• Mr Anderson
    7.9k
    Nije Hodža igrač samobza kontre. Ima dobru tehniku, dribling. Naravno da nije isto igrati u Dinamu i Slavenu, ali tamo je sa lošijim suigračima skrenuo pažnju ba sebe, kod nas bi trebao biti samo bolji.
  • IceMan
    2k
    Ma Hoxha je dobar u Belupu. Opasan, brz, spreman…

    Naravno da treba vidjet kako će se snaći kod nas, nije isto igrat u Belupu i u Dinamu, puno igrača je dobro igralo u manjim klubovima, pa u većim nije. Ne samo kod nas…

    Al trenutno nemamo baš roster pun kvalitete, pa ipak pozdravljam dolazak njega. Možda baš “klikne” kod nas…
  • rioda
    4.8k
    Ono što se često zaboravlja je da igrači u slabijim ekipama uvijek imaju više prostora jer im protivnici ne igraju bunker kao protiv Dinama. Druga stvar, igrač poput Hoxhe u Belupu ima praktički sve ovlasti, u Dinamu će biti tek jedan mali kotačić ekipe.

    Nisam protiv njegovog dolaska, baš suprotno, samo će mu trebati dobar period prilagodbe na Dinamov nivo.
  • Orc123
    7.8k
    Hoxi daj napred Petka , Baturinu i Kaneka, a iza Miska i to je drugi igrac....ima visinu, ima snagu, ima dribling, ima udarac.....ako eksplodira kod nas imamo buduci veliki transfer....tako sam zagovarao i dolazak Uzunija a ne Kastratija i na kraju se vidjelo koliko je Uzuni bolji igrac. Provjereno znam da smo zeljeli i jednog i drugog ali nismo zeljeli dati toliko novac pa se odlucili za mlađeg i strasno pogrijesili!
  • Captain America
    17.6k
    ako eksplodira kod nas imamo buduci veliki transferOrc123

    Pitanje je što smatraš velikim transferom s obzirom da Hoxha ima 25 godina, a za mjesec dana mlađeg Ivanušeca koji je hrvatski reprezentativac nisi dobio 10 milijuna. Vjv će Hoxha sad biti zamjena Breksiju i njegov transfer nakon eksplozije može doći u ljeto 2025. kad će imati 27 godina.

    Mi za velike novce prodajemo talente, a ne gotove igrače (imamo recentan primjer Oršića). Meni je glupo prodavati nositelja kvalitete za 3, 4 milijuna pa iskrcat iste novce za zamjenu koja se može ne uklopiti u Dinamo.
  • Jurki
    11.7k
    Provjereno znam da smo zeljeli i jednog i drugogOrc123

    Kaj je najzalosnije Uzuni je otisel za manje para nego kaj smo dali za Kastratija. I Uzuni je zabio odlucujuci gol za Ferencvaros i izbacio nas iz Lige prvaka.
  • Infinity
    16.3k
    Toliko price o igracu kojem valjda 90% 'pisaca' jos uvijek nije naucilo ime, ali zato znaju sve o njemu. Danima pratim, neki su ga spomenuli na desetine puta, ali i dalje ne mogu da ubodu tocno ime. Kao da je rijec o Jan Vennegoor of Hesselinku, a ne tipu kojem treba upamtiti redoslijed pet slova.
  • Orc123
    7.8k

    Sigurno nekoliko puta vise nego bi ga mi sad platili.

    O Hoxhi ispisano mozda 3-4 stranice a o Brekalu 30-40.
    Eto nadam se da cemo uskoro potpisati obojicu pa vise nece biti potrebe pisati o njima i nabijati stranice.
  • SAS1987
    14.6k
    I mi i Fiorentina tražimo krilo pa bi bilo gospodski da uzmemo Brekala i ostavimo im Hoxhu :cool:
  • LaznjakProsineckog
    645
    Hoxha je odlično pojačanje za HNL, visok, brz, fizički dominira u HNLu, za Europu definitivno nije, ali za HNL top pojačanje. Ali ja ne bi uzimao obojicu, sta ce nam toliko krila - pa Kaneko je betoniran desno, on 100% je standardni, a lijevo onda Špikić, Menalo, Vidović, Rukavina, juniori, pa previše je to +2 (Hoxha i Brekalo), nepotrebno.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Većina ljudi nije pogledala nijednu utakmicu Belupa osim kad je Belupo igrao sa Dinamom. Da im pokažeš slike igrača Belupa oni ne bi mogli ni prepoznati koji je od njih Hodža i onda dođu i komentiraju je li Hodža igrač za Dinama ili nije. Da gledaju Belupa vidjeli bi da je Hodža tamo strano tijelo i da odskače od drugih igrača Belupa kao Bale u reprezentaciji Walesa. To očito vidi i Jakir ali i drugi ugledni klubovi koji žele Hodžu. Pustite statistiku od 4 gola i 3 asistencije, da se tako gleda nogomet onda bi kod nas Petković, Emreli i Drmić bili podjednaki igrači a svi znamo da je Petko otac nogometa za njih.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Većina ljudi nije pogledala nijednu utakmicu Belupa osim kad je Belupo igrao sa Dinamom. Da im pokažeš slike igrača Belupa oni ne bi mogli ni prepoznati koji je od njih HodžaMaksim Maksimirski

    Prije Rijeka - Dinamo :grin:
  • Orc123
    7.8k

    Kako stvari stoje Vidovica necemo otkupiti, pogotovo ne ko krilo jer to i nije, mali rukavina treba dobru godinu a mozda i dvije da uopce pokaze nesto u seniorskom nogometu i da ne postane Marin, a Menalo nije ni u planu vise, nit je uopce na pripremama.
  • Nevo7
    770
    Hoxha se nije mogao nametnuti Čabraji u Lokomotivi. Konkurencija od Kačavende, Stojkovića, Aliyjua, Goričana je bila prevelika. Na stranu toga kaj je tek došao iz Balkanija u Zagreb pa mu je to možda prevelika stepenica bila ili se nije uklopio, ili jer je godinu prije potrgao ligamente pa nije bio u formi, igri. Sasvim nebitno. On nije ta kvaliteta, nije razina Dinama. Uspio je u Slavenu, ali ako bi morao birati nekog njegovog suigrača, paralelno sa njime je Crnac igrao tamo i bio je dojmljiviji nego on.
    Da je stvarno neka pomama za njime, da je stvarno igrač koji čini razliku na terenu, a takve Dinamo treba, prvi bi u redu za njega bio Osijek i Zekić koji ga je trenirao i koji ga zna.
  • Jurki
    11.7k
    Kako stvari stoje Vidovica necemo otkupitiOrc123

    Vidovica vidjet sad na proljece na desetki dal se isplati otkupiti.. za 3 i pol milje ni slucajno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions