• Jurki
    11.7k
    Gledam i citam upise i bome mi nismo zasluzili niti jednog klasnog igraca gledati u Dinamu s obzirom kolika se kolicina hejta prosipa prema Brekalu.
    Mi kakvi jesmo navijaci Dinama.. zasluzili smo gledati Moharramija, Bockaja, Menala, Jurica, Štefulja, Emrelija, Marina i svu onu ostalu plejadu poluigraca na kojima se izvlacio rikverc.
    Sramotno je kolika se kolicina negative upucuje prema Brekalu.
    Oni tam dole bi vuzgali pol Splita da im dojde igrac takve klase, dok mi jedemo govna i seremo po igracu koji nije jos ni potpisal a kamoli odigral 5 utakmica.
    Osjecam jebeno susramlje.
    Josipe, dođi i zacepi lampu hejterima predstavama na zelenom terenu.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ma ne, ovdje pojedinci igraju football manager i onda očekuju isto ovdje, Orša nas je sve demantirao, zašto nebi i Breks, ajmo brekinjo plava vojska te treba
  • Dubbbrava
    446
    Brekalo će bit najbolje hrvatsko pojačanje Dinama nakon Orše u povijesti a hejteri gonna hate
  • sport
    3.3k
    Čitajući ovu temu pitam se jesu li neki koji pišu uopće navijači Dinama.A ako i jesu neka se nastave igrati FM jer stvarni nogometni život nije za njih.
  • Armagedon13
    959
    Danas u tiskanom izdanju SN Mikić o Japancima:
    Ogiwara će biti ugodno iznenađenje,a plavima bi trebao biti zanimljiv i Wakizaka,za kojeg kaže da bio pojačanje,pokriva i ofanzive i defanzivne pozicije u veznom redu
  • blue heart 72
    1.7k
    Ne mogu kaj sve čitam zadnjih dana. Lacika sa statistikom koju je imao u Grčkoj, bi trebao biti kao neko top pojačanje (pogotovo na mjestu gdje ga vidi Karoglan, na lijevom krilu), dok je sa druge strane upitno treba li dovesti Brekala kod nas.
    Da budem iskren, ja nekako još uvijek ne vjerujem unatoč svim ovim natpisima zadnjih dana oko Brekala, da će on završiti kod nas, da mu neće doći neka ponuda koju jednostavno on i Bara "neće moći odbiti". Međutim ako ipak dođe, to će biti apsolutni top transfer, teško da možemo dovesti igrača jače reputacije od njega
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Pričate gluposti ovo s Football Managerom. Pa i tamo bi Brekalo bio pojačanje i to nemoguće jer ne bi došo uopće u Dinamo. Mislim da ljudi jednostavno volje pametovat, plus novinari su baš ove godine uveli veliku nervozu u puk, čemu naša uprava ne pomaže previše...
  • mali M
    5.1k
    Kraj... Uspio pročitati cijelu poslanicu o Brekalu mada je bio izazov na trenutke....
    Ukratko i jedni i drugi previše dramite. Tu se ekipa cijela razdrmala jer tri četri lika na zoni sumnjaju u Brekala. I još govorite u kolektivu "navijači dinama nisu zaslužili..." Zašto? Jer Miro i Pero sa zone ne šmekaju Brekala. Da napravimo anketu 98% ljudi bi bilo da dođe i da bi bio pojačanje. Kolko priče o priči koja zapravo nije priča.. umoriste me
  • Izet Hajrović
    2k
    jučer je Jakirović za medije rekao nešto u smislu da pratimo još igrača (nevezano uz Hoxhu, Brekala i Gazibegovića ako sam dobro shvatio) tako da je moguće da dovedemo još nekoga, ali mislim da će to ovisiti o odlascima. SN pišu da postoji interes za Ljubičića i Bulata, a ne bih se čudio da ode jedan od njih dvojice. Uglavnom, bit će zanimljivo do kraja prijelaznog roka.
  • nwankwo646
    342
    Nećemo dovesti dobrog desnog beka jer ne možemo prodati lošeg kojeg imamo :lol: :lol:
  • Noel
    6k

    Moharrami nije svjetska klasa ali za HNL je Cafu.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Moharrami me puno puta naživcirao, al kad vidim facu ovog gazibegovića... moha, ostani!

    :lol:
  • Orc123
    7.8k
    Ma ljudi pricaju bedastoce...Moha nije ekstra bek ali definitivno dobar zamjenski bek...nama je veci problem pad forme Riste a ne Moha. Ako cemo dovoditi to mora biti bek za buducnost, a Mohu ne pustati ispod 1mil eura jer to vrijedi sigurno. Imao je on puno odlicnih utakmica, imao je uzasnih ali definitivno decko je opravdao dovođenje i jos k tome dosao besplatno. Definitivno nije promasaj....
  • OsamŠest
    3.3k
    Manje strepim od protivničke situacije 1 na 1 s našim golmanom, nego kad Moharrami upadne u pressing zamku. Najgore je što se sam dovede u tu situaciji, po nekoliko puta na utakmici. Nije on baš bistar. To donošenje odluka ga sprječava da igra nogomet na nešto većoj razini od Dinamove.

    Gazibegović.. za mene, ništa posebno i ne vidim u njemu ono što većina vidi.

    Ja bi se okrenuo nekim potpuno drugim opcijama..
  • Mlađi referent
    12.3k
    nama je veci problem pad forme Riste a ne Moha.Orc123

    Ristovski kaj radi privatne situacije, kaj radi stalne rošade s pozicijama i fizičkim padom je doživio najveće nazadovanje od cijele naše ekipe. Za nadat se da će vratit staru razinu.

    Tu bi još dodao Baturinu uz njega kao najvećeg dužnika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions