• Common Sense
    796
    Samo ću se kratko nadovezati vezano za Brekala. Nitko njega ne hejta, samo smatram kako se precjenjuju njegove sposobnosti. Velika većina ima očekivanja da će se on prošetati ligom i kako će sama njegova pojava garantirati naslov prvaka i apsolutnu dominaciju. Kao da nam dolazi Ribery iz najboljih dana, ili Haaland recimo.

    Mislim da se svi možemo složiti kako je nama trenutno najkritičnija pozicija lijevog krila i kako tu moramo dovesti pojačanje u odnosu na Špikića kako bi dobili simetriju u igri prema naprijed. Ako je Jakirović procijenio kako je Brekalo taj koji njemu treba, onda super, nadam de da će Brekalo doći i ostvariti dvocifrene brojke u asistencijama i golovima. Ako kojom slučajem ne odjene plavi dres, opet mu želim što bolje igre i rezultate u Serie A ili gdje već bude igrao.
  • IceMan
    2k
    Ali još ni Che Guevara nije službeno predstavljen.

    Na nekoj “Dinamo stranici” na instagramu sam pročitao da je zapelo na lječničkom…
    Il se sprdaju.
  • emilperska
    5.4k
    Mislim da se to vec spomenulo ovdje, ali brka mi se vise sve..
    Pjaca je u bio Brekalu rezerva u Torinu, Pjaca je u losem Empoliju bio rezerva. Taj Pjaca je jedno od boljih HNL krila i takav i da ga mi imamo, bio bi nam starter kad je zdrav.
    Naravno da Brekalo sam za sebe ne garantira naslov. Ali to je najjace pojacanje koje mi unutar ovih gabarita koje imamo mozemo dovest. Na free marketu mi takvog igraca ne mozemo platit, isto kao sto ne mozemo Petka niti smo mogli Oršića. Naravno da se igra na emociju i potencijal EURA i daljnje prodaje..
    Neusporedivo s polomljenim Perisicem koji se s potrganim koljenom s 35 godina vraca doma (navodno).
  • Noel
    6k
    Kad se sjetim da je Soudani plaćen €900k.. prije 9 godina to je bila potpuna druga vrijednost novca nego danas. To samo govori da je danas milja za Kaneka koja će bit pri otkupu sitniš za takvo krilo..
  • emilperska
    5.4k

    Ma to je patka.. Covjek nema nikakvu povijest ozljeda na TMu. Rekao je i Jakir da se cekaju papiri iz Japana..
  • Jurki
    11.7k
    to je osvrtnik objavil da je lijecnicki propal jer mu se "upalila dlaka ispod lijevog pazuha" zajebancija.
    Dobil je par dana lufta da se snađe i to je to. Sutra bi trebalo biti sluzbeno predstavljanje.
  • NORTE
    11.4k
    Što je točno smiješno u citiranom tekstu kolege Sanjinlega? Ajde, prosvijetli me.Mr Anderson
    Smiješno je da "drugi klubovi nisu potpisali neka imena". Koga smo mi to doveli da se možemo bahatit na -7 i lošijim omjerom...
    Što je to naopako što novinari pišu, tablica i naša polusezona sve govore.
  • Facke
    3.6k


    Pa da. Cene su se skroz premenile. Kaj je prije par let bile 900.000 k to su ti sad 3-4 miljuna.
  • sanjinlego
    3k


    Koja imena su drugi potpisali, debelog mrkvu Kleinheislera koji je u Osijeku napravio šta? Igrao jer drugih nisu imali, ili Jurisic koji u Rijeci nije imao mjesto pa ga eto Osijek potpisao. Da nam možda neće Lovrić naštetiti koji više vremena provodi u Admiralu nego na treningu?

    Tebi Brekalo, Ogiwara, Hoxha i Živković nisu pojačanja u odnosu na Mihajličenka, Marina, i ostale.

    Isti ti dnovinari, za koje govorim između svega Ivica Medo, Tomo Ničota, Milan Stjelja i Alen Lesicki gledaju samo da pišu laži, obmane, negative. Eto taj Milan, navijač Dinama a u svojoj smrdljivoj emisiji dovodi goste i prvo pitanje “kako gledaš na lošu situaciju, hoće li oni dole klauni konačno biti prvaci” .. i isti ti znalci su popljuvali sve živo, pa i Kaneka, koji je na kraju POPIŠAO iste te novinare a i nas !!!

    Da ne govorim o teroru u Grčkoj, naslovnim tih dana, vraćanju igrača, i svega ostalog .. optužili 100 ljudi, reda radi da su ubojice, iste te Sportske, Gol Hr, Večernji itd ..

    Gdje je članak da Dinamo u svom rosteru ima: Živković, Perković, Sučić, Mikić, Vidović, Stojković, Kačavenda, i od ljeta akoBogda Čavlina, tu su još i Vrbančić i Čaić (sve mladi igrači koji jesu budućnost). A ne, ovi su igrali finale Lige prvaka pa ih evo danas nema ni na mapi.

    Polako, strpljenja, bilo je udara sa svih strana, postepeno se vraćamo, i ponovno na kraju, slavimo titulu prvaka!!!

    U nastavku, svi na stadion, pa na kraju suditi! Ja ću prvi priznat, pogriješio sam, pa svi ostali.
  • eol12
    588
    Mislim da opet nije tema ekipa s juga, ali daj budite realni, oni su tu gdje jesu samo radi nas, ne radi ludo dobrih transfera i poslova. Sarlija i Uremovic su jedina pojačanja u godinu dana vrijedna spomena, sve ostalo teški prosjek. Ono sto im se priznaje je marketing koji je na dobroj razini, a sve drugo oko kluba, tipa članstvo i 20 tisuća pretplatnika su rezultat neuspjeha, klub koji iza sebe ima Dalmaciju i dobar dio Slavonije jer eto mnogo Hercegovaca i dalmatinaca doselilo u te krajeve, dakle stvarno solidnu bazu navijača i povijest dobrih rezultata nekad davno radi 20 godina groznih rezultata lovi trofej naslova i normalno je da puni stadion. Pogledajte samo kad smo mi 1982 osvojili naslov koliko gledatelja dolazilo na utakmice, ak je to los primjer jer eto druga vremena, vratite se na 2006 godinu nakon 2-3 lošije sezone i nađite negdje il se sjetite neki koji su hodali na stadion kakvu smo posjećenost te dvije sezone imali.
  • nwankwo646
    342
    Josip Brekalo svakim je danom sve bliže povratku u Dinamo. Talijani su uvjereni kako je hrvatski reprezentativac u subotu odigrao zadnje minute za Fiorentinu te se u porazu od Sassuola oprostio od dosadašnje momčadi. Situacija je jasna, Dinamo svim silama želi vratiti svog nekadašnjeg igrača, jednaku želju ima i Brekalo, čeka se još samo - Fiorentina.

    Unmute VideoClose

    Video: 24sata Video
    A u toj je priči još nekoliko problema. Dinamo ne može preuzeti cijelu godišnju plaću (oko 1,8 milijuna eura) igrača, "modri" su spremni prihvatiti 50 posto plaće, uz neku realnu cijenu otkupa ugovora poslije isteka posudbe. U Fiorentini se ne žele tako jeftino riješiti kvalitetnog igrača, posebice jer je trener Vincenzo Italiano u problemima.

    Serie A - Napoli v Fiorentina
    Foto: CIRO DE LUCA/REUTERS
    Dva napadačka aduta "viola", Christian Kouame i M'Bala Nzola, nalaze se na Afričkom kupu nacija, Nico Gonzalez i Ricardo Sottil su ozlijeđeni, pa Italiano nema dovoljno napadačkih opcija. I Fiorentina "češlja" nogometno tržište, Talijanima treba još jedan ofenzivac. A to bi trebao biti 23-godišnji Belgijac Cyril Ngonge iz Verone.

    DRUGI DIO PRIPREMA
    Jakir u Rovinj ide s 35 igrača! Otpala samo trojica juniora, Emrelija sutra čekaju pregledi...
    06.01.2024., stadion Maksimir, Zagreb - Prijateljska utakmica GNK Dinamo - Rogaska. Photo: Luka stanzl/PIXSELL
    Sergej Jakirović u javnost šalje optimistične tonove, trener "modrih" poslije utakmice protiv Rogaške (1-0) je rekao:

    - Radimo na Brekalu i Hoxhi. Bitno je da se mi dogovorimo s igračima, a onda i da se klubovi dogovore između sebe. Vjerujem da ćemo to riješiti, nadam se da je ta priča u završnoj fazi.

    Zagreb: Prijateljska utakmica, GNK Dinamo - Rogaška
    Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
    Brekalo je spreman odreći se ozbiljnog novca kako bi se vratio u Maksimir, naš nogometaš želi uhvatiti pravu formu pa izboriti povjerenje Zlatka Dalića uoči Europskog prvenstva. Dinamo bi ovim transferom riješio goruće pitanje lijevoga krila, a napad Kaneko, Baturina, Brekalo i Petković doista djeluje zastrašujuće.

    OPROŠTAJ OD 'VIOLA'
    Brekalo odigrao zadnje minute za Fiorentinu. Stiže u Dinamo
    Fiorentina's Croatian midfielder Josip Brekalo celebrates after scoring a goal during the Serie A football match between SSC Napoli and Fiorentina at the Diego Armando Maradona Stadium in Naples, southern Italy, on October 08, 2023. Photo: Antonio Balasco/IPA Sport / ipa-/IPA
    Jakirović se nada, iskreno vjeruje kako će se Brekalo "modrima" priključiti već u Rovinju, da će ta priča biti riješena u sljedećih tjedan dana. I da će Dinamo do tada biti jači za Brekala i Hoxhu.
  • Crni86
    3.5k
    znaci zeli se uglavit i otkupna klauzula i radi se na tome. Odlicno. Znaci jucer bespotrebni napadi i histeriziranje.

    Hvala ti.
  • NitkoBitan
    17k
    znaci zeli se uglavit i otkupna klauzula i radi se na tome. Odlicno. Znaci jucer bespotrebni napadi i histeriziranje.Crni86

    Po nekima se radi samo o posudbi, a po nekima i o opciji sa otkupnom klauzulom. Bumo vidli, glavni dio pregovora jos nije ni poceo. Nista jos nije definitivno.
  • Crni86
    3.5k
    jucer je djelovalo kao da je gotovo po komentarima ovdje. Naravno da jos nista nije gotovo, znat cemo detalje dogovora kada se on ostvari, to i je moja poanta. Kako glavni dio pregovora nije jos ni poceo kada se pocela dogovarati svota koja bi bila prihvatljiva fiorentini, Brekalo sve dogovorio sa nama. Koji je onda glavni dio pregovora?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions