• bongo
    842
    Dobro jutro radni narode!
  • mali M
    5.1k
    Dobro jutro svima, osim onima koji su na GO još ovaj tjedan.Matus

    Kakav mučki provokator hjooooo :lol:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Malo da se i nasmijemo :rofl:
    https://www.jutarnji.hr/scena/domace-zvijezde/lijecnica-petra-otkrila-tko-je-muskarac-njenih-snova-mora-biti-tri-puta-jaci-od-mene-nepopularno-ali-15411071

    Doktorica koja trazi muza, menadzera i izgleda tjelohranitelja uz ozbiljnu dozu zbuke ima kao i neke pratitelje..
  • Rex Ramae
    2.8k
    Svaka joj čast ako misli da će moći/može birati.
  • Neki tip
    21.3k
    Emancipacija je uz puno dobrih stvari donijela ovakvim primjercima i ponešto teže ostvarenje snova. :eyes:

    Naime, dobre ekonomske i društvene pozicije odavno već nisu rezervirane samo za muškarce i to je naravno dobro, no istovremeno je, logična posljedica, manji broj muškaraca na toliko izraženim pozicijama moći da bi ovakvim "ambicioznim" ženama bili "barem 3x jači u svemu".

    A konkurencija joj nikad veća. Budući da slutim kako ima nerealnu sliku sebe i vidi se natprosječno poželjnom (podržavam samopouzdanje, ali su mi iluzije smiješne) mislim da joj prije slijedi usamljenost i tješenje same sebe "životnim istinama" kako je "sretna i sama" i kako se "konačno posvetila sebi".

    Naravno, moje nabadanje je vrlo površno, ali sama je izabrala javni oglas kakvog muškarca traži, ima na to pravo, pa eto i mi na forumsko sprdanje. :smirk: :smile:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Slika iz naslovnice iz nekog kuta i onda dolje sa ceste su kao one slike prije/poslije kad stave dvije razlicite osobe :lol:
  • Bernard
    521
    Ta doktorica bila ljetos kod nas u Brestju na zamjeni.
    Ušao u ordinaciju, sasro se, djevojka je plastika.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Sudjelovanje u nekakvoj debilani poput "braka na prvu" je vrlo vjerojatno eliminira iz mogućeg odabira dobrog dijela normalnih i realnih muškarca.

    Nadrkane žene ili muškarci koji misle da su netko i nešto jer su završili fakultet su poprilično iritantni... neš ti pameti! Takva stvar je nešto značila do prije 30 godina, danas velika količina ljudi ima završen nekakav stupanj visokog obrazovanja. Doslovno samo trebaš pratiti utabanu stazu. Toliko uobičajeno da dobar zanat na tržištu rada vrijedi čak i više.
  • Noel
    6k
    Blago nama kad će nas takvi liječiti. Danas se medicina u HR fakat srozala na najniže moguće grane. A opet ništa čudno , poznanik je imao nedavno neobične i zabrinjavajuće simptome iako je već u penzionerskim godinama. Išao je na više različitih mišljenja , 4 mišljenja svaki mu je rekao drukčiju dijagnozu i svoje mišljenje. Na kraju svega nalazi su pokazali nešto peto. Tolko o tome.
  • Mrvica
    3.9k
    ''Muž mora jest go**a svakodnevno, a ja ću biti princeza''.
    Svaka čast svakome ali ovu bi zaobišao u najširem mogućem luku. :rofl:
  • Noel
    6k

    Kak veli ona stara najpoznatija narodna:
    "BLAGO KUĆI KOJU ZAOBIĐE"!
  • Captain America
    17.7k
    Danas se medicina u HR fakat srozala na najniže moguće grane.Noel

    Ne bi baš reko kad vidiš kakve stvari se rade. Na debila možeš naletit i ako završi na Harvardu, a ne na hrvatskim medicinskim fakultetima.

    Išao je na više različitih mišljenja , 4 mišljenja svaki mu je rekao drukčiju dijagnozu i svoje mišljenje. Na kraju svega nalazi su pokazali nešto peto.Noel

    Ne znam samo kako je netko mogao postaviti dijagnozu bez nalaza.
  • Noel
    6k

    O tome ti i govorim. Kod nas je medicina sve samo ne kaj bi trebala bit. U prilog ide i mlada gospodična..
  • Plavi-9
    569
    Kad se produljuje trajanje vozačke dozvole koja istječe npr. 20.1. te ako ja predam zahtjev danas da li nova vrijedi od danas ili od 20. ? Po nekoj logici trebala bi vrijediti od dana predaje zahtjeva ali nisam siguran pošto mi prvi put istječe vozačka.
  • Neki tip
    21.3k


    Medicina je uz nogomet jedno od ne baš brojnih područja u kojima smo, nekim čudom, prilično blizu svjetskom vrhu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.