• mali M
    3.5k
    Bara će si s ovakvim načinom poslovanja jako brzo zatvoriti vrata ozbiljnim klubovima. Uvaljuje klince u mutnim poslovima bez garancije nekakvog uspijeha... Al dobro.. u biti je biznismen ko i glava, koristi današanju glad klinaca za brzim milijonom, a poslje drž vodu dok majstori ne odu...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ma od toga samo mrvice ide klubu, ako i idu uopće, Bara pere i bere lovu, ko i onomad Glava
  • dumitrumitu
    561
    Neka Bara samo radi mutne poslove sa Kustošijom. Samo da se drži što dalje od Dinama.
  • YasutoWakizaka
    100
    Evo momci, da ja pitam zašto ovog momka se ne dovede i ne počisti se plavi vezni red?
    Yasuto Wakizaka, okej dečko ima 28 godina, ali nije ni Mišić ništa mlađi došao.
    Lagano bi mogao biti stožerni igrač. Ima šampionski stav, svake godine je među najboljima.
    Imamo Halilovića, Ljubičića pa čak i Bulata koji meni osobni nije sjeo, Ademi svakom godinom neće biti mlađi...
    https://www.transfermarkt.com/yasuto-wakizaka/profil/spieler/512699
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/novi-igrac-modrih-bit-ce-ugodno-iznenadenje-dinamu-sad-treba-i-japanski-kevin-de-bruyne-15412727
  • Eduardo
    17.6k
    Stavljam ovaj komentar kolege @Orc123 koji sam obrisao prije tri dana samo za potrebe zapisnika kao potvrdu njegova današnjeg upisa kako nigdje nitko nije dramio u vezi Ogiware, pogotovo ne danas. Ok, možda danas nije, ali...

    Sta je s Ogijem? Ne kuzim.....di su sad silni insajderi da ne znaju jednu jednaostavnu informaciju kad je predstavljanje igraca i jel sve uredu proslo s lijecnickim? Znaju da ce igrac doci za tjedan-dva a ovu banalnu info ne znaju? Kak je to moguce ako imaju info iz kluba? Sutra ne moze bit predstavljen jer marketing ne radi i ne rade snimanja vikendom to znam, tak da ak je sve ok mora biti predstavljen danas! — Orc123
  • Šteco
    530
    evo njega za nekoliko godina ponovo na Hnl pasnjacima da revitalizira karijeru..Jurki

    To je i meni na pameti bilo odmah. Žao mi malog, preskače stepenice, a sve samo da bi ovaj zaradio.

    Fabrizio je PR Barrin i lova jekao i kod onog u Barci jaako upitna.... takodjer, s 10 m eura u godinu dana kustosija bi trebala u borbu za europu a ne u sredini trece lige biti...Jaro

    Ma cifra za onog stopera je prenapuhana, to je neupitno. Vjerujem da je i ovdje napuhano. Njemu je bitno ionako samo s tom Kustošijom raditi ovo kaj upravo i radi - dovoditi talente koji su već na radaru nekih klubova i prodavati ih bez da odigraju ikaj ili nakon kaj odigraju par tekmi.
  • Jaro
    5.6k
    samo, dinamo mu ne treba pomagati u tome. U oba slucaja je dinamo doveo te klince pa ovaj uletio. On je jedini razlog zasto mi posao s Brekalom smrdi...
  • CastAway1986
    853
    dobar je igrač ali se sigurno neće dovesti jer ima dosta igrača u veznom redu
  • Šteco
    530
    samo, dinamo mu ne treba pomagati u tome. U oba slucaja je dinamo doveo te klince pa ovaj uletio. On je jedini razlog zasto mi posao s Brekalom smrdi...Jaro

    Jedan export-import manager je jedva maknut iz kluba, naravno da nam drugi ne treba.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Moja teorija za Baru je da Olmo ide u Barcelonu, a Faye u Barceloni i Klapija u Leipzigu su dio tog deala.
  • Laugreano
    1.3k
    u krivoj crkvi se molis. Nema ti ovdje nikoga iz uprave.
  • mali M
    3.5k
    ma dobro al ovo je fakat bedasto. Em mi profil zvuči ko novinarska klapanja. Lik se nazove prema nekom poluspomenutom igraču u kontekstu Dinama i kaže zašto ga ne dovodimo.. I traži priču o tome.. Takvih igrača je milijon spomenuto u kontekstu Dinama, neznam zašto radimo priču sad od ovoga. I btw, nije mi ni neka špica da se Dinamo sad nakrcava Japancima, Kinezima, Koreancima i kime sve ne jer je zgađao sa Kanekom. Super je da smo otvorili to tržište al sad izvuć 11 najboljih sa istoka i pitat se zašto ih Dinamo ne dovodi je stvarno glupo...
  • Orc123
    5.1k
    sad te molim da jos jednom procitas moj post i probas ga shvatiti. Napisao sam da nitko nije dramio danas u vezi Ogiware. Da nam je svima bilo cudno zasto ne potpisuje u cetvrtak i petak, bilo je, ali sam si dao truda i istrazio zasto i znao sam vec u cetvrtak ili petak da se cekaju papiri iz Japanskog saveza ali nisam pisao ovdje nego sam samo poslao jednom kolegi , ovdje sta on moze i potvrditi. Dalje nisam dramio i nisam pisao te info jer nisam ko neki pa da se predstavljam ovdje ko vrhunski isajder jer to i nisam. Ako se nesto moglo do sad vidjeti od mene ovdje je da ne robujem lajkovima ovdje ko neki vec sam ovdje iz ciste ljubavi prema Dinamu koju podijelim s ljudima koji dijele istu ljubav. Normalno da svi ne razmisljamo isto jer nismo HDZ tako da, ali ima puno kolega s kojima je lijepo konstruktivno pisati ovdje...
    A sad te isto tako molim da izvadis sve ostale kolege kojima je bilo cudno zasto Ogiwara ne potpisuje prosli tjedan i da sve oznacis i stavis na stup srama ko mene ili je mene ovdje In omalovazavati...
  • Common Sense
    510
    Sine, morat ćemo malo prikočiti što se tiče dovođenja tih japanaca jer ako ih se još dovede, morat ćemo pored kapelice sv. Josipa otvoriti još i sake den, dvoranu za shogi, dovesti gejšu... Oformit će se onda i yakuza ćelija u istočnom dijelu grada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.