• Orc123
    7.8k
    Ako necega nema u hnl onda nema bekova, a pogotovo ne desnih bekova...ajd nek mi netko kaze nekog beka iz hnl koji bi bio pa makar za rotaciju? Pa nisu mutavi da dovode nekog na 6mj pogotovo kad nam bek desni treba dugorocno jer Risto jos godinu i pol ovdje a Moha bi mozda mogao i otici, ako ne sada onda na ljeto tak da...nemamo beka desnog beka osim Jure i Stanisica a u u21 nemamo nikog....kog onda mogu dovesti?
  • Keyser Soze
    10k
    Bit ću izuzetno razočaran ako umjesto Brekala dođe Hoxha.
  • Orc123
    7.8k
    Ja se nadam obojici....
  • Peškaman
    4.2k
    Brekalo početna,Arber s klupe.
  • hardek
    2.8k
    Šta će nam obojica? Brekalo je sasvim dovoljan. Ako dođu i jedan i drugi Vidović neće vidjeti terena.
  • Orc123
    7.8k
    ajmo bit realni i rec da Vidovic ne vrijedi 4m eura, nit je krilo nit ce na krilu zaraditi otkup ugovora. On ima tehniku, udarac ali nema agresiju, trku i pre spor je za krilo....jednostavno je tako....
  • Facke
    3.6k


    Vidovic je desetka ili igrac da igra iza spice. Nije krile. I tu je price kraj. Nek se dokaze na desetke. Imel bu dovoljne minuta uz Baturinu.
  • Jurki
    11.7k
    je li krenuo :rofl:Ivdzo11

    Nadam se da je krenuo.. ali za Budimpestu.
    Dajte ljudi ici kupovat Hoxhu za milju i pol je ludost epskih razmjera. Svi mi znamo kaj moze tj ne moze i on nije igrac za Dinamo.
  • hardek
    2.8k
    Pa valjda bi plan trebao biti davati mu backup minute na krilu do kraja sezone produžiti mu posudbu za godinu dana, prodati Baturinu na ljeto i gurati Vidovića na prirodnoj poziciji 8/10?

    Na kraju krajeva možemo registrirati samo 3 nova igrača za europu, Hoxha i Brekalo ako dođu sigurno će oba htjeti biti registrirana.

    Edit: vidim da se većina slaže pa odustajem. Al meni je grozna odluka platiti 1,5 do 2 milje eura za backup opciju.
  • Orc123
    7.8k
    Svi znamo da je bit ove sezone spasiti hnl a protiv Betisa se potuc pa sta bude ... Nek se proba Vidovic na 10ki pa da se vidi jel moze tu....
  • Zagi
    7.6k
    Dečki treba širok roster za osvojiti 4 trofeja ove godine...
  • Maximo
    490
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/jakirovic-ima-novi-problem-dinamo-ce-na-proljece-biti-jaci-u-hnl-u-nego-u-europi-evo-sto-se-dogodilo-15411107

    Ja ne znam...meni se ademi čini nepotreban za europu, s obzirom na popunjenost na tim pozicijama...po meni bi trebalo LB, lijevo krilo i stoper...
  • Facke
    3.6k


    Uvisi kakve bu sad Ademi imel pripreme i v koje bu forme. Mogel bi biti vazen za konferencijsku al realne teske je za ocekivati da bumo izbacili Betisa.
  • flexXy
    2.3k
    Ademija prijavit kao strucni stozer da dobije medalju u 5.mjesecu
  • cibona
    2.9k
    Treba biti realan i priznati da ademi nije ni sjena onog igraca koji je bio pocetkom prosle sezone. Jedini razlog zbog kojeg je igrao u prvih 11 protiv hajduka je taj da dodatno uspori tempo utakmice jer je jakir ocito isao na bod, a ne na pobjedu. Uostalom to se moglo vidjeti cim ga nije mijenjao iako su svi vidjeli da nakon 70. minute vise nije mogao disati.

    I zato ga ne bi prijavio za konferencijslu ligu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions