• Mihaljević
    9.8k
    Dogovorili smo 1 euro njegove plaćeblackbully

    Ovo je teški respect , bez obzira što je Tovar.
  • Nousername
    664
    Ja iskreno tesko vjerujem u taj 1 euro.Vrlo vjerovatno mu na ugovoru i pise tolika placa ali ce mu ljudi u i oko Hajduka davati “donacije” nakon svake tekme
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ne razumijem poantu dovođenja igrača koji za par dana puni 36 godina i nije nigdje igrao praktički godinu dana. Eventualno neka brija kao što su imali sa subašićem, navijanje s klupe i mahanje ručnikom.

    s tim da mi ovaj baš ne djeluje kao lik spreman za to...
  • Klenx
    5.6k
    Ima 1 euro kao što se prošli put odrekao velike love i igra za “kikiriki”.

    Možda na papiru da, u atvarnosti dobije sigurno dobru šušku ispod stola.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne razumijem poantu dovođenja igrača koji za par dana puni 36 godina i nije nigdje igrao praktički godinu dana. Eventualno neka brija kao što su imali sa subašićem, navijanje s klupe i mahanje ručnikom.db-izbjeglica

    Treba takav igrac svakoj ekipi, s nekim iskustvom, a s klupe moze uci i posluzit
  • xavier
    12k
    Ako je stvarno takav ugovor, onda Hajduk nema što izgubiti...osim kemiju u momčadi jer nije ni zadnji put problem bio novac.

    Ako se radi o PR-u, dobar je posao. S jedne strane peglaš njegov imidž jer "vraća se besplatno pomoći klubu da osvoji naslov" (nakon što zadnji put baš nije završilo kako treba). S druge strane, ako ne bude funkcioniralo, klub uvijek može reći "probali smo, nije nas ništa koštalo".
  • dmil
    299


    a predsjednik Lukša pod istragom DORHa za varanje na isplati plaća, ne sumnjam da će u ovom slučaju biti sve uredno i po zakonu.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Treba takav igrac svakoj ekipi, s nekim iskustvom, a s klupe moze uci i posluzitBornaPŽ1986

    idemo mi onda vratiti mandžukića :lol:
  • xavier
    12k
    idemo mi onda vratiti mandžukića :lol:db-izbjeglica

    Ma kakav Mandžukić. Vratiti Šokotu samo da ga uvedemo u 90. minuti zadnjeg ovosezonskog derbija na Poljudu pri rezultatu 0:3 kako bi podigao dres i pokazao svoju poznatu majicu :cool:
  • plavac173
    2.6k
    Rijec respect u Kalinicevom rijecniku ne postoji.
    Rijetko gadan lik, nemjerljivo je gori od livaje i mrzitelj svega sta nije hajducko, pogotovo dinama.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Gledam malo sad raspored za drugi dio sezone i odmah me u oci bode ova utakmica sa tovarima na poljudu 30.3. koja ce se gotovo sigurno odgoditi jer je dan kasnije Uskrs.
  • Majki2111
    3.1k
    Razmišljam si. Njima treba krilo, probojno jedno. Pogotovo sada kada Diallo igra. Ne znam može li im to Lacika dati. On je duel igrač, dribler na malim prostorima i šuter. Možda ako Ođiđa odlazi...

    Kalinić ok, možda za širinu. Zadnjih pola sata umjesto Livaje. Kaj onda s Trajkovskim??

    Par nelogičnih njihovih poteza po meni. Možda sam u krivu. :brow:
  • plavac173
    2.6k
    Nece, uvijek su se igrale utakmice tad nazalost.
  • plavac173
    2.6k
    Kalinic ce u ovoj polusezoni provest sve ukupno 15 minuta na terenu, tu je cisto zbog zelje da osvoji titulu i da "pomogne" svlacionici tipa Danijel Subasic, samo ovo je Nikola Kalinic pa tu nastaje mali "problem"
  • Brusa
    1.5k
    mislim da je njemu obećana neka minutaža, jer se inače ne bi ni vraćao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.