• NORTE
    11.4k
    Ušao sam na zonu sinoć taman pred spavanje pa sam sanjao da je Majki otvorio temu za vjenčanja.
  • Majki2111
    3.1k
    Kad si već to spomenuo, kada radiš na recepciji tamo dobiješ malo drugu perspektivu na to. Sve je meni jasno da je vjenčanje nekome najveći dan u životu. Al poslodavcu je to jedan papir u registru. Istu analogiju mogu povući s vezama. Jedan odnos od mnogo njih. Koji nastaju i prekidaju se.

    Ne kažem da mi je to promijenilo nešto. I ja bih se volio oženit jednog dana.
  • Noel
    6k

    Ako ćeš gledat hrvatsku ligu onda i infrastrukturu pa sve ostalo kaj ide uz to onda nam je nogomet blaga katastrofa ko i medicina. Izuzev Repke i Dinama. Tako bi i rekao da ima izuzetka i specijalista u našoj medicini koji zaslužuju divljenje. Ali sami zdravstveni sustav je tragikomedija.
  • Captain America
    17.6k
    Ali sami zdravstveni sustav je tragikomedija.Noel

    Ovo vrijedi za gotovo svaki zdravstveni sustav. Po Healthcare Indexu je kanadski zdravstveni sustav 4. po kvaliteti u 2023. Pouzdano znam da će im do 2028. nedostajati 45000 doktora, od toga 72% obiteljskih i jako teško daju licence stranim radnicima. Tu je i iskustvo Indexovog novinara sa švedskim zdravstvom koje ima slične probleme kao i hrvatsko s listama čekanja i odlaskom djelatnika u inozemstvo.

    Zdravstveni sustav u cijelom svijetu (osim SADa) je tu zbog pacijenata umjesto ostvarivanja profita i naravno da to nosi određene probleme. Ko želi i može si priuštiti liječenje u privatnoj skrbi će to i učiniti.
  • Neki tip
    21.3k
    Nešto drugo tebe pokreće... Ne znatiželja... :roll:Droljo

    Kak si me proaktal. :eyes: :lol:

    Pokreće me moja zlobna trolerska duša i mržnja prema civiliziranim raspravama kakvima si ti spiritus movens. :heart:
  • Droljo
    8k
    kakvima si ti spiritus movensNeki tip

    Eto vidiš. Nije tak teško dok se samo malo potrudiš :razz:
  • Neki tip
    21.3k
    E moj Droljo, pa ti pol runde nemreš izdurat. :worry:
  • Droljo
    8k
    Kak ne, pa nastavio sam s pol snage :kiss:
  • Eduardo
    20k
    Kako volim vaše javne izljeve ljubavi :heart:
  • Neki tip
    21.3k


    Odgovaram ti tu da se tam može nastaviti nagađati u miru.

    Slažem se da treba čitati i ono s čime se ne slažeš, dapače, zdravo je, pametno i razvojno propitivati vlastita mišljenja tuđima, no čitanje sportskih novinara koji ti idu na živce baš i ne spadaju u tu kategoriju.

    Čitatelj razvijenog kritičkog mišljenja, pogotovo ako zna nešto o autoru napisanog, može dosta uspješno razlučivati istinu od spina ili gole laži, i opet nešto naučiti iz toga. :up:
  • Neki tip
    21.3k
    Kako volim vaše javne izljeve ljubavi :heart:Eduardo

    A izgleda da je pukla između Drolje i @xaviera pa sam Drolji, u skladu s nadimkom, poslužio kao svojevrsni rebound. :hearts:

    Sviđa mi se njegova samouvjerenost, to valja respektirati, vrlo je slična onoj mog omiljenog forumaša.
  • Droljo
    8k
    izgleda da je pukla između Drolje i xavieraNeki tip



    Ti si mi bolji...
  • kibic
    1.1k
    Slažemo se.
  • xavier
    12k
    Ti si mi bolji...Droljo

    Koliko smo poruka ovdje poslali i onda ti tako :cry:
  • kibic
    1.1k
    Sviđa mi se ful naslovna fotka foruma sa starim članskim iskaznicama. Bilo bi jako fora da klub uvede neke retro članske po uzoru na stare. Članska knjižica sa štambiljima bi bila jako fora za imat, da si može član sam vodit neku evidenciju mimo elektroničke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.