• DrawTube
    5k
    smuči mi se kad vidim ovaj odvratni portal
  • veselko tenžera
    2.2k
    Fora mi je da se HNL nalazi u kategoriji u čijem opisu stoji "Nogometne teme koje nemaju direktne veze sa Dinamom." Da budem iskren, zbog ovoga sam temu HNL tražio neko vrijeme po Zoni :smile:
  • marcio amoroso
    36.9k

    Najlakše ti je ući preko tri točke u gornjem desnom kutu i klikom na all discussions. Tu vidiš sve aktivne teme.

    A ako nešto tražiš jednostavno klikom na tri linije u lijevom gornjem kutu ideš na search.
  • Mihaljević
    10k
    Opet nisu pustili Puktaša u repku Amerike, jadan potez da jadniji ne može bit.
  • Neki tip
    21.3k
    Kako ono ide...

    "Ma ako nije u prvih 11, onda samo gubi vrijeme tamo, a nama je potreban u borbi za naslov."
  • BBB Sibenik
    4.4k
    "Ma ako nije u prvih 11, onda samo gubi vrijeme tamo, a nama je potreban u borbi za naslov."Neki tip

    A paralelno ga misle prodat za 15M, ne mozes ovce i novce. Vidi se da su cobani!
  • xavier
    12.1k
    Opet nisu pustili Puktaša u repku Amerike, jadan potez da jadniji ne može bit.Mihaljević

    Da mi je po novčić za svaki put kad se ovdje kao sasvim legitiman potez zazivalo odbijanje puštanja dinamovih igrača u HRVATSKU reprezentaciju :chin: :sweat:
  • Jaro
    7.5k
    A jbt, "zimski kamp" i neFIFA termin.
    Zbog toga izbornik Berhalter na raspolaganju neće imati niti jednog Amerikanca koji igra u Europi

    Realno, bili bi totalni debili da ga puste na ovakvu glupost za vrijeme klupskih priprema...
  • NORTE
    11.7k
    Kažu iz NH da je zasad 500k eura od članarina došlo Hajduku, nije li to novac NH koji oni koriste za otkup dionica?
  • Georg Koch
    4.6k
    i ja sam to pomislio, cak sam poso guglat pa odusto na kraju :sweat:
  • Neki tip
    21.3k


    Ne bih rekao da si ubrao kaj sam htio reći..

    Kolega @xavier je to izravno napisao. ;)

    Pililo se i pililo o Orši, a kasnije i drugima, da je bolje da ne ide, da kaj ga zove uopće ak ne igra, da nek se ne odazove (xy, ne samo Orša, bio je i Baturina poslije), da treba nama...

    Pa samo velim da nema mjesta tolikom zgražanju. :)

    Da se razumijemo, meni je nepuštanje u repku ili pozivanje na neodazivanje/nepuštanje - svetogrđe, ali jebiga meni su reprezentacije (meni moja, drugima njihove) također svetinja.
  • xavier
    12.1k
    Da se razumijemo, meni je nepuštanje u repku ili pozivanje na neodazivanje/nepuštanje - svetogrđe, ali jebiga meni su reprezentacije (meni moja, drugima njihove) također svetinja.Neki tip

    Dodat ću samo da kad se pisalo o Oršiću i Baturini, radilo se o službenim terminima gdje nemaš što "ne pustiti" igrača.

    Za razliku od toga, ovdje se radi o neslužbenom terminu i niti jedan reprezentativac SAD-a koji igra u Europi neće ići na to okupljanje.
  • Purger
    360
    Vidim da se hajduk interesira za neke talentirane tinejdžere, čini se da ipak Jakobušić misli i na budućnost kluba a ne samo iduće 2-3 sezone
  • The Undertaker
    5.5k
    Nije. Novac od članarina NH direktno proslijedi klubu (ili se uplaćuje direktno na klupski račun). Taj novac se računovodstveno vodi kao pozajmica NH klubu. Za tu uslugu vođenja članstva klub plaća NH godišnju naknadu u iznosu do max. 25% iznosa članarina. Obično je manje. Prema ugovoru NH i Hajduka, NH ne može tražiti povrat tog novca već će se on iskoristiti za povećenje udjela NH kod eventualne dokapitalizacije kluba u budućnosti.
    Novac za kupnju dionica NH prikuplja iz drugih izvora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.