• Keyser Soze
    10k
    Hoxha>Špikić, poprilično sam siguran u to.
  • Infinity
    16.3k
    U eri HNL-a, ne i u povijesti.
  • plavac173
    2.6k
    01.08.2024 - 19.15 sati Josip Brekalo trebao bi se uskoro vratiti u domovinu, no, kako prenosi hrvatski tisak, njegov oproštaj od Fiorentine nije tako očit. Viole su u potrazi za dogovorom sa zagrebačkim Dinamom koji bi uskoro mogao biti igračeva nova momčad. Ono što koči sve je metoda posudbe pri čemu Toskanci nameću klasičnu formulu, dok Hrvati ciljaju na pravo otkupa.


    Uglavnom samo prepisano sa germanijaka..


    https://napolimagazine.com/mobile/calcio/articolo/mercato-fiorentina-brekalo-pu-andare-alla-dinamo-zagabria-ma-manca-l-intesa?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
  • Krizy
    43.1k
    Da. Na to sam mislio, ali nisam precizirao. :up:
  • Dinaminjo
    929
    Nadam se da i Stefulj ostaje u SB trajno kao dio paketa..
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Hodža je konkretniji od naših ostalih krila osim Kaneka. Ima 1,85 što znači da je relativno visok a ima brzinu, dobar udarac, može zabiti i glavom. Tehnika mu je nit loša nit vrhunska ali dovoljno dobra da može igrati na dinamovom nivou. Borben je igrač kao i svi Albanci i usporedio bih ga sa Sahitijem samo što je Hodža jači u duelu, igri glavom i ima trunku bolju tehniku pa je zato po meni za nijansu bolji igrač.

    Nama je trebao točno takav profil igrača jer su Špikić i Vidović fini mekani igrači i nedovoljno su konkretni a Hodža ide glavom kroz zid, puca sa ruba 16, odmah ide u dribling bez pimplanja, grist će u pressingu, kada se Kaneko namjesti na centaršut može i Hodža sa 1,85 naletjeti sa druge strane i zakucati glavom što smo od Vidovića rijetko vidjeli itd. Bit će zanimljivo i vidjeti koliko je zapravo dobar njegov udarac jer će on u Dinamu non stop biti blizu 16 i imat će više prilika za šutiranje. Neće biti situacija ko u Belupu gdje tokom utakmice 5 puta prijeđeš centar i onda imaš jednu ili dvije situacije za šut, u Dinamu će imati više prilika i možda pokaže oršićevske šuterske sposobnosti.

    Nije Hodža toliko pojačanje zbog toga što je on veliki kapitalac i veliko ime europskog nogometa nego je pojačanje zato što je nama najviše falio takav profil igrača. Hodža donosi nešto novo u igru Dinama i bit ćemo opasniji sa obje strane.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ak propadne Brekalo ima jedno zanimljivo bugarsko krilo, ne znam jeli ga tko kad ovdje spominjao, Despodov se zove. I Grüll iz Rapida, isto zanimljivo krilo. Ne vidim da se spominje. Može ih se dovesti dok si reko keks.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Kuris, a Despodova se moglo uzet prije PAOKa.. I Kotarskog takoder :cry:
  • NitkoBitan
    17k
    ima jedno zanimljivo bugarsko krilo, ne znam jeli ga tko kad ovdje spominjao, Despodov se zoveMr Anderson

    Ako mislimo na istog... 100 puta na Zoni spomenut i trenutno odlicno igra u Paoku.
  • Facke
    3.6k
    Evo same sam cekal da neste pise za Despodova.
    Vise te ime nemrem cujti. Ko da na svetu ne posotji sruge krile osim njega.
  • Noel
    5.9k

    Nebi rekao da je puno lošiji od Kaneka kojeg svi dižemo u nebesa. Pokazat će se kaj može prvi put kad se protivnik fokusira da zaustavi Kaneka ko u zadnjih par tekmi pa lijevo krilo dobi više prostora.. Onda te njegove šutačke i golgeterske sposobnosti moraju doć do izražaja. Znači to je prva tekma odma protiv Lokomotive.
  • dzis
    807
    Ajde ne navlacite se sa Talijanima nego uzmite Brekala na posudbu po njihovim uvjetima da si povecamo sanse za naslov. Ako nam Brekalo isklizne iz ruku i presijedi polusezonu na klupi,a mi se i dalje mucimo u jebenom HNL-u onda nek sve ide u k...
  • striko
    1.5k
    Idemo malo Miereza spominjat da vidimo za koliko ce germanijak objavit članak
  • plavac173
    2.6k
    hajduk je jedan cijeli trening imao samo zbog Kaneka i opet ih je covjek ubio :grin:
  • austrijanac
    4k
    Čekam naslov da je Bruno Goda novi igrač Dinama, a kad vidim ove četiri face, poprilično sam siguran da od Brekala apsolutno ništa.
    1704727207580_1704354553924_PXL_291023_105355650.jpg

    ujo8psnr2qpb1.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions