• Jurki
    11.7k
    Još jednom, postoji li neko logično objašnjenje zašto nema novaca?Keyser Soze

    Odakle to da nemamo novaca?
    Zadnje financ. izvjesce je pokazalo da smo milju eura u plusu (za 2022.)
    Jebemu mater svi govore kak nemamo za struju i biber.. a brojke nitko nije pokazal.
  • Common Sense
    796
    Već sam napisao da love u klubu nema zbog sada već kontinuiranog lošeg upravljanja, to već i vrapci znaju. Nešto love što je predviđeno za potrošiti u ovome roku, potrošit će se na lijevo krilo. Financijska situacija u klubu je katastrofalna i za sada se o tome priča samo među zaposlenicima. Zaposlenici nakon dugog niza godina (a ima ih oko 190) počinju strahovati za svoje plaće, radna mjesta i što će biti s klubom iduće sezone-dvije.
  • Keyser Soze
    10k
    Prošlo ljeto se dalo 7-8 milijuna na pojačanja (Ljubo, Boško, Drmić), samo godinu dana kasnije mi dovodimo igrače na posudbe i cjenkamo se.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nakon nepotpunog ljetnog roka 2022., najgoreg roka u povijesti kluba zima 2023., i drugog najgoreg roka u povijesti kluba ljeto 2023., puno je racionalnije vjerovat da nećemo dovesti nikog konkretno i da se pad kluba nastavlja nego bit delulu i očekivat da će se sad odjednom dat gas i krenuti rješavat kapitalci u kratkom roku.
  • hardek
    2.8k
    Nema se love a kupuje se Brodić za pola milje eura 4 mjeseca prije nego ga se moglo potpisat za 0 eura. Istog tog Brodića sada razmatramo poslati na posudbu do kraja sezone nazad u Varaždin.

    Sada se ciganimo za istih tih pola milje eura (ajmo rec da će se Brekalo prodati na ljeto za cca 5 milja eura ×10%=500 000) na poziciji gdje nam je ključno dovesti pojačanje da bi ako bog da osvojili prvenstvo. Alan-fordovski nema šta
  • deda
    32.6k
    Igra se nogomet i u drugoj ligi ne znam što drugo reći. Ali ne sa 190 zaposlenika.
  • Ban
    698
    Ja mislim da je Brodić plaćen da ga se osigura kao nasljednika Petkovića sljedeće ljeto. Ne kažem da se slažem s tim, ali moj je dojam da tako to vide u klubu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zavladala histerija odjednom ovdje.., ako treba cekat Brekala jos tjedan ili dva neka cekamo, bitno da se izrealizira kako god.

    puno je racionalnije vjerovat da nećemo dovesti nikog konkretnoMlađi referent

    Ovisi sta se misli pod konkretno, Ogiwara je tu, na Brekalu se radi, i ovi vec neki ranije dogovoreni transferi isto su tu. Znaci ostaje nam eventualno taj bek ako Moha odlazi (?) a vremena ima jos.
  • Droljo
    8k
    Ja mislim da je Brodić plaćen da ga se osigura kao nasljednika Petkovića sljedeće ljetoBan

    Pa to se ne radi tak! Popriča se sa igračem i managerom te se dogovori da ne produžuje s varteksom i sljedi potpis ugovora u prvom mjesecu (sada) da dođe đaba u ljeto.
  • Ban
    698
    Može u međuvremenu uskočiti neka treća opcija.
  • Droljo
    8k
    Zato se dogovoriš. A gdje brodić može dobit više ili da je bolji klub od dinama? Pre malo koristimo veličinu kluba i šta dinamo znači igračima iz hnl-a. Kad se spomene igrač belupa u kontekstu dinama, taj igrač ima otići u upravu i vršit pritisak da se dogovore kak god. I nama su vršili pritisak igrači kod odlazaka
  • Ban
    698
    Nikad ne znaš. Čovjek dijeli mjesto najboljeg strijelca, a koliko je dugo bio ozlijeđen?
  • din
    447
    Po meni je Brodić odličan izbor za HNL uz Petka, za više ćemo vidjeti kako će se uklopiti.. u VŽ se nazabijao, moglo bi to biti dobro ako će mu se kreirati šanse..
  • Georg Koch
    4.5k
    Mi smo realno u zescem k. Od upravljanja, do ocito financija pa i transfera. Da im je cilj to rijesiti vec davno bi imali SD-a, ovako sve se svodi na to ako uspije-uspije.
  • Olmic
    3.6k
    Cudno da nitko nije od novinara kontaktirao Baru, on je inace dosta otvoren po pitanju komentiranja glasina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions