• NORTE
    11.4k
    "modri" traže 10 posto od idućeg transfera i preuzimanje 50 posto njegove plaće, što su uvjeti s kojima se Talijani ne slažu.

    No izvjesno je da će, ako uopće dođe, stići u veljači, nakon što Dinamo odigra nekoliko utakmica i vjerojatno prekasno za Europu.
    Nogo
    10%... umjesto da ga dovedu odmah grobari miniraju transfer.

    6.1. se već zna da neće doći do kraja mjeseca, sve je jasno.
  • Time
    855
    Mozda je kurcevito i glupo od mene,ali ja bih dao ultimatum fiorentini do ponedjeljka tj pocetka priprema u Rovinju,isto i Slavenu i svim drugim opcijama ako ih ima.Spremiti momcad tu koju budemo imali i u boj sa tim momcima.Amen.
  • Ban
    698
    Strašno je koliko je naša blagajna prazna. Mi za kruh nemamo, žicamo postotke od igrača koje dovodimo na posudbu.

    To nam ujedno govori i da bi Brekalo vjerojatno bio samo flaster do kraja ove sezone, a za sljedeću bi nam ostao Hoxha.
  • Nino Bule
    13.6k
    Ocito nemamo za germe
  • Ban
    698
    Vjerojatno i Hoxhu želimo na posudbu pa da ga otkupimo sljedeće zime, zato se toliko i odugovlači.
  • Keyser Soze
    10k
    Još jednom, postoji li neko logično objašnjenje zašto nema novaca? Mislim da se pre lako to shvaća ovdje.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pa imamo naše ljude gore sad, netko nam valjda može objasnit koji je ovo krasni k?
  • Krizy
    43.2k
    Fiorentina who are also looking for a defender and a full-back."plavac173


    Moha za Brekala :eyes:
  • plavac173
    2.6k
    Sta bi bilo da nismo prodali Sutala, Ivanuseca, Livakovica, dobili postotak od Gvardiolovog transfera 13m, od Kovacicevog transfera, Brozovica, ne znam da li sam nekog zaboravio.
    Novaca ima samo ocito za neke druge svrhe
  • scooniepenn
    3.3k
    Ova je tema na najboljem putu da nadmasi ljetnu histeriju. Tu se i prije godisnjeg izvjestaja zna da nemamo za kruh i sol, Brekalo ne dolazi, necemo dovesti pojacanja. Dio forumasa ovdje je stvarno dosegao ozbiljne razine paranoje. Majko mila i draga. Dajte se ljudi saberite.
  • Keyser Soze
    10k
    Iz kluba nam nisu dali razloga da mislimo drugačije.
  • Jurki
    11.7k
    Kako doznaju 24sata, "modri" traže 10 posto od idućeg transfera i preuzimanje 50 posto njegove plaćeNogo

    Kaj reci...24 sata..najvece smece od novina s kojim si ni v najvecem trnju nebi rit obrisal.
    I na to se mi lovimo.. Gospode Svevišnji Bože smiluj nam se.
  • CastAway1986
    1.4k
    Očito su u klubu uvjereni da bi Brekalo odigrao jako dobru polusezonu tako da bi na ljeto Fiorentina imala dosta kupaca za njeg pa i naši nešto žele zaraditi zato traže tih 10% .. Ja sam uvjeren da će se na kraju uspjeti nekako dogovoriti..
  • Ban
    698
    Ova je tema na najboljem putu da nadmasi ljetnu histeriju. Tu se i prije godisnjeg izvjestaja zna da nemamo za kruh i sol, Brekalo ne dolazi, necemo dovesti pojacanja. Dio forumasa ovdje je stvarno dosegao ozbiljne razine paranoje. Majko mila i draga. Dajte se ljudi saberite.scooniepenn

    Oprosti, ali kad tražiš postotak od igrača kojeg želiš dovesti na polusezonsku posudbu, gomilaš igrače na posudbama u nadi da ćeš ih možda otkupiti kroz godinu dana i cjenkaš se kao *da ne kažem što* oko svakog transfera onda novaca gotovo sigurno nema.

    Kada se to stavi u kontekst masovne ljetne rasprodaje najboljega što imamo u izlogu, mislim da preostaje jako malo prostora za nekakav retorički manevar i kuliranje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions