• emilperska
    5.4k
    Brekalo je za HNL ono sto je ROCKETMAN u GTA San Andreasu..
  • Nogo
    3.6k
    Isto kao i većina gledam i ne vjerujem šta se piše za Brekala.
    Mi takvog tipa igrača iz lige petice ne možemo dovesti i mislim da će nam Breki biti istant pojačanje.

    S druge strane treba dobro, dobro razmisliti o kupnji Vidovića. Ako se pokaže do ljeta onda probati smanjiti zahtjev na 2m jer on po meni više od toga trenutno ne vrijedi.

    Bojim se da su sve posudbe u igri trenutno jer bi trebalo dosta novaca otići na Kačavendu, Vidovića i Kaneka na ljeto.

    Bilo bi idealno kada bi mogli prodati Šutala, Mohu i Emrelija a Menala, Marina, Drmića poslati dalje na posudbu/raskid...

    Ovaj Wakizaka izgleda jako dobro ali dok se neki vezni ne proda čisto sumnjam da bi se išlo po njega.
  • NORTE
    11.4k
    jer bi trebalo dosta novaca otići na KačavenduNogo
    Po kojem to kriteriju?
    Taj igrač trenutno nema gotovo nikakvu vrijednost (nemojte doslovno shvatit).
    Ozljeda, operacija, dugi izostanak, a nije da je prije toga žario i palio Hnl travnjacima.
  • Krizy
    43.2k
    Pa kažete da Vlatka ne voli klub, a prodaje dva ozlijeđena igrača kako bi se mogli pojačati :cool:
  • superhik
    11k
    to znači da smo na nuli pošto smo prošli prijelazni rok kupili dva ozlijeđena igrača :smile:
  • din
    442
    Jel se zna kad bi se Stojkovic i Kacavenda mogli vratiti? Stojkovic bi po meni bio odlično pojačanje..
  • Keyser Soze
    10k
    Ljetne pripreme.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    S druge strane treba dobro, dobro razmisliti o kupnji Vidovića. Ako se pokaže do ljeta onda probati smanjiti zahtjev na 2m jer on po meni više od toga trenutno ne vrijedi.Nogo

    Meni bi vidović bio obavezna kupnja.
    Dečko je poprilično učikovit, jako mlad, ima talenta i samo ga treba izbrusiti.

    Mislim da ga samo neka ozbiljna ozljeda može spriječiti u tome da bude jako koristan igrač za dinamo i da se poslije na njemu zaradi neka lova. Možda neće doći na razinu (šta ja znam) ivanušeca... ali ni nešto lošija razina je prihvatljiva i nije smak svijeta za dinamo.
  • wolfgang14
    1.4k
    JOSIP BREKALO pred potpisom je za Dinamo, javlja firentinski medij La Nazione. Na Maksimiru se nadaju da će im povremeni hrvatski reprezentativac, 25-godišnji krilni napadač, biti veliko pojačanje u borbi za naslov prvaka.

    La Nazione piše i da je Fiorentina pronašla novog krilnog napadača, zbog čega će lakše pustiti Brekala da ode. Radi se o 23-godišnjem Belgijcu Cyrilu Ngongeu iz Verone, s kojom su čelnici Fiorentine trenutno u pregovorima.

    Brekalo bi u Dinamo trebao doći na posudbu do kraja sezone, a navodno je spreman odreći se i dijela plaće kako bi se taj posao realizirao. Nada se kako bi se preko Dinama mogao nametnuti Zlatku Daliću i zaraditi poziv za Europsko prvenstvo.

    Izvor (Index)
  • Nino Bule
    13.4k
    Meni bi vidović bio obavezna kupnja.db-izbjeglica

    Po meni svakako razgovarat s bayernom i pokusat ga otkupit, ali 3.2 mil eura koji bi trebali platit je puno, ispregovarat to na nekih 1.5-2 mil eura i to je isplativ rizik
  • Brusa
    1.5k
    meni se isto Vidović sviđa, ali mi se 3,5 mil čini previše
  • Georg Koch
    4.5k
    Sve 5.
    Ali ako osim posudbe ne bude opcija otkupa na kraju sezone, treba im svima glavu otkinit.
  • Armagedon13
    959

    Danas kažu Stojković u ožujku,a Kačavenda u svibnju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions