo ce ga iskoristiti za naslov prvaka 23/24
  • NitkoBitan
    17k
    Zena, djeca, top auto, roditelji, ljubavnice, izlasci... pa treba nekako financirat takav zivot :cool: Treba malo izac iz koze nas smrtnika i prosirit vidike...
  • Jurki
    11.7k
    Brekalo ce iskorisitit Dinamo za vracanje karijere i transfer,a Dinamo ce ga iskoristiti za naslov prvaka 23/24dzis

    U ovakvoj situaciji i sezoni di mi mozemo uz naslov te daj Boze plasman u ligu prvaka udariti temelje dominacije narednih 10-15 godina. Vjerujem da samo lud covjek nebi na to pristal.
    Nek dojde samo na suhu posudbu, odigra odlicnu polusezonu i donese nam kantu.
  • austrijanac
    4k
    Hoćemo sad sraćkat da se Brekalo premalo odrekao?

    Bože dragi ljudi
  • Jurki
    11.7k
    ako i dobije 100 tisuca mjesecno plus 100 tisuca za naslov sve je to sitniš koji smo dali ako se uzme titula.
    Neke to zulja jer ce mozda usfaliti za nove Vlatkicine sifone, botokse..mozda i minđa mora na remont obzirom na prijeđenu kilometrazu.
  • Ali
    2.1k
    Mozda i bolje da nemamo otkupnu klauzulu za Brekala. Jer realno on nam treba da zaostri konkurenciju i da nadomjesti Ivanusec/Orsic brojke u hnl proljecima iz proteklih sezona.
    Jeli on to može, mislim osobno da može u hnl to odraditi. Hoxa je tu da bude popuna, za kup, za zadnjih 20min itd... bit ce odmah sad u veljaci dosta 6 tekmi mjesecno.
    A zakaj bolje da nema sad vec otkupne kluzule, pa zato sto bi to oduzilo pregovore, putanje je place igracu nakon ljeta, pa koliko violama... a ovak cca 600.000€ brutto u sest rata i jos 100 kao bonus za ostvareni cilj. Njemu dobro, nama odlicno, fiorentini odlicno jer 6m nebudu morali isplatiti jednu placu igracu koji bi igrao mozda ako 10tekmi i to po 15-20 minuta. Dakle svi na dobitku.
    A na ljeto, eh... mislim da Dalić vec ima sastav u kojem nema mjesta za Brekala. Taman da zabije 10golova + 5 asista... jer radi lokalnog kljuca moraju ici nixi i mario :) A tu su vec u napadackim opcijama Perisic, Ivanusec i kao treca zamjena Vlasic i to je gotovo tu promjena nece biti. E zasto je to za nas dobro, pa u 8. mjesecu cemo opet za stol sa violama i onda cemo pricati rastereceni jer nama nece biti pod mus (stojke , hoxa i vidovic) da produzimo sa Brekalom, a viole ce popuniti svoja tri lijeva krila. I tada ako se javi neli sassuolo, udinese, bologna i slicni kupe Brekala za 5-6 milja ok, nije panika nikome. A ak se ne jave mi mozemo pregovarati o posudbi za 24/25 sa pravom otkupa po znatno znatno nizim cijenama nego danas...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions