• Mali Zeus
    12.7k
    Hvala Daliću koji je pogurao transfer Brekala u Dinamo.sanjinlego

    ?
  • plavac173
    2.6k
    Pa ono Livakovic je jednostavno morao otici u jacu ligu za svoje godine, jer ima neosporivu klasu a steta bi bilo da se ne pokaze u "vecem" svijetu.
    A Brekalu je jedini nacin da ode na Euro odlazak u Dinamo. Ali bas bas jedini klub koji ga moze odvest na Euro, ne bude li Dinamo opet ce bit neke posudbe Bologne Torina i tako to di nece opet 3 gola dat.
    A ovako sa svojim iskustvom ce definitivno raditi razliku u hnlu.
  • eol12
    600
    Ne znam jel netko već napisao, al piše germanijak da je Ogiwara prošao ljecnicki i da se priključuje ekipi u ponedeljak kad se kreće na pripreme u Rovinj jer je dobio par dana slobodno jer je igrao tekmu 22.12.
    Okej, sve 5, al ak je prošao ljecnicki i potpisao, onda se to objavi službeno.
  • plavac173
    2.6k
    Fiorentina pronasla novo krilo!

  • veselko tenžera
    2.1k
    Nostalgičan sam za vremenima kad nisam imao mogućnost znati gdje je tko trenirao ujutro, a gdje poslijepodne i je li neki talijanski klub kupio krilo ili nije. Sad kad imam ne mogu ne pratiti.
    Teško se boriti protiv sebe.
  • Orc123
    7.9k

    Ne zelim ga u Dinamu ni besplatno, taman da igra za 1 euro! Nema sanse da bi mu mi dali placu koju on zeli a to je blizu 1m eura....alibi igrac na zalasku karijere!
  • Facke
    3.6k


    Definitivne jeden transfer Barisica nema nikakvuga smisla. Bil bi teski promasaj. Jake slab levi bek prema napred. Muda nema , koci igru. To koj tu i tam zabi v skotske ok. Pogotove kad Rangersi igraju europu covek je igrac manje.
  • Izet Hajrović
    2k
    9 asistencija u ligi prošle sezone je preslab ofenzivan učinak za beka? Uz to još i čvrst defanzivno, slično kao Ristovski, ako ne i bolji znajući kakav se nogomet igra u Škotskoj. Prema naprijed dovoljno govori činjenica da je prošle sezone imao 9 asistencija u ligi, a Ristovski 2. Ako postoji mogućnost da raskine ugovor i dođe besplatno ili uz neku sitnu odštetu, ja bih ga doveo. Do sad nismo imali pravog lijevog beka, a neće nam biti na odmet da imamo 2 prava lijeva beka, možda će Ogiwari trebati vremena za prilagodbu. Barišić je u sličnoj situaciji kao i Brekalo, treba doći u sredinu gdje će biti "primjetniji" Daliću ako želi na Euro. Ako pristane na pristojnu plaću, definitivno bih ga doveo.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Dovest Barišića i onda Petko može uživati u pogledu s 25 metara kako 5-6 igrača upućuje vrhunske centaršuteve u 16m :smile:
    Barišić je za mene nešto stariji Bulat. 1 Bogom dana vještina, sve ostalo ispod prosjeka. Brzina i pozicioniranje teška truba. Barišić je borben i agresivan, to se mora priznati.
    Statistika u Škotskoj mi ne znači puno zato sto mu tamo kontekst savršeno odgovara. Rangersi imaju posjed svaku utakmicu 75%, on roka centaršuteve i skoro se i ne vraća na svoju polovicu. Mi imamo posjed, ali ne igramo skok igru i bekovi nam moraju biti dobri u kombinatorici što on nije.
  • Common Sense
    796
    Barišić u Glasgowu ima plaću 950k eura + bonusi.
  • emilperska
    5.5k
    Za ozbiljne stvari u Europi moramo imati duplirane sve pozicije. Ako je izvedivo, zasto ne..
    Makar cini se kao patka..
  • Facke
    3.6k


    Si ga pratil? Igra ko u repke i u Rangersima. Nikak. Ofenzivni ucinak mu je slab. Pogledaj si protiv kojih ekipa je on uspel asisterati. Nema kombinatorike , nema brzine nema nis. Po mene nije za beka v Dinamu. Same kad se setim njeguva nabacivanja pogotove u repke :roll:
    A u obrane ceste bude truba.
  • Izet Hajrović
    2k
    ja njega uopće ne gledam kroz prizmu reprezentacije, u reprezentaciji i Sosa izgleda kao amater, a znamo o kakvom je igraču riječ. Nemoguće je da igrač koji je jedno vrijeme bio u strašnoj formi u Stuttgartu, da tako igra u reprezentaciji u tadašnje vrijeme. U reprezentaciji nemamo nikakve automatizme, sve se svodi na individualnu kvalitetu i vjerujem da većina ovdje na forumu nema neko mišljenje o Daliću. Stoga, smatram irelevantnim gledati Barišića kroz prizmu reprezentacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions