• plavac173
    2.6k
    Hoxha i Spikic dva potpuno razlicita igraca, ni slicni nisu.
  • emilperska
    5.4k
    Špikić je defanzivno avion za sva nasa krila, prema naprijed je ninteligentan i premekan. Nije mi jasno zasto se s njim nikad nije probalo kao s bekom..
    Hoxha je sve suprotno od Špikića, iznadprosjecan 1 na 1, losa kombinatorika i nikakva obrana
  • Mali Zeus
    12.5k
    A da mi njega odbijemo?
  • Krizy
    43.1k
    Eventualni transfer Hoxhe u Dinamo bio bi prvi transfer iz Slaven Belupa u Dinamo u povijesti HNL-a. Iznenađujuće.
  • plavac173
    2.6k
    Nikakva obrana? Jesi siguran da si pratio istog igraca? Hoxha je u obrani odlican i to mu je jedna od vecih vrlina.
  • emilperska
    5.4k

    Po meni mu je obrana losiji dio igre.. Forte mu je 1 na 1 i udarac. Sve suprotno od Špikića..
  • plavac173
    2.6k
    E svasta, ovo je za rubriku vjerovati ili ne. To je kao da napises da je Petkovicu igra ledjima najlosiji dio.
    Hoxhina je najveca vrlina igra u oba smjera...
  • emilperska
    5.4k

    Da mu je najveca vrlina igra u oba smjera ne bi bio skartan od Cabraje u Loksi niti bi s 25 godina igrao u nikad gorem Belupu..
    Koje su mu mane po tebi onda, kad zna sve?

    Da se razumijemo ako je doveden za normalan fee, za rotaciju ce nam biti koristan jer moze probiti 1 na 1 protiv Goricinih, Varteksovih bunkera u 2.pol . Kao prva opcija i starter, nikako..
  • Mali dioničar
    15.2k
    Petkovicu igra ledjimaplavac173

  • plavac173
    2.6k
    Sve pet samo preporucujem da pogledas utakmice Slaven Belupa a ne samo kad igraju protiv Dinama i hajduka pa ces promijeniti misljenje.

    Da mu je najveca vrlina igra u oba smjera ne bi bio skartan od Cabraje u Loksi niti bi s 25 godina igrao u nikad gorem Belupu..
    Koje su mu mane po tebi onda, kad zna sve?
    emilperska
  • Krizy
    43.1k
    Trenutno najskupljih XI na TM po pozicijama koji su se povezivali s Dinamom u zadnje dvije godine.
    Čisto da odmorite od transfera :rofl:
    lineup-11.png
  • Georg Koch
    4.5k
    - Brekalo + Hoxha su top topova. Cak, za onako katastrofalno odradjen ljetni prijelazni rok, to djeluje totalno nerealno i vanserijski. Rijesimo se Marina, Menala, Ruki na posudbu, i ostane nam samo Spikic koji je pokazao - nista. I svakako sa bolje snalazi na RW, gdje moze biti konkurencija Kaneku.

    - Sam Hoxha je opet upgrade na kriticnu poziciju lijevog krila s koje nemamo nikakav konkretan doprinos igri.
    Mislim da ce biti puno opasniji od Spike, koji ruku na srce koliko god bio simpa decko, ne napreduje, stagnira, cak i unazadjuje. Mozemo reci nece Hoxhi biti isto, u Belupu se vrti sve oko njega bla bla. Ali ja to gledam da nisu ga bezveze htjeli Jakir, tovari, Ferencvaros itd. Ima nesto u njemu. A da ima vatre i eksplozivnosti, ima.
    E onda, gledam na to da ce vise prostora imati u Dinamu, jer ako ti desno razvuce Kaneko, u sredini Baturina, Petko otvara prostor...igrac njegove eksplozivnosti mora doci do izrazaja. I doci ce!
    (Btw.nisam nikakav fan Hoxhe, samo sam realan, jer smo na poziciji LW jako jadni. Boze ti daj da dodje i Breks pa onda imamo dva vrhunska lijeva krila!)
  • Time
    855
    Špikic je za Hoxhu Brekalo :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions